Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Wrbex said:
Tak nekak ide i moj po satu naravno....netko je napisao da ga je naguzio do 255 po satu, mislim da je na newsima


al na retrovizoru nis ne vidis, vibrira sve do ibera
:D cool
al me kisa oprala
 
_tompa said:
Daj mi reci kolki ti imash tank?  :misli:
od metlike do karlovca(jer sam vikendom često kod staraca) skurim 5 litri tak da mi ostane jos cca 15 litri....
 
Wrbex said:
Tak nekak ide i moj po satu naravno....netko je napisao da ga je naguzio do 255 po satu, mislim da je na newsima
Ja napisao, danas ako stignem idem na autoput pa fotkam i postam a ak ne onda sutra.....
 
Wrbex said:
Ma vjerujem ja tebi, nego daj mi reci kako mislis fotkati celer na 250km/h??

bas to

jel vam se zaljepi kaciga za facu pri 230????
imam araijevku i to me sad hebe cini mi se da mi je velka jer mi je dosta blizu onaj doljni dio za bradu faci
mozda nije to kaciga za taj motor :misli:
radi aerodinamike mislim naravno
 
Br@nc said:
bas to

jel vam se zaljepi kaciga za facu pri 230????
imam araijevku i to me sad hebe cini mi se da mi je velka jer mi je dosta blizu onaj doljni dio za bradu faci
mozda nije to kaciga za taj motor :misli:
radi aerodinamike mislim naravno
Pa pobogu imaš vizir od motora, kaj njega ne koristiš.....?
 
nema nikakvih komentara
kako su fazani? ima ko novi aspuh il nes ak ima dajte slike i zvukove  (y)
 
Ajde i mene zanima! posto sam bio probao fazana s akrapima jako sam se razocarao i ne dam za spuh tolike novce, radije promjenim 2 seta guma.
Uglavnom probao na kRRndiji fazana s akrapom i nisam se bash nesto odusevio.
Tako da razmisljam o nekoj jeftinoj varijanti cisto radi zvuka, a tu je najbolji leo vince koliko vidim. Ima netko jos kakav prijedlog ili sugestiju?
 
imaš kod grigića Yoshimuru, nisam našao cijenu....
 
alo ekipa. idem ovaj vikend s frendom pogledat jednog FZ6 S pa vas molim pokoji savjet. Na što posebno obratiti pažnju. Inače motor je 2004. ima 12000 km. tnx
 
pripazi na gume, pitaj ga za TPS senzor, isprobaj motor, poslušaj dal kaj zvecka i to je to, treba imat servisnu knjižicu.
kad je sparkiran na glavnom nogaru provjeri prednju vilicu dal ima lufta i dal se miče kak nebi trebala :)

ak ga dolazis u zg pogledat mogu doc na pregled motora sa tobom
 
bocchr said:
od metlike do karlovca(jer sam vikendom često kod staraca) skurim 5 litri tak da mi ostane jos cca 15 litri....

na koju foru skuris 5 litri na toj relaciji :shock: jel ides lijevo na ozalj ili desno?
 
yamadado said:
imaš kod grigića Yoshimuru, nisam našao cijenu....

reko je grigic da nema yoshimure za fazera
a ja sam nasao da ima,vjerojatno ih on ne nabavlja
 
Wrbex said:
Ajde i mene zanima! posto sam bio probao fazana s akrapima jako sam se razocarao i ne dam za spuh tolike novce, radije promjenim 2 seta guma.
Uglavnom probao na kRRndiji fazana s akrapom i nisam se bash nesto odusevio.
Tako da razmisljam o nekoj jeftinoj varijanti cisto radi zvuka, a tu je najbolji leo vince koliko vidim. Ima netko jos kakav prijedlog ili sugestiju?

zasto ne akrap??
ne poteze ko original auspuh? ne cuje se? aj pliz objasni
 
Za Jošija zovni Pičila u Split. Ako odlučiš uzet, e onda se javi meni, pa ćemo nešto dogovorit.
 
ja bi josija al me zanima preformanse s njom kakav je zvuk,nebi platio nesto sto ce mi kasnije bit zao ,mada sumnjam
 
http://yoshimura-shop.netmove.co.jp/product_image/1A0-382-5450l.jpg

kolko kosta?
 
Br@nc said:
http://yoshimura-shop.netmove.co.jp/product_image/1A0-382-5450l.jpg

kolko kosta?

ovo izgleda predobro baš mu paše ovaj trioval samo prigušivače dolje i zvuk je predobar
imal frend na cbr1000rr zvuk fenomenalan  (y) (y)