WSBK Monza

Superstock600

Race  Grid
20.    23.    45 T. BASIC CRO Bike e Motor Racing Team Yamaha YZF R6 6 37.322 2'14.786 249,6 1'53.362 266,7
 
stojednaseljačina said:
A kaj ostalima cjeli ????  Stvarno jadno od njih , pa napral ih je samo 11 sekundi u 8 krugova .... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Eno ti maloprije u BSB dva zelembaca na prva 2 mjesta i to tesko penzici  (y)
 
Odgledo 1. trku , Haga  (y) , a sad odoh druge dve pogledat ..... mogo si malo i zadržat za sebe rezultate  :jesus: :jesus:
 
Jao šta im uradi Walker  (y) (y) (y) (y) ,  jebote , da sam biral , nebi tak dobro ispalo ... :0648: :0648: :0648:
 
gorank said:
Koliko bi tek Kawasaki odmaglio da nisu prekinuli utrku!!!  :021:

stigo bi drugog za krug  8)
 
stojednaseljačina said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  Najbolji je bil kad je psoval suce  :LOL: :LOL: :LOL:

Zato je i dobil crveni protiv Reala u Madridu.... :LOL:

Nego kad ste već spomenuli BSB .... ste vidjeli onog lika koji je na kraju prve trke (Walker 1.) bio negdje 18. a imao je najbrži krug utrke hehehee.... pa se pitam u kojim moto-utrkama se događaju takve stvari osim u BSB ....
Pitanje, redosljed za drugu utrku se određuje na temelju vremena sa treninga (kao i obično) il po brzini kruga sa prve ... pitam jer se taj tip (br81) u drugoj našao u prvom redu ...?
 
Možda si primjetio da ak neko padne ili fula gume , ide u box , uzme najbolje gume za trenutne uvjete i dela najbrži krug .... da na drugoj trci ima što bolju startnu poziciju ....  , zakon , nema nikakve pomoćne elektronike ... sve je u desnoj ruci  (y) (y) (y)
 
stojednaseljačina said:
Možda si primjetio da ak neko padne ili fula gume , ide u box , uzme najbolje gume za trenutne uvjete i dela najbrži krug .... da na drugoj trci ima što bolju startnu poziciju ....  , zakon , nema nikakve pomoćne elektronike ... sve je u desnoj ruci  (y) (y) (y)
Viš, viš....nisam pratio pravila ni bsb općenito na tv-u, al ideja kako voze je predobra hehee ..... u ovakvom bsb-u sve me podsjeća na prave utrke, a staza zakon...ma sve staze u engleskoj su zakon ..... kad se sjetim na kakvim beskrvnim poligonima se voze motoGP i WSBK utrke plačem od tuge  :( :(
 
burnout said:
Gdje pratite BSB?
na Maxtv-u (gledao sam snimku, neznam za direktno)....motors.tv
 
stojednaseljačina said:
Uglavnom na RU najkasnije sat i pol posle trke je "snimka" , ali neki put imaš i na eurosportu ...
  :misli:
Hebemu motors tv treba dodatno dokupiti, bas mi se ne da placati jos 70kn kaj bum jedan kanal povremeno pogledal  :mrgreen:
 
burnout said:
  :misli:
Hebemu motors tv treba dodatno dokupiti, bas mi se ne da placati jos 70kn kaj bum jedan kanal povremeno pogledal  :mrgreen:

RU nije kanal ..... i ništ ne košta ... :mrgreen: :mrgreen: