Yamaha FZR1000 reincarnation

    Preradu motora čini njegova osnovna ideja, estetsko-likovno rješenje, stručnost izvedbe majstora koji su na njoj radili, i količina truda uloženog u realizaciju projekta. Moj je problem što sam sve radio sam pa je normalno da svi spomenuti elementi nisu na istom nivou. I potpuno je uredu da je nekima naprosto ružan. Ima ih kojima su tetovaže cool, i onih kojima su odvratne. Box je za neke plemenita vještina, a po nekima bi ga trebalo zabraniti. Da ne nabrajam, mislim da se razumijemo. Hvala na mišljenju i kritikama. Da ih nisam htio čuti, ne bi motor stavljao na forum.
     
 
Motor je predobar!
A šta se tiče neumjesnih komentara... imam jednu anegdoticu...

Sarajevo, posli rata, ekipa iz Splita otišla malo povirit olimpijski grad...
Na ulici, na jednom kantunu, sidi lik na bančiću i sa čekićem radi suvenire od bakrenog lima (one pijatiće sa lokalnim motivima, nije bakrorez, nego nekako drukčije se zove tehnika, ali nema veze).
Jedan iz ekipe pita: "Pošto meštre?"
A meštar odgovara: "50 konvertibilnih".
Lik će: "Skup si brate!"
A ovaj se digne sa bančića, da mu čekić u ruke i kaže: "Ajde, sjedni, evo ti 50 maraka pa ti napravi."

Oldboy, keep up the good work!  (y)
 
evo pratim redovito ovaj naš forum a i ostale auto moto forume s našeg terena pa priznajem da me razočarava način komunikacije , sprdnja , ruganje , pljuvanje . Ulazio sam ja i rasprave s tim ljudima ali jednostavno teško je tu nešto napravit jer kolektivna svijest je takva . Podržavam sve ljude koji u motore žele unijeti nešto svoje bez obzira koliko to bilo ili ne po mojem ukusu jer i ono što mi se ne sviđa je dobro došlo jer me to motivira da ja napravim bolje od toga . Jedino što bih ja kritizirao kod prerada je to ako se zbog neke ideje išlo na uštrb sigurnosti. Najbolja i jedina kritika koju priznajem je " napravi bolje od mene " takao funkcioniraju razvijena društva i nastaju firme od kojih mi kupujemo motore i dijelove . Prateći naše forume dobio sam dojam da na našem terenu ima više auto-moto dizajnera i stilista nego cijela europska auto-moto industrija međutim veseli me da se i kod nas razvilo nekoliko uistinu pravih majstora tako da se ne mora sve kupovati vani pa time i novci ostaju  u Hrvatskoj.  Ne želim negativno kritizirati nikoga tko je nešto napravio jer neznam niti koliki mu je budžet bio na raspolaganju a i svatko ima pravo na svoj ukus, podržavam svakog majstora jer ako mu prvi rad nije uspio ne treba ga sahraniti  već podržati , ne postaje se majstor preko noći  i s jednim radom .
 
Ja isto mislim da ljubomora iza puno odgovora stoji i da im je suvišno davat onakve kometare i usporedbe (y)
 
TRAMONTANA said:
i ja sam se usral u gaCE OD SMIJEHA kad sam vidil da je od motora napravil šarana  ali jebat ga nemre svima bit sve ok 100 ljudi sto cudi inace znam lika i necu mu se predstavit da me ne jebe i tih 2 puta kaj se godisnje vidimo ali da je znoja i znoja izlio dok od yamahe nije napravil šarana to uopce nije upitno

Šefe lječi svoje komplekse negdje drugdje. :palacdolje:
 
limit said:
Ja bih molio moderatore da obrišu sve glupe, očito provokatorske, komentare iz ove odlične teme!

Nee cenzuru! Meni osobno je ovaj motor predobar, ali nemam problema sa suprotnim mišljenjima, neka kaže ko šta misli...
 
Mayco said:
Nee cenzuru! Meni osobno je ovaj motor predobar, ali nemam problema sa suprotnim mišljenjima, neka kaže ko šta misli...

      Nikakva cenzura, svatko ima pravo na mišljenje, kakvo god ono bilo.
 
Svaka čast!
Originalno,izvrsno i kvalitetno urađeno,pravi custom nema šta.Ali ova rama mi neulazi u glavu,majketi to je ispolirano koda je od ogledala  :mrgreen:
 
      Za dobro ispolirati ramu trebaš je skinuti sa motora. Ili skinuti motor s nje. Kako ti je lakše  (y).
 
OldBoy jesi počeo radit kakav pokrov za hladnjak i nosače motora na rami jer tvoje radove pratim s guštom a dugo nisi nešto prezentirao  (y)
 
kokic said:
OldBoy jesi počeo radit kakav pokrov za hladnjak i nosače motora na rami jer tvoje radove pratim s guštom a dugo nisi nešto prezentirao  (y)

    Pripremam se. Ovaj put ću raditi "školski": prvo prezentacija ideje crtežima, a onda korak po korak izrada djelova, sve sa fotkama.
 
Jebeno, stari svaka čast! Originalno nadasve, pusti priče i plastiku, sviđa mi se skroz, obožavam sirovo željezo i na motoru i na autu, Odlična pila! (y)
 
      @Ljubo: Ima na ovome još itekako posla.

      @GPZ: fala. Vidiš i sam koliko je ideja jednostavna: no plastic materials. Nastavak ide u tom smjeru.
 
OldBoy said:
     Pripremam se. Ovaj put ću raditi "školski": prvo prezentacija ideje crtežima, a onda korak po korak izrada djelova, sve sa fotkama.
Svaka čast lipo poslikaj a mi ćemo pratit i divit se i nadam se da ću ga na jednom od susreta vidit uživo i naravno gazdi stisnut ruku i počastit pivkanom  :piva:
 
OldBoy said:
       @Ljubo: Ima na ovome još itekako posla.

       @GPZ: fala. Vidiš i sam koliko je ideja jednostavna: no plastic materials. Nastavak ide u tom smjeru.

(y)

Podržavam!
 
:uff: Znam da dosta zaostajem šta se tiće teme ali stvarno ti svaka čast na ovom šta je bio do sada!!!  (y)
Jedva čekam da vidim šta sada sljedi!!
 
Busted  (y)