Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Zapru said:
2t€ plus :misli:
a neznam,racunaj da je cijena prije akcije bila 86500,trebat cu dosta izvagat,za razliku u cijeni slozim si sam gt...dobro je kaj dolazi sa tvrdim koferima i vidim da su mjenjali zadnji amortizer,dali zato kaj su bila naklapanja od nekih da bas i nisu nekaj amortizeri :misli:
 
+ izgleda bolje
-  kufer od 22l vjerovatno premali za normalnu kacigu
-  za 2 tisuce vise se da kupit bolji motor

Ovjes jest jeftilen na starom modelu, to je fakt ne naklapanje.
 
črnomerec said:
a neznam,racunaj da je cijena prije akcije bila 86500,trebat cu dosta izvagat,za razliku u cijeni slozim si sam gt...dobro je kaj dolazi sa tvrdim koferima i vidim da su mjenjali zadnji amortizer,dali zato kaj su bila naklapanja od nekih da bas i nisu nekaj amortizeri :misli:
lako za zadnji, al koiko znam, prigovori su bili na prednju vilicu i stabilnost narocito po zavojima :misli:
 
gvo said:
+ izgleda bolje
-  kufer od 22l vjerovatno premali za normalnu kacigu
-  za 2 tisuce vise se da kupit bolji motor

Ovjes jest jeftilen na starom modelu, to je fakt ne naklapanje.
ajde reci koji novi za dva soma vise
 
Zapru said:
lako za zadnji, al koiko znam, prigovori su bili na prednju vilicu i stabilnost narocito po zavojima :misli:
na prvom modelu mt 09
 
gvo said:
+ izgleda bolje
-  kufer od 22l vjerovatno premali za normalnu kacigu
-  za 2 tisuce vise se da kupit bolji motor

Ovjes jest jeftilen na starom modelu, to je fakt ne naklapanje.
+ ekran u boji za FB  :LOL: :mrgreen:
 
Zapru said:
pa, ak se ne varam i na zadnjem alpentestu su to rekli :misli:
da bi mogle biti bolje,vikali su znalci i da na fz 8 nevaljaju,meni sve stimalo,valjda nisam znalac,mislim da za moje potrebe super motor,jos da ima jedan bocni pretvoren u frizider za litru i vodu,savrsen!
 
črnomerec said:
da bi mogle biti bolje,vikali su znalci i da na fz 8 nevaljaju,meni sve stimalo,valjda nisam znalac,mislim da za moje potrebe super motor,jos da ima jedan bocni pretvoren u frizider za litru i vodu,savrsen!
http://www.bestrefrigeratorcentral.com/12v-refrigerator-top-5-best/
:LOL:

imas na kineskim stranicama za 25-30USD i stanu u kofere za bike
 
Zapru said:
http://www.bestrefrigeratorcentral.com/12v-refrigerator-top-5-best/
:LOL:

imas na kineskim stranicama za 25-30USD i stanu u kofere za bike
hvala!!!narucujem!
 
A jos nisam dobio odgovor kaj uzeti za te novce ???do cca 90,95 tisuca kn.nekak mi se cini da mi je najbolje uzet model 2017 i opremit ga kak mi treba
 
črnomerec said:
A jos nisam dobio odgovor kaj uzeti za te novce ???do cca 90,95 tisuca kn.nekak mi se cini da mi je najbolje uzet model 2017 i opremit ga kak mi treba
mozda Triumph Tiger 800 xr, ili xc sa zbicanim felgama  :D
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/triumph-tiger-800-ovlasteni-zastupnik-4godine-garancija-oglas-10815484
U viktor motosport
 
luka737 said:
mozda Triumph Tiger 800 xr, ili xc sa zbicanim felgama  :D
ne sviđa mi se,i nemam ga di servisirat,za tracera imam gratis servis ,tojest samo potrosni materijal dok je u garanciji,garancija je 3g,tada svejedno uide u prodaju
 
Pozz ljudi novi sam u temi.
Planiram kupnju Tracera pa sam procitao temu.
Koliko vidim nitko nije imao nikakvih kvarova ili vecih mana?  :misli: :misli:
Zanima me da li je itko podesavao ovjes ( od ovih nezadovoljnih) ?
 
mk99 said:
Pozz ljudi novi sam u temi.
Planiram kupnju Tracera pa sam procitao temu.
Koliko vidim nitko nije imao nikakvih kvarova ili vecih mana?  :misli: :misli:
Zanima me da li je itko podesavao ovjes ( od ovih nezadovoljnih) ?
novog ili?
 
mk99 said:
2017 g.
Rabljeni 3000km
Skoro nov
ja sam gledo rabljene,ali premala je razlika naspram novog ispod cekica,cekam cijenu ovog sad predstavljenog,ako bude previse uzet cu model 2017