Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

črnomerec said:
pa to i ja kazem,ako je na akcisku cijenu soma gore onda je ok ,uzeo bi ga,ali ako je na iznos od 86500 soma gore,onda svakako mi se vise isplati uzet model 2017 i sa dva soma u đepu se tjesit
i jos forumski popust 10% kod Joke....

Joke, koji je IBAN :misli:


:LOL: :mrgreen:
 
joke said:
A evo izgleda da je ipak do mene kad svi ne razumite na prvu .... mislio sam da će se cijena u najmanju ruku vratiti na onu od prije akcije.

Sad je naime u tijeku posebna ponuda čija razlika iznosi 6510 kn. i ako tu još dodamo klasičnu godišnju tečajnu razliku i tehničku razliku modela, dolazimo do nekih 1000 Eur.

https://www.yamaha-motor.eu/hr/news/index.aspx?id=718811
(y) nudi mi jedan diler u zg da podjelimo zaradu na akciskom modelu,pola meni,pola njemu,dakle dobio bi ga jos za taj iznos jeftinije :D,a nista moram izvagat malo i odlucit (y)
 
...jest da nije neki iznos ali za dobro se najest i napit ok :mrgreen: baj d vej,fakat malo imate provizije ,pogotovo na akciskim modelima,a ja se zalim ko ugostitelj :mrgreen:
 
joke said:
Aj pročitaj opet ... ali sa razumijevanjem

Sto se tu ima razumijet? Trenutna akcijska cijena po kojoj se moze nabavit motor je realna vrijednost, obzirom da u njega treba ulupat min tisucu eura za dovest ga u stanje da ovjes prati snagu motora. A i ta cijena je na granici peljesenja jer ovdje dodje cca 72000kn. Sve vise od toga i racunica ne stima.
 
va kanade je običan 9,999ca$ plus tax plus pdi plus freight ili ti cca 13k ca$
 
Napravljen prvi điric s novim bike-om.
Za sada dojmovi ok. (y)
 

Attachments

  • IMG-20171119-WA0000-1.jpg
    IMG-20171119-WA0000-1.jpg
    341.1 KB · Views: 358
joke said:
Cijenu svake godine dobijemo dan dva prije konkretnog motora u prodavaonici. Glede običnog vjerovatno će ostati slićna, ali u svakom slučaju još nije poznata.

Rekoh, sve sam već napisao...motor očekujemo tek u prvim mjesecima 2018.
 
joke said:
Rekoh, sve sam već napisao...motor očekujemo tek u prvim mjesecima 2018.
Mislio sam posto je kawasaki izbacio cjenik da je i yamaha