WSBK 2011

joke said:
Mene više od osoba fascinira činjenica da R1 2010 ima 15KS više od R1 2009.
Neče valjda ova u 2011 opet toliko napred u konjima, i nazad u poredku  :mrgreen:

Hoće, hoće, samo ti to ne znaš. Plus, i Aprilia ode s konjima i svašta nešto. Mada, službeno pratim Hagu od ove godine.  :mrgreen:
 
joke said:
Mene više od osoba fascinira činjenica da R1 2010 ima 15KS više od R1 2009.
Neče valjda ova u 2011 opet toliko napred u konjima, i nazad u poredku  :mrgreen:

a možda se 2009. desio Ben, a ne konji ko 2010.  :mrgreen:
 
Kit said:
   
Moci kao najveći fan Yamahe na ovom Aprilia forumu volio bih čut tvoje mišljenje o novim dečkima u Yamahi tj. konkretno Eugene Laverty? Nije zajebancija več ozbiljno. Nekak mi se taj čovek dopada dok mi Melandri djeluje da je psihički u k.....cu .  :misli:

Osobno od Lavertya ocekujem puno jer je odlican vozac(moje misljenje).Na polovnoj Hondi je rasturo Kenu na Ten Kati Hondi 2 godine za redom a i Crutchlowa je dero prije 2 godine  (y)
Cruchlow je prosle godine odlican bio samo sto je imo Spiesa prije sebe pa nije izgledalo bas odlicno.Malo je rookia koji su onakve rezultate imali u prvoj godini  (y)
Melandri je jedan od rijetkih koji je Rossia dero  (y) al u zadnje vrijeme je malo vise odleprso tako da ne znam sta ce biti.Ne ocekujem bas nesto od njega jedino ako bi mu se motivacija malo poboljsala  :?
 
Mene više od osoba fascinira činjenica da R1 2010 ima 15KS više od R1 2009.
Neče valjda ova u 2011 opet toliko napred u konjima, i nazad u poredku 



Pa nisu ni drugi spavali i nabili su konjicu pa se nije ni primjetilo tih 15 KS. I Kawasaki je ove godine imao puno konja samo krivo razmještenih dok je Suzuki napravio obrnuto. Smanjio je pik snage i raspodjelio je na veći raspon okretaja pa je motor odmah postao vozan.


Osobno od Lavertya ocekujem puno jer je odlican vozac(moje misljenje).Na polovnoj Hondi je rasturo Kenu na Ten Kati Hondi 2 godine za redom a i Crutchlowa je dero prije 2 godine 
Cruchlow je prosle godine odlican bio samo sto je imo Spiesa prije sebe pa nije izgledalo bas odlicno.Malo je rookia koji su onakve rezultate imali u prvoj godini 
Melandri je jedan od rijetkih koji je Rossia dero  al u zadnje vrijeme je malo vise odleprso tako da ne znam sta ce biti.Ne ocekujem bas nesto od njega jedino ako bi mu se motivacija malo poboljsala 


I ja imam slično mišljenje. Odlićne su mi bile borbe Lavertya i Cruchlowa u 600 i čudio sam se da Lavertya nije angažirao Ten Kate bilo u SSP ili Superbike.
 
Laverty na testu za sljedecu sezonu na Phillip Island-u nedostižan ;) poredeak prvih 4 :

Laverti (Yamaha) 1.31.5

Biaggi (Aprilia) 1.32.1

Camier (Aprilia) 1.32.4

Melandri (Yamaha) 1.32.4
 
tedy_r6 said:
Laverty na testu za sljedecu sezonu na Phillip Island-u nedostižan ;) poredeak prvih 4 :

Laverti (Yamaha) 1.31.5

Biaggi (Aprilia) 1.32.1

Camier (Aprilia) 1.32.4

Melandri (Yamaha) 1.32.4

Back to basics.  :shock: :misli:
 
tedy_r6 said:
Laverty na testu za sljedecu sezonu na Phillip Island-u nedostižan ;) poredeak prvih 4 :

