WSBK 2019

Status
Not open for further replies.
bautista leti na dukcu, bmw je opako dobar motor napravio kad je i sajks tak odma brz, melandri je isto u vrhu...

mogo bi sbk konačno opet postat zanimljiv
 
Sykes ce bit dobar dok ne krene utrka ka i obicno. Corteze mi je nepoznanica a nadam.se da.bi moga napravit nešto.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Biće Haslam opasan na ostrvu  (y)

b144617445874f028d1033a3c64d28f4.jpg

 

Attachments

  • sbk.jpg
    sbk.jpg
    167 KB · Views: 147
  • ssp.jpg
    ssp.jpg
    201.8 KB · Views: 133
A što je Mahias otiša o kawasaki? Naljutio se .

A niko ovog turčina ne spominje u sbk. Stalno je pri vrhu

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
Već davno smo rekli , ak se nebu ozljeđival , bil bu jeben ...definitivno jedan od mojih  meni dražih likova  (y) (y)
 
Sva ova trening vremen fakat niš previše ne znače al su dobra da bude maštu  :LOL: :LOL: :LOL:... ili da je barem probudi  (y)

Po ovim rezultatima bi se reklo da je Bautisti sve leglo kako treba,a  isto vrijedi i za Sykesa na bemberi što budi maštu da bi mogli biti konkurentni Rei za sam vrh. Ajd, neka, mogli bi jbg, a tu je i Melandri koji zna ali neznam dal ta Yamaha može, jest motorčina al kako se bude ponašala na utrkama , nadajmo se savršeno... ajmo dalje, Haslama više nevidim na vrhu jer me razočarao davno, al tko zna možda iznenadi  :shock: :shock:, nebi bilo loše.. :wink:
Turčin će se, nadajmo se najviše gurat s ovima na vrhu, jednostavno je opako dobar vozač i jedva čekam da ga gledam i ove sezone  (y)
Priču unutar 1 sec zatvara Torres , a šta je 1 sec...ništa , na utrci gdje su i greške sastavni dio ukupnog plasmana i Torresa vidim kao jednog pri vrhu  (y)

Jedva čekam početak sezone ...samo molim g. iz Sjeverne Irske da pusti malo društvo na miru, barem prve 2-3 utrke da se ponadamo jednoj neizvjesnijojj sezoni u odnosu na ove prethodne  :jesus: :LOL: :LOL:

 
baxy said:
Sva ova trening vremen fakat niš previše ne znače al su dobra da bude maštu  :LOL: :LOL: :LOL:... ili da je barem probudi  (y)

Po ovim rezultatima bi se reklo da je Bautisti sve leglo kako treba,a  isto vrijedi i za Sykesa na bemberi što budi maštu da bi mogli biti konkurentni Rei za sam vrh. Ajd, neka, mogli bi jbg, a tu je i Melandri koji zna ali neznam dal ta Yamaha može, jest motorčina al kako se bude ponašala na utrkama , nadajmo se savršeno... ajmo dalje, Haslama više nevidim na vrhu jer me razočarao davno, al tko zna možda iznenadi  :shock: :shock:, nebi bilo loše.. :wink:
Turčin će se, nadajmo se najviše gurat s ovima na vrhu, jednostavno je opako dobar vozač i jedva čekam da ga gledam i ove sezone  (y)
Priču unutar 1 sec zatvara Torres , a šta je 1 sec...ništa , na utrci gdje su i greške sastavni dio ukupnog plasmana i Torresa vidim kao jednog pri vrhu  (y)

Jedva čekam početak sezone ...samo molim g. iz Sjeverne Irske da pusti malo društvo na miru, barem prve 2-3 utrke da se ponadamo jednoj neizvjesnijojj sezoni u odnosu na ove prethodne  :jesus: :LOL: :LOL:

od Haslama ništa, da se Shakey nije ozljedio nebi ga bilo ni na tronu BSB-a, Melandri koliko god mi drag (njegova žena također) sumnjam da će napravit išta značajno... Ducati s Bautistom i V4 ove godine mora osvojit, toplo se nadam da će i gnjus Sajks na BMW-u bit konkurentan i da će svi skupa konačno sjebat Reu koji je, doduše uz pomoć organizatora i razvlačenja trka, uspio dovest WSBK na valjda najnižu razinu gledljivosti ikad... u svakom slučaju veselim se početku sezone koja bi fkt mogla biti zanimljiva 8)
 
Kawic 10RR je lijep, ali ovo... :0648: :0648: :0648: :0648:
 

Attachments

  • 2036_2.png
    2036_2.png
    859.2 KB · Views: 265
gepeze said:
Kawic 10RR je lijep, ali ovo... :0648: :0648: :0648: :0648:


:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:  baš si pravi Geyzejac  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
Kaj fali Hondi?? Tak to izgleda kad je "Factory" složena... mada stvarno mi nije jasan auspuh.. osim njega, meni se jako sviđa. E, sad... koliko su odlučili stvarno nešto napravit... nisam siguran.. imam osječaj kao da to i dalje nije HRC FACTORY motor i team.. pa samim time i važnost i razvoj su u drugoj ili trećoj kategoriji..
BTW, mislim da su u BMW u napravili ono što se zo MotoGP nivo razvoja... to je motor za podi..
 
Davies je još u banani. :misli:
Di se može gledat prijenos, na kojem programu?
 
pbaksa said:
Kaj fali Hondi?? Tak to izgleda kad je "Factory" složena... mada stvarno mi nije jasan auspuh.. osim njega, meni se jako sviđa. E, sad... koliko su odlučili stvarno nešto napravit... nisam siguran.. imam osječaj kao da to i dalje nije HRC FACTORY motor i team.. pa samim time i važnost i razvoj su u drugoj ili trećoj kategoriji..
BTW, mislim da su u BMW u napravili ono što se zo MotoGP nivo razvoja... to je motor za podi..

nije to nažalost prava HRC Factory mašina... šteta, jer taj novi Fireblade je za vozit bomba i dobro zgleda u trkaćim oklopima
 
Status
Not open for further replies.