Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Fazer 8 mi je bio idealan za to,ali kokoski je bio neudoban,ovo je kompromis
 
Cijenu svake godine dobijemo dan dva prije konkretnog motora u prodavaonici. Glede običnog vjerovatno će ostati slićna, ali u svakom slučaju još nije poznata.
 
joke said:
Cijenu svake godine dobijemo dan dva prije konkretnog motora u prodavaonici. Glede običnog vjerovatno će ostati slićna, ali u svakom slučaju još nije poznata.
a daj mi reci do kada ce biti ova akcijska cijena na 2017,dok ih ima ili?
 
črnomerec said:
a daj mi reci do kada ce biti ova akcijska cijena na 2017,dok ih ima ili?

Trebala bi bit do kraja godine, a s obzriom da je nestalo već crne boje a zelena se prodaje vjerovatno će ih prije i nestat. Osim zelenosive imamo i plavosivu
 
kae, igraju s tobom zrende? :LOL:

vide jelena pa se zabavljaju :mrgreen:





Srki
 
ovaj purger,sta sad ka ono navija za hajduk,kupuje trejsera vec ima par miseci.
nebi da su radovi na javnom natjecaju :LOL:
 
a takvi su danas ti metrići, ne znaju jel bi kakili ili piškili





Srki
 
joke said:
Aj pročitaj opet ... ali sa razumijevanjem

to si trebao ovako napisat

"Razumijevanje procitanog ti, vidim, nije jaca strana. Ne mozes tako uspijet u bijelom svijetu.:no::no:"

(y)
 
Tvrle said:
to si trebao ovako napisat

"Razumijevanje procitanog ti, vidim, nije jaca strana. Ne mozes tako uspijet u bijelom svijetu.:no::no:"

(y)

Da tako pišem nebi ima problema sa kvačicama
 
joke said:
A ono što znamo je sigurno.. najmanje će bit skuplji 1000 eur novi.
hm,dakle na redovitu cijenu soma vise je 94,to ce biti malo previse,cini mi se da ce ipak izbor pasti na 2017 sa popustom dva soma jeftinije
 
črnomerec said:
hm,dakle na redovitu cijenu soma vise je 94,to ce biti malo previse,cini mi se da ce ipak izbor pasti na 2017 sa popustom dva soma jeftinije
ak bu (80t na akciji+8t)88tkn, u odnosu na ostatak ponude, bilo bi i ok...
 
Zapru said:
ak bu (80t na akciji+8t)88tkn, u odnosu na ostatak ponude, bilo bi i ok...
pa to i ja kazem,ako je na akcisku cijenu soma gore onda je ok ,uzeo bi ga,ali ako je na iznos od 86500 soma gore,onda svakako mi se vise isplati uzet model 2017 i sa dva soma u đepu se tjesit
 
črnomerec said:
hm,dakle na redovitu cijenu soma vise je 94,to ce biti malo previse,cini mi se da ce ipak izbor pasti na 2017 sa popustom dva soma jeftinije

A evo izgleda da je ipak do mene kad svi ne razumite na prvu .... mislio sam da će se cijena u najmanju ruku vratiti na onu od prije akcije.

Sad je naime u tijeku posebna ponuda čija razlika iznosi 6510 kn. i ako tu još dodamo klasičnu godišnju tečajnu razliku i tehničku razliku modela, dolazimo do nekih 1000 Eur.

https://www.yamaha-motor.eu/hr/news/index.aspx?id=718811