Laverti (Yamaha) 1.31.5

Biaggi (Aprilia) 1.32.1

Camier (Aprilia) 1.32.4

Melandri (Yamaha) 1.32.4

Da ali tu nije naglašeno da je Laverty to vrijeme postigao s novim mekim kvalifikacijskim gumama, a Biaggi s ovogodišnjim standardnim gumama za utrku :wink:.

http://www.max-biaggi.com/race.php?arc_news_id=718
 
Znam da ova sva vremena što rade sada nisu od nekog večeg značaja ali je činjenica da je Laverty odmah radio odlična vremena pa i prvi puta kad je sjeo na R-1. S druge strane pokazao je u SSP da je dobar borac i da ne pušta samo tako. Dobra kombinacija ako neče ko Camier i Crutchlov previše forsirat i padat. Crutchlova je to skupo koštalo jer je odmah na početku ove sezone sjebo rame zbog pada što ga je mučilo cijelu sezonu. Ozlijeda ramena je ista kao kod Rossija i on je sad nedavno bio na operaciji da to sanira a isto tako se je i Camier izrazbijao pa muku mući sa ozlijedama. Možda bu on pametniji ali kod ove generacije ludih Britanaca nikad neznaš. :misli:
 
Rossievo rame je bilo vise shebano nemere niko ko Rossi (zato se cijelu sezonu i pisalo o njemu) :LOL:
 
bullitt said:
Da ali tu nije naglašeno da je Laverty to vrijeme postigao s novim mekim kvalifikacijskim gumama, a Biaggi s ovogodišnjim standardnim gumama za utrku :wink:.

http://www.max-biaggi.com/race.php?arc_news_id=718


Ne znam sta tu pise stid me kliknut na to ime  :LOL: al sa gumama za utrku su imali isto vrijeme  :wink:
 
Mocippaldi said:
Ne znam sta tu pise stid me kliknut na to ime  :LOL: al sa gumama za utrku su imali isto vrijeme  :wink:

meni su sredili postavke u kompu da mi uopće ne prikazuje linkove s tim imenom :mrgreen:
 
bullitt said:
Da ali tu nije naglašeno da je Laverty to vrijeme postigao s novim mekim kvalifikacijskim gumama, a Biaggi s ovogodišnjim standardnim gumama za utrku :wink:.

http://www.max-biaggi.com/race.php?arc_news_id=718
Eto,pojasniš im sve u dvije sekunde,samo šibaj dalje  :wink:
 
Mocippaldi said:
Ne znam sta tu pise stid me kliknut na to ime  :LOL: al sa gumama za utrku su imali isto vrijeme  :wink:
ha,ha Moci pa zar je dotle došlo  :jesus: :jesus:
al šta je,je dobili ste ovog malog ''mulca''prvo pa muško ,sede na motor i odma prvo vrime  (y)
 
vidim da Honda ponovno ulazi u SBK prvenstvo sa Castrol glavnim sponzorom, nakon 2002god i Edwardsa na legendarnoj VTR-SP...

svakako će bit lijepo vidit ponovno u ovoj kombinaciji...      (y)

Vozačka postava Johnatan Rea i Ruben Xaus na CBR1000RR...

evo dvi slike kako je izgledalo prije a dvi kako to sad izgleda...      (y)

 
Hondina retromanija,dobro izgleda.....
 
papillon said:
Hondina retromanija,dobro izgleda.....


da bar će nas malo vratiti u prošlost...    lijepo će bit ponovno na startu vidit Castrol Hondu...      (y)
 
Meni izgledom Fireblade nije ni blizu VeTeeRki a ni rezultatima  :mrgreen:
 
papillon said:
Hondina retromanija,dobro izgleda.....

dobro  :shock: izgleda odlično  (y) (y) (y)