WSBK Monza

k1d said:
da ti platiš kartu toliko i ti bi zviždao uz to ako i prebace kozna kako kad koji dan ccc spas za biaggia

naravno., ali čeka ih i druga utrka, kako će to sad rasporediti  :misli:
 
kakva utrka moto2
 
evo kreće SSP utrka
 
:flamed: hoće ovo krenut više, jebemu i kišu  :x

 
Engineer said:
prekinuto na pola.......Sykesu pola bodova
A kaj ostalima cjeli ????  Stvarno jadno od njih , pa napral ih je samo 11 sekundi u 8 krugova .... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jebote koji luzeri kap kise odma dizu ruke  :palacdolje: Sykes im se naophodio matere pa se usrali  :mrgreen: Braca burazeri i jedan motor rules  :0648: a Pirelli gume rasturaju  :LOL:
Dvije pozitivne stvari u WSB-u su Melandrijeva treba i Haslamova simentalka  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Jebote koji luzeri kap kise odma dizu ruke  :palacdolje: Sykes im se naophodio matere pa se usrali  :mrgreen: Braca burazeri i jedan motor rules  :0648: a Pirelli gume rasturaju  :LOL:
Dvije pozitivne stvari u WSB-u su Melandrijeva treba i Haslamova simentalka  :mrgreen:


Meni je Smrcova ženska bolja  :0648: Znam Mocci da ti fale Yamahe ko i meni pa si malo ljut ali za razliku od GP-a ipak je WSB interesantniji.

PS. Upravo gledam BSB iz Oulton parka i nemrem vjerovat kak Haga na Swan Yamahi dobro ide među svim tim luđacima.
 
Kit said:
Meni je Smrcova ženska bolja  :0648: Znam Mocci da ti fale Yamahe ko i meni pa si malo ljut ali za razliku od GP-a ipak je WSB interesantniji.

PS. Upravo gledam BSB iz Oulton parka i nemrem vjerovat kak Haga na Swan Yamahi dobro ide među svim tim luđacima.

Nema veze imal Yamaha il ne jer je WSB za mene izblijedio kad su Hagi uzeli posteno osvojenu titulu a zavrsni pecat je udaren sa Pirelli gumama  :palacdolje: al pratim i gledam  :grin:  Vidim da gledas BSB  pogledaj malo i AMA i IDM pa ces vidjet ko rastura  :wink:
 
Mocippaldi said:
pogledaj malo i AMA i IDM pa ces vidjet ko rastura  :wink:

Ovo što je Young napravio Heysu u 1. trci road atlante ... rjetko se viđa  (y) (y) (y) , al da yamaha juri  (y) juri !
 
stojednaseljačina said:
Ovo što je Young napravio Heysu u 1. trci road atlante ... rjetko se viđa  (y) (y) (y) , al da yamaha juri  (y) juri !

Davidis sta je danas Smrz uradio u IDM-u  (y)
 
Nisam baš pažljivo pratio prenose .... ali , stvarno su bili smješni ... :palacdolje: :palacdolje: