WSBK Monza

evo počinje moto2 na sportskoj da se prebacimo dok se ovdje nesto ne riješi :wink:
 
Sad triba paralelno pratit wsbk i moto 2  :D :mrgreen:
 
moto2 mi je sve bolja,ovi sa eurosporta2 kazu da su se biaggiu problemi javljali i prije samog starta
 
razvaljen said:
moto2 mi je sve bolja,ovi sa eurosporta2 kazu da su se biaggiu problemi javljali i prije samog starta

Pratim ali i snimam moto 2, kasnije za malo detaljnije pogledat, sje**lo me što je ukinut anologni signal na satelitu astra :? .,inače se snima i wsbk, danas je sve to stisnuto i skoro u isto vrime
 
bullitt said:
Pratim ali i snimam moto 2, kasnije za malo detaljnije pogledat, sje**lo me što je ukinut anologni signal na satelitu astra :? .,inače se snima i wsbk, danas je sve to stisnuto i skoro u isto vrime
lg hdd recorder iliti snimač more snimati 2kanala u isto vrijeme! (y) provjereno :wink:
 
k1d said:
lg hdd recorder iliti snimač more snimati 2kanala u isto vrijeme! (y) provjereno :wink:

ovaj moj je panasonic stariji model i nema digitalni tuner, spojia vanjski i po potrebi za snimanje kako je koja utrka prespajam scart kabele s analognog satelitskog na dtv i obrnuto :LOL:
 
bullitt said:
ovaj moj je panasonic stariji model i nema digitalni tuner, spojia vanjski i po potrebi za snimanje kako je koja utrka prespajam scart kabele s analognog satelitskog na dtv i obrnuto :LOL:
da to mi je u sobi i meni tako u dnevnom iman digitalni i još jedan analogni dvd u šteku ako koji kixa(3hdd dvd snimača iman :mrgreen:),ali ovaj hdd lg je prejak bluray jedini problem sto nema prebacivanja na dvd disk nema pržilicu...sad ce wsbk
 
razvaljen said:
vidi hostese blokira mi slika  :mrgreen:

cila plejada hostesa
:0648:

prati se na sve strane, moto 2, posta.. :flamed:
 
bullitt said:
cila plejada hostesa
:0648:

prati se na sve strane, moto 2, posta.. :flamed:
njam
 
nebu se vozilo pada do jaja
 
k1d said:
da to mi je u sobi i meni tako u dnevnom iman digitalni i još jedan analogni dvd u šteku ako koji kixa(3hdd dvd snimača iman :mrgreen:),ali ovaj hdd lg je prejak bluray jedini problem sto nema prebacivanja na dvd disk nema pržilicu...sad ce wsbk

uh jebote, cili studio :shock: :mrgreen: .,ma imam ja i dreambox digitalni ali sam radije spoia analogni zbog engleskog kojeg razumim jer na digitalnom nema engleskog tona nego njemački :?

.,malo me zateklo ali pregrupirat ćemo se, sve to spojiti i snimit snimke wsbk-a koje navečer ili sutra sigurno idu (y)

hm, razvaljuje, hoće li uopće i bit restarta :misli:
 
no way,f1 nisu vozili po ovakvome
 
k1d said:
no way,f1 nisu vozili po ovakvome

evo i službeno odgođeno, žvizduci negodovanja iz publike se čuju..,sada na moto 2  :D
 
bullitt said:
evo i službeno odgođeno, žvizduci negodovanja iz publike se čuju..,sada na moto 2  :D
da ti platiš kartu toliko i ti bi zviždao uz to ako i prebace kozna kako kad koji dan ccc spas za biaggia