YAMAHA FZ1 N/S - od 2006 (General Topic)

Medo said:
Drago mi je da su napravili i klasični Slip-on jer mi se onaj Hexagonalni karbonski nikako ne uklapa na motor.

Uh meni opet samo taj dolazi u obzir. Puno mi ljepse izgleda.
 
Medo said:
Sakriva ga ko zmija noge! :mrgreen:
Ne skriva nego nitko od nas nije uzeo fotopreparat :zid: :oops:
 
E sad ti mogu službeno čestitati!  (y)
Skoro lijep kao moj! :mrgreen:
Vidim da si odmah uzeo Crash Pads, i to su čini mi se original Yamahini. Kolko su te došli?

I, kakvi su prvi dojmovi?
 
Medo said:
E sad ti mogu službeno čestitati!  (y)
Skoro lijep kao moj! :mrgreen:
Vidim da si odmah uzeo Crash Pads, i to su čini mi se original Yamahini. Kolko su te došli?

I, kakvi su prvi dojmovi?
C/p-i su 1350 kn.
Dojmovi, fantazija! Ima obilje snage do 6000 okr. a poslije 7ooo explodira i prednji kraj je svko malo odvojen od zemlje :slinavac:dobro upija sve neravnine i jako je stabilan. Imam tek 390 km u 2 dana i još ga razrađujem tako da nema stiskanja preko 6000 okr. :x
NO i to će doć uskoro 8)
Ukratko, ispunio je sva moja očekivanja (y)

Jedina zamjerka su retrovizori jer da bi išta vidio moram podosta skupljat laktove :palacdolje:

Ukupna ocjena 5+ (y)
 
1350kn je veeej tu mač za ta dva tuljka. Al nije bitno. Da bog da ti nikad ni ne koristili osim za šminku.
Puno sriće s novin motoron, iako, ne znan kako ćeš izdržat vozit malo duže bez vjetrobrana pri većoj brzini. Nema mi smisla toliko snage i kubika na motoru bez vindšilda.

Uživaj!!! Iako ti moran priznat da mi je moj lipši. :wink:
 
Istina da je 1350kn previše ali zlu netrebalo. Skupi su jer su original Yamahini. Ja sam sa motorom dobio Puig-ove kojima je cijena na ebay-u oko 65€.

A ja sam svoj problem sa vjetrom dobrano ublažio.  :D
 
Rivi said:
Jesi vozio par kilometara konstantno 200 na sat? Ne daj ti bože još i sa suvozačem?
Divljak jedan! :eek:mfg:

Moje rute su takve da nigdje ne mogu konstantno voziti 200 km/h, a kada se vozim po autocesti (to je 2 ili 4 puta godišnje po 200 km) uvijek imam prtljagu na zadnjem sjedalu i vozim oko 150-160 km/h. Na tim brzinama je ok jer skida sa prsa i stomaka. Na ramenima i kacigi mi je isto kao što je bilo i na R-u ali su ruke dosta izložene zbog oblika volana (kod mene je još širi nego original).
Bez vizira je bio problem i 150 km/h vozit jer mi je struja zraka gurala cijelo tijelo.

Probao sam i do 200 km/h i velika je razlika nego bez vizira. Sve u svemu, isplati se.
 
Meni je sa starim vizirom bila muka vozit priko 150km/sat malo duže. A suvozaču pogotovo. Nosilo nam dinje u kacigama za ispalit. Sad je uletija novi vizir, pa triba probat. Ali samo moram "keč sam tajm".
 
IgorZ said:
čestitam (y)
al ako ne skineš onaj ružni nosač za tablicu možeš slobodno skinut ono streetfighter iz nicka :wink: :mrgreen:
Ma ide čim nabavim alu nosač za tablicu i žmigavce....nego da te pitam šta si ti smontirao nazad taj zadnji ružni kraj na kwakia a.... :mrgreen: :jesus:
 
Rivi said:
Meni je sa starim vizirom bila muka vozit priko 150km/sat malo duže. A suvozaču pogotovo. Nosilo nam dinje u kacigama za ispalit. Sad je uletija novi vizir, pa triba probat. Ali samo moram "keč sam tajm".
Šta ce tiče C/B-a original su i cijena je takva ali su puno sigurniji jer imaju međuploču i ne trgaju ramu i blok šta se kod ovih drugih može najčešće dogoditi! BTW dobio sam ih sa popustom pa su ispali cca 1000 kn!
A šta se vjetrobrana tiče još se uvijek razmišljam :neznam: ipk sam ja pobornik streetfighter stila :wink:
Brzine 200+ me ne uzbuđuju i ne zanimaju jer bi onda uzeo ili s-a ili r1, bitan mi je šut , ovjes i kočnice a ostalo....pa ipak je to nejked bajk ili...... :D

Rivi, Black Beast u street vrziji šta može bit lijepše od toga :wink: (y)
 
RS-Streetfighter said:
Rivi, Black Beast u street vrziji šta može bit lijepše od toga :wink: (y)

Ma, podržavam izbor totalno. Samo, ja imam model 2004., koji mi se više sviđa. Isto tako preferiram vindšild, radi normalnije vožnje.

Ali, kako se ukusi razlikuju, tako vjerujem da i ti guštaš "ka prasac" (ST izraz), zato ti želim puno kilometara na tom bajku.
 
RS-Streetfighter said:
A šta se vjetrobrana tiče još se uvijek razmišljam :neznam: ipk sam ja pobornik streetfighter stila :wink:
Black Beast u street vrziji šta može bit lijepše od toga :wink: (y)


Od kupolina jedino nesto ala ovo:
furaxfightersbikes04pr1.jpg
 
Rivi said:
Pa ko bi se na tome vozio?

RS-Street, vidis da već slini.  :slinavac:


A tek ovakve ručke, a ti dajes minus (-) za retrovizore, sta će ti?
 
RS-Streetfighter said:
Ma ide čim nabavim alu nosač za tablicu i žmigavce....nego da te pitam šta si ti smontirao nazad taj zadnji ružni kraj na kwakia a.... :mrgreen: :jesus:

nemam ništa :mrgreen:
ako nećeš sam radit,odi pogledat u malimoto,imali su nešto..a imaš super ponuda i na ebayu