Yamaha MT10SP by YamahaPBS

Status
Not open for further replies.
Ne znam čemu čuđenje, taj koji to financira sigurno nije digao kredit za motor i sigurno mu tih sve skupa 30 000 eur u životu nisu presudni.

Pa ljudi u danu uzmu tu lovu na burzi, čak i kod nas. Možda je prije 10 god kupio 100 bitcoina ha da..  :mrgreen:
Jbt pa ovi jahtaši toliko sprže za par sati što ne bi to potrošio na motor. Pretpostavljam da ulagač nije iz nekog posebnog moto svijeta već mu se svidio motor i dao ljudima odriješene ruke.
Jebiga nismo svi te sreće al ne treba zato bit zavidan  :mrgreen:
 
s2r said:
I agree, donekle.
R7 je r7.
Aj sad navedi jedan yamahin bajk koji moze stat u istu recenicu ko r7, koji se proizvodio od kraja devedesetih do danas?
Ako reces mt 09 gasim account na forumu
:D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ograničene serije od onda nije ni bilo, ali zato se i ovaj iznimni (radi se SP, ne obični) MT10 i dorađuje na ovaj način....htjedoh reći da tržište postoji. Da ne postoji ne bi bilo ni ovakve naruđbe. Klijetnu je ovo samo još jedan od nekoliko motora u posjedu. Dijelom je odabran zbog direktne (agregat) poveznice sa SBK-om i mogučnosti tuninga u tom smijeru.
 
joke said:
Ni ti ne pratiš temu

možda tri stvari koje idu na taj motor a još nisi okačio na forum vrijede :wink:

jeben je taj tjuning u rvata 1000 eura na rizoma posudice LOL

ima u ofertisimi posudica kakvih hoćeš

cjena neusporedivo manja

kvaliteta ista
 
tibor_zg said:
možda tri stvari koje idu na taj motor a još nisi okačio na forum vrijede :wink:
Felge, diskovi i ispuh - mada ja nisam fan ovih narezanih diskova.
Ovo ostalo je kirvaj, no ak vlasnika veseli  (y)
 
joke said:
Ograničene serije od onda nije ni bilo, ali zato se i ovaj iznimni (radi se SP, ne obični) MT10 i dorađuje na ovaj način....htjedoh reći da tržište postoji. Da ne postoji ne bi bilo ni ovakve naruđbe. Klijetnu je ovo samo još jedan od nekoliko motora u posjedu. Dijelom je odabran zbog direktne (agregat) poveznice sa SBK-om i mogučnosti tuninga u tom smijeru.
da je to tak posebni model kakvim ga ti prikazuješ bi te sve điđe miđe tipa karbonski blatobrani, karbonski deflektori, kovane felge i slične za život neophodne điđe miđe imao u serijali :LOL:
to sve ima čak i moj obični usrani rsv iz 2002. i to za 3000 eura, a ta konfekcija koju ti i majka otac kraljica motora pokušavate zavaljati pod ekskluzivu nema, i ti sad čovjeku uvaljuješ muda pod bubrege, a nama prodaješ priču o preradi, ovo realno nema veze s preradom, ovo je samo suludo trošenje para na gluposti koje bi jedna ekskluziva morala imati u serijali (y)

ow01 i ow02 su limited ekskluzive, ovo nije, niti će ikad biti (y)
 
:misli: ne kužim,kaj ste se digli na zadnje noge :mrgreen:
 
Zato moj muncek odes preko bare, pokucas na vrata Bimoti i ostavis vrecu para.
Samo smo mi balkanci..
Exluziva je a7 3.0 tdi s line a quattroporte je krameraj...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
MOONSHIELD said:
da je to tak posebni model kakvim ga ti prikazuješ bi te sve điđe miđe tipa karbonski blatobrani, karbonski deflektori, kovane felge i slične za život neophodne điđe miđe imao u serijali :LOL:
to sve ima čak i moj obični usrani rsv iz 2002. i to za 3000 eura, a ta konfekcija koju ti i majka otac kraljica motora pokušavate zavaljati pod ekskluzivu nema, i ti sad čovjeku uvaljuješ muda pod bubrege, a nama prodaješ priču o preradi, ovo realno nema veze s preradom, ovo je samo suludo trošenje para na gluposti koje bi jedna ekskluziva morala imati u serijali (y)

ow01 i ow02 su limited ekskluzive, ovo nije, niti će ikad biti (y)

Aktivni Ohlins ovjes je puno bitniji od svog karbona...koji btw ne voli svatko.

U preradi smo prventsveno jer su moderatori brisali postove iz teme MT10 ... ali svjedno, na kraju ćemo o tome.

Stay tuned  (y)
 
ova tema me posjeća na vic o žak houdeku.....
dobar dan.... hoćete li mi pokazat jelovnik.....
uzme jelovnik, prolista, vrati ga konobaru.... i kaže..... može......
 
Mislim da ste malo pretjerali ... van HR je prerada kad se omota azbest traka oko grane ispuha i zalijepe 2 naljepnice a tu tražite dlaku u jaju.

Sve piše, ali nitko ni ne pokušava razumit .... klasična HR prića
 
lesli eldridž said:
ova tema me posjeća na vic o žak houdeku.....
dobar dan.... hoćete li mi pokazat jelovnik.....
uzme jelovnik, prolista, vrati ga konobaru.... i kaže..... može......

:LOL: :LOL: :LOL:
 
joke said:
Mislim da ste malo pretjerali ... van HR je prerada kad se omota azbest traka oko grane ispuha i zalijepe 2 naljepnice a tu tražite dlaku u jaju.

Sve piše, ali nitko ni ne pokušava razumit .... klasična HR prića
s obzirom na kolićinu bahatosti i nepismenosti, meni zaista nije jasno kako ti komuniciraš sa svojim kupcima :shock:
ili je to uspljitu normalan naćin komunikacije?? :misli:
 
MOONSHIELD said:
s obzirom na kolićinu bahatosti i nepismenosti, meni zaista nije jasno kako ti komuniciraš sa svojim kupcima :shock:
ili je to uspljitu normalan naćin komunikacije?? :misli:
Ima na forumu jedan profesor koji je još nepismeniji o Joke :wink: :mrgreen:
 
zanimljiva rabota ...

jedino što bi mi bilo logičnije krenuti od R1M pa nju križati s MT10...?
 
Retired said:
zanimljiva rabota ...

jedino što bi mi bilo logičnije krenuti od R1M pa nju križati s MT10...?

To smo i sugerirali ali odbijeno je. Prvotna ideja bila je turbo pa je tu pala odluka na MT10
 
MOONSHIELD said:
s obzirom na kolićinu bahatosti i nepismenosti, meni zaista nije jasno kako ti komuniciraš sa svojim kupcima :shock:
ili je to uspljitu normalan naćin komunikacije?? :misli:

vrlo uspješno
 
Moguce da publiku buni pojam "prerada" (mehanickim,kemijskim djelovanjem promjenit stanje iz npr sirovine u gotov proizvod),  a trebalo bi bit "dorada" ( izmjenom dijelova ili njegovih svojstava poboljsavaju se njegova svojstva ) :cool:
 
...takav je naziv podforuma. A s obzirom na istančan ukus i profinjenost publike jako moguće da je i to što govoriš
 
ono dok ti fanatik i top sales expert yamahe poćne prodavati priće o istanćanom ukusu :LOL:
 
Vidin da moderator komentira....a kako bi bilo da ove trolove malo sankcionira i temu vrati na on topic. :misli:
 
Status
Not open for further replies.