xl 600

Vidim da se razumijete u XL-ku pa bih postavio jedno pitanje, moja iz 1984. je isla kao luda, samo je zvecala kao vrsalica, dali su bili ventili ili sta vec, ali je uglavnom isla ko zmaj. Normalno je ugasena pred zimu a sada nece ni da cuje i imam osjecaj da mi klip udara u ventile....dali je to moguce??? Plasim se da nije lanac preskocio.....
 
perisa said:
Vidim da se razumijete u XL-ku pa bih postavio jedno pitanje, moja iz 1984. je isla kao luda, samo je zvecala kao vrsalica, dali su bili ventili ili sta vec, ali je uglavnom isla ko zmaj. Normalno je ugasena pred zimu a sada nece ni da cuje i imam osjecaj da mi klip udara u ventile....dali je to moguce??? Plasim se da nije lanac preskocio.....

Da ti nije pukla glava slučajno? To im se znalo dogoditi. Meni naprimjer.  :mrgreen:
 
da se nadovežem na temu. honda xl 600r Daris-Dakar 1986 do sad ulupao 6.500kn i još nije gotova a ljeto je tu :nasilni:
 
pogreškom "servisera" u montaži uljnog fleksibilnog crijeva između rame i mašine,glava je ostala bez ulja,te mi se pojavila potreba za zamjenom:

poklopac glave
sve četiri klackalice
bregasta osovina
ležajevi bregaste

ili komplet poklopac glave

ukoliko neko posjeduje iste,molim da mi se javi na pp

            honda xl 600 lm 1985. mod.  PD 04
                    el.starter
(dekompresor kombinirani >ručica-kurbla< a sve na desnom usisnom ventilu)
 
...vidim da ste se raspisali na temu xl-a...zanima me da li netko zna na koliko se stelaju ventili na xl-u 350ccm????
 
konačno je spremna za registraciju. račun je ispao nakraju 7900kn i sad još rega. ako netko slučajno ima masku za prodat nek se javi (far imam)
 
iiiiiiiii da da sutra ako bog da dara izlazi na cestu utroseno dosta love nije mi zao  :D
 
ive_xxx said:
kod njega je ak vec radi radi posteno. naci ventili se mogu ocistit na prvu. klip naravno za prvu i lanac to je njegova filozofija. da mu ventili en skucaju. i da nemora svako malo drkat po njoj (imo prije kx125) i svaki mjesec nest drko....

Pa četverotaktni 600 ccm je ipak nešto pouzdaniji od dvotaktnog 125  :wink: