WSBK 2011

Malo me čudi količina pesimizma vezana uz potpuno novi i radikalno poboljšani ZX10R. Fan sam i priznajem da se nadam velikim rezultatima ali nije li malo nerealno ovo podcjenivanje, na začelju kolone itd?
 
tutankamon said:
nisam neki fun od melandria, ali on je klasa iznad svih u ovoj konkurenciji (y) tako da ne odbacuješ haha motor :wink:

a kawa će uzimati sva tri mjesta na postolju :lolcry:

Hoće,samo što nije. :mrgreen:
 
Ivek said:
Malo me čudi količina pesimizma vezana uz potpuno novi i radikalno poboljšani ZX10R. Fan sam i priznajem da se nadam velikim rezultatima ali nije li malo nerealno ovo podcjenivanje, na začelju kolone itd?
Problem je što kawasaki nikad nije imao materijal tvornički, tj.podršku kao Yamaha (YEC) ili Honda (HRC) niti su toliko u to ulagali, ovo će možda biti prva godina većih ulaganja u motosport, pa su mogući i i veći rezultati, ali sumnjam da će bit u vrhu poretka. Iako sam isto kawasaki fan, mislim da prije svega izbor vozača nije za vrh. Lascorz je imao tešku ozljedu u SS klasi, dugo nije niti vozio a i dolazi iz slabije klase, iako to toliko nije važno s obzirom na Lavertyjeve prve testne rezultate, al mislim da će mu svejedno trebat veća prilagodba. Drugi Vermuelen, kojeg nije bilo cijelu sezonu a i dosta je nazadovao u zadnjih par godina, od njega u principu i najmanje očekujem. Eventualno Sykes koji je krajem sezone pokazao zavidnu razinu na staroj desetki, a i sudjelovao je od početka u razvoju nove, mislim da bi mogao bljesnuti koju trku, makar vidit ćemo...
 
Vedran_ZG said:
Problem je što kawasaki nikad nije imao materijal tvornički, tj.podršku kao Yamaha (YEC) ili Honda (HRC) niti su toliko u to ulagali, ovo će možda biti prva godina većih ulaganja u motosport, pa su mogući i i veći rezultati, ali sumnjam da će bit u vrhu poretka. Iako sam isto kawasaki fan, mislim da prije svega izbor vozača nije za vrh. Lascorz je imao tešku ozljedu u SS klasi, dugo nije niti vozio a i dolazi iz slabije klase, iako to toliko nije važno s obzirom na Lavertyjeve prve testne rezultate, al mislim da će mu svejedno trebat veća prilagodba. Drugi Vermuelen, kojeg nije bilo cijelu sezonu a i dosta je nazadovao u zadnjih par godina, od njega u principu i najmanje očekujem. Eventualno Sykes koji je krajem sezone pokazao zavidnu razinu na staroj desetki, a i sudjelovao je od početka u razvoju nove, mislim da bi mogao bljesnuti koju trku, makar vidit ćemo...

Od Vermuelena ne očekujem ni ja puno ali Sykes te pogotovo Lascorze (uz uvijet da je kvalitetno sanirao ozljede) mogu jako puno. I Crutchlow i Laverty su mu u SS često bili mušterije, u najmanju ruku im je bio ravnopravan (za razliku od Fujiware koji je imao isti motor a bio sve samo ne konkurentan). Svakako više od začelja. Mislim da je sredina poretka nekakav minimum, a ne bih se čudio da budu pri vrhu.
 
Ivek said:
Od Vermuelena ne očekujem ni ja puno ali Sykes te pogotovo Lascorze (uz uvijet da je kvalitetno sanirao ozljede) mogu jako puno. I Crutchlow i Laverty su mu u SS često bili mušterije, u najmanju ruku im je bio ravnopravan (za razliku od Fujiware koji je imao isti motor a bio sve samo ne konkurentan). Svakako više od začelja. Mislim da je sredina poretka nekakav minimum, a ne bih se čudio da budu pri vrhu.
Sve to stoji, samo je pitanje taj oporavak od ozljede. Al isto tako, sbk nije ni blizu ista klasa, sjetimo se jednog Sofuoglua, pa Muggridge... bili prvaci SS i to uvjerljivo harali klasom, došli u sbk i izgubili se. Ja se nadam da će se Lascorz po tom pitanju pokazati boljim. Realno je za očekivati da će Kawa bit u ukupnom poretku barem između 5.-10.mjesta.
 
Priest said:
Japanac na talijanskom motoru, dobitna kombinacija.  :mrgreen: Haga, no 1!

Osobno ne vjerujem ali živi bili pa vidjeli,i nije mu baš prvi puta u ovoj kombinaciji,propuštenih prilika je imao i prikoviše :wink:..,ali neka ga,neka se probudi,njegovi fajtovi na stazi su odlični,samo neka bude pravi ovu godinu (y) ali prvak :misli:...

Camier bi od svih vozača Aprilie trebao ovu godinu izborit status prvog vozača svojim vožnjama i pobjedama,Biaggi je dobio svoju dugo željenu petu zvijezdu prošle godine, iako ja prije mislim da će Ludi Jonny Rea na CBR-ki bit jedan od pretendenata za prvaka,ne zaključujem to "kratkovidno" samo iz ovogidišnjih testova.,samo da se prije toga tijekom prvenstva negdi gadno ne razbije :mrgreen:


Mocippaldi said:
Evo ih  :mrgreen: krenulo je po starom sezona tek pocinje a vec strucnjaci analize iznose  :LOL:


Ej Moci ne ljuti se na nas "stručnjake" što "prerano" dajemo svoje prognoze.,za to forum i služi za nas koji volimo i pratimo motosport da se malo zajebavamo s tim,ne treba shvaćat sve prezbiljno...

I ja sam prošle godine iz zajebancije sejvao postove nekih forumaša vezano za njuhovu prognozu tko će bit prvak 2010,po njima je taj trebao bit 5-6 po poretku a ne prvak  :).,samo se znam se nasmijat kad se sjetim.,a i neki od nas imaju "sreće" u prognozama pa su nekad u iz zezancije,onako usput, u kladionici motori hr koja se nekad igrala zadnja, sada već davne 2009 :( su se obukli i opremili sebe, a bome i motor "obućom".,znam.,bila je to čista "sreća" pogađat poredak iz utrke u utrku cijelu sezonu, (WSBK i Moto GP) i ništa više.,jer.,što mi znamo.,samo ne zaboravi.,i ti si jedan si od nas.,"stručnjaka" (y)

P.S.

I brate vratite nam tu kladionicu!!! :anger: :mrgreen:
 
Ivek said:
Malo me čudi količina pesimizma vezana uz potpuno novi i radikalno poboljšani ZX10R. Fan sam i priznajem da se nadam velikim rezultatima ali nije li malo nerealno ovo podcjenivanje, na začelju kolone itd?


Ivek razgovaraš sa krivim ljudima. Pogle što oni voze, to su sve unutarnji i vanjski neprijatelji. Pa naravno da bude Kawasaki dobar.  :mrgreen:
 
Kako stvari stoje Vermeulen nece niti nastupati ove god, to je i bio razlog 3-vozaca ulazna postava jer su racunali na to , no vrijeme ce pokazati...

By the way ZX10 sa Sykes-om je jedini prosao granicu 300km/h jucer - 301.7 km/h

Lascorz je i prosle god na testiranju kada je vozio SBK ZX10R imao konkurentna vremena tako da  je jedino upitno fizicko stanje tj. jos uvijek nije 100% fit.

 
Gobert said:
Kako stvari stoje Vermeulen nece niti nastupati ove god, to je i bio razlog 3-vozaca ulazna postava jer su racunali na to , no vrijeme ce pokazati...

By the way ZX10 sa Sykes-om je jedini prosao granicu 300km/h jucer - 301.7 km/h

Lascorz je i prosle god na testiranju kada je vozio SBK ZX10R imao konkurentna vremena tako da  je jedino upitno fizicko stanje tj. jos uvijek nije 100% fit.

To nije dobro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja cijelu proslu godinu navijam da tamo neki inzenjer skrati MAX-u prijenos i zbilja jesu, te ja aprilia bila 10 puta na pobjednickom postolju. 2009 aprilia i MAX uredno najbrze brzine na svim stazama :? :? :? :? ( najveca brzina, ali ne i najbrzi krug :? :? :? ne i pobjeda :? )
 
Fabrizio dobar na Suzu,steta sto nemaju jos jednog vozaca...


ostali me nezanimaju  :jesus: :mrgreen:
 
Sip said:
To nije dobro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja cijelu proslu godinu navijam da tamo neki inzenjer skrati MAX-u prijenos i zbilja jesu, te ja aprilia bila 10 puta na pobjednickom postolju. 2009 aprilia i MAX uredno najbrze brzine na svim stazama :? :? :? :? ( najveca brzina, ali ne i najbrzi krug :? :? :? ne i pobjeda :? )

Potpisujem !! Naravno : "power is nothing without control"

Kao sto i vremena sa testiranja ne znace nista!! No još malo pa SHOW počinje..
 
Gobert said:
Potpisujem !! Naravno : "power is nothing without control"

Kao sto i vremena sa testiranja ne znace nista!! No još malo pa SHOW počinje..

:dance:
 
xx-SB said:
Kad počima SHOW :misli:

Na današnji datum slijedeći mjesec :D.,Phillip Island (y)
 
angelo.ma said:
ko je tvoj favorit  :misli:, melandri  :misli:

Da razmislim,  mmmmmmmmmmmmmmmmm

nije :mrgreen: taj ce biti zadnji :mrgreen:

Rea je opak manijak :mrgreen: inace 2009 sam vidio Bena, gledao ga uzivo i jednostavno sam reko to je to. To je vozac.

Sad cekam Camiera da krene, jer ako ne, onda papa aprilia :?
 
Sip said:
Da razmislim,  mmmmmmmmmmmmmmmmm

nije :mrgreen: taj ce biti zadnji :mrgreen:

Rea je opak manijak :mrgreen: inace 2009 sam vidio Bena, gledao ga uzivo i jednostavno sam reko to je to. To je vozac.

Sad cekam Camiera da krene, jer ako ne, onda papa aprilia :?
samo testiram, nisam zna zašto onoliko ZELENIH smajlića  (y)