Yamaha MT10SP by YamahaPBS

Status
Not open for further replies.
Nego idemo mi dalje lagano po planu i programu...K&N Racing filter

27972845_1960585050862855_9148916701917766582_n.jpg
 
Hihi, baš kako je i napisano u MT temi - skroz "ekstremna" prerada  :shock:  :shock:  :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Ekstremni kič, zasada...
 
Prije bi reko tipicnog hr. jala,ja ne citam teme kaj me ne interesiraju,ali mi je jako kada vidim da komentiraju vlasnici govna od dukatija i pisaca ulja od ktma :mrgreen:
 
A nekak mi se cini i da prevladava splitsko dalmatinski jal,koji je poznat nadaleko  :mrgreen: neznam osobno joketa,ali da mi ide nakurac nebi citao temu koju je pokrenuo
 
črnomerec said:
A nekak mi se cini i da prevladava splitsko dalmatinski jal,koji je poznat nadaleko  :mrgreen: neznam osobno joketa,ali da mi ide nakurac nebi citao temu koju je pokrenuo
Ajde, ajde, u fazi si kupnje Yamahehe pa mu ideš malo niz dlaku 8)
 
maRRin 06 said:
Ajde, ajde, u fazi si kupnje Yamahehe pa mu ideš malo niz dlaku 8)
ma kurac,pa ne poslujem sa joketom,pa necu valjda iz zg u split nosit pare  :mrgreen: ,ja ko zakleti hondista,probo prosle godine yamahu i bila je to ljubav na prvi pogled  :LOL: a covijek je uspjesan i dobar,a vi dole takve nevolite,da je drazen pozivio i njega bi danas pljuvali,malo misto :mrgreen:
 
črnomerec said:
ma kurac,pa ne poslujem sa joketom,pa necu valjda iz zg u split nosit pare  :mrgreen: ,ja ko zakleti hondista,probo prosle godine yamahu i bila je to ljubav na prvi pogled  :LOL: a covijek je uspjesan i dobar,a vi dole takve nevolite,da je drazen pozivio i njega bi danas pljuvali,malo misto :mrgreen:
Donia bi ti lovu u Split da ti doticni da popust 2-3kkn :mrgreen:
 
maRRin 06 said:
Donia bi ti lovu u Split da ti doticni da popust 2-3kkn :mrgreen:
pa i osmicu i to pazi bijelu sam kupio u splitu,javni biljeznik je bio sto metara od poljuda a sta se tice popusta,nisam dobio nikakav pm. Od njega :mrgreen:
 
Ovo nisu ist’ne!!
Na ovoliko malo prostora tolika količina  jala i ljubomore, objeda i uvreda.

Pitam se zašto ljudi misle kako je samo njihovo mišljenje objektivno i na mjestu??
Nevjerovatno koliko je uska prizma kroz koju gledaju.

Božemesačuvaj....



Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk
 
črnomerec said:
pa i osmicu i to pazi bijelu sam kupio u splitu,javni biljeznik je bio sto metara od poljuda a sta se tice popusta,nisam dobio nikakav pm. Od njega :mrgreen:
Eto vidis da ostavljas lovu u Splitu.
Nego, jesi li se poklonia Bijelima :misli: :mrgreen:
 
Elias said:
Ovo nisu ist’ne!!
Na ovoliko malo prostora tolika količina  jala i ljubomore, objeda i uvreda.

Pitam se zašto ljudi misle kako je samo njihovo mišljenje objektivno i na mjestu??
Nevjerovatno koliko je uska prizma kroz koju gledaju.

Božemesačuvaj....

Poslano sa iPhoneX i crkvenog tornja...mit Tapatalk

:shock:  :shock:
 
meni se motor ne sviđa, original mi je bolji, Joke ko ličnost mi se ne sviđa, isto tak i recimo x5 i xi6 x6 mi kurac od auta a x5 je svrsi shodan ormar.... pametnom dosta...sad se pitam đe je onaj cirkusant Srki
 
Zanimljiva tema ne toliko zbog motora koliko zbog ekipe. Pomislio bi covjek da njihovu lovu trosi.. :LOL:

Motor kao motor meni nije zanimljiv ali boze moj covjek ima love zeli unikat i to ce i dobiti. Tko sta od nas ovdje misli o tome sto je unikat i kako bi se lova potrosila nije na kraju krajeva ni bitno jer tema je motor a ne osobne frustracije. :afro:
 
konačno smo došli do zaključka; može mišljenje, ali samo ako je pozitivno (ili barem da nije negativno) :LOL: :LOL: :LOL:
 
Jedna je stvar izraziti svoje misljenje a druga je stvar pljuvanje.
Ako ne znas ili ne mozes skuziti razliku onda jbg sorry.

Uglavnom cekamo da vidimo koji su to dodaci na masini. Neki graf sa krivuljom snage i okretnog momenta prije i poslije???
 
singlica said:
Jedna je stvar izraziti svoje misljenje a druga je stvar pljuvanje.
nije drek, nek se pes sposral :jesus:
ti si rekao da te motor ne zanima, ali svejedno komentiraš i željno iščekuješ grafove, sam sebi skačeš u usta (y)
i pobogu, stvarno nitko na ovom forumu ne zna da ispred suprotnih veznika ide zarez?? i onda sam ja imao 2 iz hrvatskog kod milorada sarapa :LOL:
 
Status
Not open for further replies.