Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Update ❤️
 

Attachments

  • IMG_20230310_164038.jpg
    IMG_20230310_164038.jpg
    4.1 MB · Views: 0
  • IMG-20230309-WA0008.jpg
    IMG-20230309-WA0008.jpg
    400 KB · Views: 0
  • IMG-20230309-WA0007.jpg
    IMG-20230309-WA0007.jpg
    368 KB · Views: 0
  • IMG-20230309-WA0006.jpg
    IMG-20230309-WA0006.jpg
    456 KB · Views: 0
Zna netko nekog dobrog Tracera 900 (>= 2017.g.) na prodaju?
Pun ih je oglasnik neki su tu već 2. godinu ...Tracer više nije vruća roba . 1.Tracera sam uspio kupit tek od 3. pokusaja (uvijek mi ga je ispred nosa odnelo ).
Izašlo puno drugih modela na tu temu a i Tracera već 3 generacija ...Ma ima svega za svakog ponešto ,samo je jedno isto svi su postali preskupi.
 
Pun ih je oglasnik neki su tu već 2. godinu ...Tracer više nije vruća roba . 1.Tracera sam uspio kupit tek od 3. pokusaja (uvijek mi ga je ispred nosa odnelo ).
Izašlo puno drugih modela na tu temu a i Tracera već 3 generacija ...Ma ima svega za svakog ponešto ,samo je jedno isto svi su postali preskupi.
A reci mi što je u zadnje dvije godine jeftino. Ne samo to. Bit će to i skuplje.
 
Bando situacija je sljedeća,prijatelju Tracer 900 nakon 5000 km izgubi gas,samo mu ga oduzme ali ne gasi motor nego kad uspori ispod 5 opet radi.
Šta bi moga biti uzrok?
Za početak ide servis svićica,ulja i filtera svih da eliminiramo slabu iskru ili loš protok filtera...
 
Bando situacija je sljedeća,prijatelju Tracer 900 nakon 5000 km izgubi gas,samo mu ga oduzme ali ne gasi motor nego kad uspori ispod 5 opet radi.
Šta bi moga biti uzrok?
Za početak ide servis svićica,ulja i filtera svih da eliminiramo slabu iskru ili loš protok filtera...
Drive by wire.
Potenciometar na gasu.
Otvori rucicu gasa ocisti kontakte.
To je moja slobodna procjena.
 
Bando situacija je sljedeća,prijatelju Tracer 900 nakon 5000 km izgubi gas,samo mu ga oduzme ali ne gasi motor nego kad uspori ispod 5 opet radi.
Šta bi moga biti uzrok?
Za početak ide servis svićica,ulja i filtera svih da eliminiramo slabu iskru ili loš protok filtera...
Koja godina tracer? Dali je bio na opozivu?
 
Nevjerovatan "kvar",netko se pametan sitija lipiti nekakve spužvaste obloge po rezervaru s donje strane i kad bi motor da u veće okretaje ta spužva bi se odlipila i začipala filter zraka 🤣🤣
Majko mila inžinjerq po cilom svitu.Motor je doša iz Njemačke...
 
Nevjerovatan "kvar",netko se pametan sitija lipiti nekakve spužvaste obloge po rezervaru s donje strane i kad bi motor da u veće okretaje ta spužva bi se odlipila i začipala filter zraka 🤣🤣
Majko mila inžinjerq po cilom svitu.Motor je doša iz Njemačke...
Nećeš vjerovati, ali ista stvar se meni dogodila na Yamahi...DT 125...prije 10 godina:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: cadjo