Yamaha T Max 500 - General Topic

Koliko je ubrzanje T-maxa od 0-100 kmh?
 
Jedno 1,5 sec,jel tak Jqke?  :misli: Uglavnom to nije ni bitno,bitno je samo to da je bRRži sigurno od svih Maxi Skutera!  (y) Jesam li dobro naučio , ha Jqke?  :?
 
dr.chala said:
Jedno 1,5 sec,jel tak Jqke?  :misli: Uglavnom to nije ni bitno,bitno je samo to da je bRRži sigurno od svih Maxi Skutera!  (y) Jesam li dobro naučio , ha Jqke?  :?

Dolazi GP800 T-Max killer !
 
jedimaster said:
Dolazi GP800 T-Max killer !

Tmax nemre nitko poraziti.Tmax je Chuck Norris među skuterima,pardon Tmax je motor!  :macevanje:

A ukoliko se slučajno to i dogodi,argument Jqkea će biti da ne spadaju u istu klasu!  :LOL:
 
dr.chala said:
Tmax nemre nitko poraziti.Tmax je Chuck Norris među skuterima,pardon Tmax je motor!  :macevanje:

A ukoliko se slučajno to i dogodi,argument Jqkea će biti da ne spadaju u istu klasu!  :LOL:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (y) (y) 8) 8) :D :D :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus: :cool: :cool: :peace: :pistoles: :pandur: :boks:

hahahahahhahahahaha, jbote čak je zakon, ima sam jedno 100 viceva o njemu
 
joke said:
novi može jedino manje trošit, sve novije zadovoljava strože eco norme, a to je direktno vezano uz manju potrošnju goriva
t max 2007 god sa akrapom i variomatom trosi 11L na otvorenoj cesti
 
ajme meni :lolcry:
ma dobar je t-max, ali štaje previše previše je! pa meni SW 600 s 50 ks i otvorenim auspuhom i variomatom troši max 7,5 l.
jeli se i u potrošnji ogleda premoč t-maxa :misli: :mrgreen:
 
joke said:
grijači postoje u dod. opremi isto kao i torba za između nogu, priključak za auto punjač i deflektori zraka za ruke.
Abs mislim da je kod mene kroz 15 dana.
od navigacije ništa, ali mislim da možeš ugradit bilo koju za motor, kao da ugrađuješ na motor :mrgreen:

Jel su to isti grijaci kao i za stari model? Ti nisu bili bas nesto, pa me zanima dal su mozda poboljsali za novi model.
Sto se navigacije tice, nemozes ugradit ni jednu bez busenja plastike (ili oko volana ili oko oklopa), sto bas nije neko rjesenje :(

Marko
 
SP said:
t max 2007 god sa akrapom i variomatom trosi 11L na otvorenoj cesti

po meni, to je moguce samo zbog neorginalnih djelova... tvornicki tmax nece nikad tolko potrosit, iako bas i nije stedljiv motor :(
 
aprilliaaa said:
ajme meni :lolcry:
ma dobar je t-max, ali štaje previše previše je! pa meni SW 600 s 50 ks i otvorenim auspuhom i variomatom troši max 7,5 l.
jeli se i u potrošnji ogleda premoč t-maxa :misli: :mrgreen:

To nam je barba Jqke već pojasnio!  :wink: Ima litru goriva više u rezervoaru i samim time PUNO veću autonomiju!  (y)
 
dr.chala said:
To nam je barba Jqke već pojasnio!  :wink: Ima litru goriva više u rezervoaru i samim time PUNO veću autonomiju!  (y)

:lolcry:
a zato je bija sta u povratku... na pumpu u omišu :misli:
 
Ivor said:
Koliko je ubrzanje T-maxa od 0-100 kmh?

Nisam mjerio, nisam ni naišao na taj podatak, jedini podatak koji o ubrzanju imam je da model 2008 ubrzava 20% bolje od modela 2007 u rasponu od 30-120 km/h. Isto je i potvrđeno od strane korisnika starog koji su probali novog, ali da budem iskren ja nisam osjetio dok nisam vidio da se sad držim sa SW-om od aprilliaaae do 120, što prije nije bilo isto. Prije bi ga oderao od 0-80, a onda bi me on počeo sustizati.

q eqipa, ako vaši postovi nisu za brisanje, ne znam što je :misli:
 
aprilliaaa said:
štima štima, momak ga drži uvik u gasu

ako meni troši 10 moguče je da njemu troši 11 jer lambda sonda koja ostaje na akrapu registrira nešto više zraka pa dodaje gorivo.

btw, s obzirom da u biti neznaš voziti brzo, ali s punim gasom prolaziš između autobusa i stanice, tvoje držanje gasa nije konstantno kao kod npr. madunića kojeg sp opisuje. naime on gas drži za razliku od tebe i u zavoju dok ti u isto vrijeme trošiš žarulju štop svjetla :jesus: