WSBK 2019

Status
Not open for further replies.
Davies je još na dva cilindra  :mrgreen:,Bautisti je dukac V4 bolje sjeo,samo nastavio sa GP-a,ali ne zaboravimo da će ga srezat kad pobjedi par puta, sada ima skoro 2k okretaja više od Kawe!
 
ma LOL

Bautista il Sajks osvajaju ove godine

Čak bi se i kladio u to al još nisam naplatio neke internet wsbk oklade koje sam dobio prije par godina pa ni nema nekog smisla :mrgreen:
 
Ne vjerujem da je Alvaru legao Ducati, koliko mu ustrvari leži ova staza ... može biti i da upiše het trik ovog vikenda, ali biće uspjeh ako na kraju sezone zaostatak za Reom bude makar dvocifren.


p.s. SSP trka bi trebala biti zanimljiva, s obzirom da su obavezni da mjenjaju gume u trci
 
tibor said:
od Haslama ništa, da se Shakey nije ozljedio nebi ga bilo ni na tronu BSB-a, Melandri koliko god mi drag (njegova žena također) sumnjam da će napravit išta značajno... Ducati s Bautistom i V4 ove godine mora osvojit, toplo se nadam da će i gnjus Sajks na BMW-u bit konkurentan i da će svi skupa konačno sjebat Reu koji je, doduše uz pomoć organizatora i razvlačenja trka, uspio dovest WSBK na valjda najnižu razinu gledljivosti ikad... u svakom slučaju veselim se početku sezone koja bi fkt mogla biti zanimljiva 8)
Ajd još kad komplimentiraš Sylvovu (razvaljenu s petoro djece) Carolinu al da ti je draga Melandrijeva vješalica za transfuziju ne ide mi u glavu... :LOL: :LOL: :LOL:
 
meni je to sve dobro

ja nisam izbiRRljiv

8)
 
Podero ih Bautista ko Bosanac čitanku.
 

Attachments

  • v4r.png
    v4r.png
    77.4 KB · Views: 221
Ima gdje snimka na kakvom programu?
 
Možda,a možda i ne. Davies sa 25 sekundi zaostatka, a maksimalna brzina mu je veća od Bautiste bila cijelu utrku. Mislim da mu je motor sjeo odlično. 15 sekundi je jako puno, sumnjam da će ponoviti gdje toliku razliku, ali djeluje zastrašujuće za konkurenciju trenutno. Naravno, možda se varam, ali djeluje da su ubitačna kombinacija.
 
Status
Not open for further replies.