Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

črnomerec said:
...a uzinam od toga zato sta se odreko sve njegove zarade u korist mene,dakle dobar pipust na popust

jel se može biti tvoj frend za tog frenda koji se odriče zarade  :LOL:
 
M12 said:
jel se može biti tvoj frend za tog frenda koji se odriče zarade  :LOL:
lpa pitaj joketa da se odrekne svojeg dijela,nije puno mu ostalo nakon sta je motor na akciji,cca 3000 kn,njemu nista a frenda svog razveseli
 
Govorim o traceru 900,toliki mu je manevarski prostor,ili ti ga komišn :mrgreen:
 
joku ne mogu doživit ozbiljno ni u paralelnom svemiru  :mrgreen:
 
infinity said:
Ovo je vise trakavica crni...kupujes tog trejsera ima godinu dana.
:mrgreen:
ma nije,pa sta ce mi motor jos mijesec dana,kao sta sam rekao,rezerviro sam 2017,sa mogucnoscu ako mi cijena bude odgovarala,da prebacim rezervaciju na 2018,osmica je otisla na kraju sezone,tako da nemam prazan hod
 
joke said:
Stari je bio reaktivan, a ne stabilan na većoj brzini....ćemu inaće blokada na 230.

Malo promisli prije postanja

Stari nije bio nit' reaktivan, nit' stabilan, već opasno lelujav na daleko manjim brzinama od deklarirane maksimalne, što je manje više svak
tko ga je provao zaključio, osim po defaultu uvijek iskreno prodavača :mrgreen: Da je stari bio dobar, ne bi ulazili u investiciju
novih vilica. :mrgreen:
 
gvo said:
Stari nije bio nit' reaktivan, nit' stabilan, već opasno lelujav na daleko manjim brzinama od deklarirane maksimalne, što je manje više svak
tko ga je provao zaključio, osim po defaultu uvijek iskreno prodavača :mrgreen: Da je stari bio dobar, ne bi ulazili u investiciju
novih vilica. :mrgreen:

Da kao i uvijek "sigurno" si u pravu. Zato su i ove godine produžili vilicu na WR Rally izvedbi....sve ove prijašnje godine to je bilo krivo...."nema to" nikakve veze sa konačnom brzinom.
Koji je to prodavač još vozio aktivno ovaj motor odmah po dolasku na tržište....nemojte me uspoređivat sa drugima, to mi je baš ono debilno.
 
tomo8891 said:
Model 2018 obični 86000 kuna
ako je ta cijena to je ok,zato sta su bile neke naznake,tako su mi rekli i kod uvoznika,da je dosadasnja praksa cijena godine prije,plus dva tri posto,dakle racuno negsje oko 88,89
 
črnomerec said:
ako je ta cijena to je ok,zato sta su bile neke naznake,tako su mi rekli i kod uvoznika,da je dosadasnja praksa cijena godine prije,plus dva tri posto,dakle racuno negsje oko 88,89

Aloo...ja je nisam potvrdio  :mrgreen:
 
jbte mislim da se nikada u povijesti ovog foruma nije iščekivala toliko cijena za pojedini model  :LOL:
 
gvo said:
Stari nije bio nit' reaktivan, nit' stabilan, već opasno lelujav na daleko manjim brzinama od deklarirane maksimalne

Neš ti, staviš mu alu podnicu i time prekriješ sve nedostatke. Tipičan kupac jamahe nema šanse da skuži da je motor smeće.
 
joke said:
Da kao i uvijek "sigurno" si u pravu. Zato su i ove godine produžili vilicu na WR Rally izvedbi....sve ove prijašnje godine to je bilo krivo...."nema to" nikakve veze sa konačnom brzinom.
Koji je to prodavač još vozio aktivno ovaj motor odmah po dolasku na tržište....nemojte me uspoređivat sa drugima, to mi je baš ono debilno.

Naravno da sam u pravu. Da je ciklistika bila u skladu sa snagom i namjenom motora, nebi je korigirali.
"Nova njihajuća ruka za bolje karakteristike krstarenja" :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Tracer 900 2018  86500
Tracer 900 GT      99900

It's official.

Znači predviđanje je bilo ok, s tim da je za kupca bazni model čak i povoljniji (ja sam računao da će bit 90) što je zasluga HR uvoznika.