Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Zaboravia sam reć, i to NIJE bila ruzina nego SAMO prljavština od makadam
 
Doo-bro. :wink: Prolazin svaki dan. Šta bilo da bilo, nije bilo dobro. Ko je vidija s takvin motorom po makadamu!!! Kupi "kozu" pa je makadamiraj.
 
Malo parizera, koja rakija, suncobran i put plaze  :mrgreen:
 
Inače, ST-driver, evo maloprije sam te čua, ja na jednom kraju Viške, ti kod kina , i ideš doma. Lipo se čuje!
 
Rivi said:
Inače, ST-driver, evo maloprije sam te čua, ja na jednom kraju Viške, ti kod kina , i ideš doma. Lipo se čuje!

Hvala!
Već su počele babe po kvartu pizdit i čupat kosu :mrgreen:

Šalu na stranu, zvuk je stvarno izvrstan, još ono pucanje iz auspuha kad naglo pustim gas....
Jedino mi se potrošnja jako povečala(za šta sam kriv isključivo ja, izvlačim zvuk iz njega do kraja :mrgreen:)


 
Zaboravih, sutra ću snimit kako to sve izgleda i zvuk pa ću ga stavit ovdi da ga čujete (y)
 
st_driver said:
Hvala!
Već su počele babe po kvartu pizdit i čupat kosu :mrgreen:

Šalu na stranu, zvuk je stvarno izvrstan, još ono pucanje iz auspuha kad naglo pustim gas....
Jedino mi se potrošnja jako povečala(za šta sam kriv isključivo ja, izvlačim zvuk iz njega do kraja :mrgreen:)


puca,a?

kad ti počnu lupetat ventili nebu dugo još pucalo

:mrgreen:



srki
 
linza said:
i tako 80km  :mrgreen:

gledam ove slike i mislim si di sjediš na motoru, na kojoj torbi, ali onda se zamislim jer ja sa boljom polovicom idem dva tjedna na more sa top case-om i tank torbom :shock: :misli:
 
vozim se neki dan i pogodi me nes u nogu,okrenem se da vidim kaj je to i vidim nes metalno skakuce po cesti vratim se i kad ono saraf,reko od ceg je to pogledam malo kod rame i vidim da fali nes, dugacki saraf kod lijeve strane koji spaja ramu i motor odma do kilera. doso doma i provjerio (skoro)sve sarafe nakon toga  :misli:
 
koje ulje za lanac koristite i kolko cesto ga podmazivat?
nadam se da nije maslinovo  :mrgreen:
 
Br@nc said:
vozim se neki dan i pogodi me nes u nogu,okrenem se da vidim kaj je to i vidim nes metalno skakuce po cesti vratim se i kad ono saraf,reko od ceg je to pogledam malo kod rame i vidim da fali nes, dugacki saraf kod lijeve strane koji spaja ramu i motor odma do kilera. doso doma i provjerio (skoro)sve sarafe nakon toga  :misli:

OBAVEZNO provjeri svakih mjesec-dva šarafe na tom motoru naročito ispod sica. Ja sam morao svaki mjesec sve zatezat jer su se neki u potpunosti otpustili. Nakon par stezanja šarafi odu k vragu pa treba kupit nove kvalitetnije. Možda bi dobro bilo odmah zamijenit.



srki
 
Srki said:
OBAVEZNO provjeri svakih mjesec-dva šarafe na tom motoru naročito ispod sica. Ja sam morao svaki mjesec sve zatezat jer su se neki u potpunosti otpustili. Nakon par stezanja šarafi odu k vragu pa treba kupit nove kvalitetnije. Možda bi dobro bilo odmah zamijenit.

SALIS SE?!?! no da ,superiska :shock:
:misli:
 
Br@nc said:
SALIS SE?!?! no da ,superiska :shock:
:misli:

Ne šalim se, tak je to bilo sam mojim FZ6.

Jebga, ja sam naviko odavno šarafit nekaj, pa sam jednom slučajno probao provjerit šarafe na , tada, 3 mjeseca starom motoru. Skoro me strefilo kad sam skužil da je pol toga otpušteno. Onda sam probao tu i tamo opet, pa mi je postalo jasno da to treba svakih mjesec dana malo provjerit i dotegnut.

Inače, to ti na servisu niko neće pogledat, tak da ak ne želiš gubit šarafe, gedore u ruke.

Znam još neke kod kojih se to na FZ6 događa, al to uglavnom skuže kad počnu gubit šarafe po cesti. Onda jebu servisu mater. I u potpunosti su u pravu. Serviser bi to trebao sve provjeriti.



srki
 
a sutra bi trebo s njom na more,valjda cu doc u 1 komadu,bar da kotaci ostanu di jesu  :misli: