Yamaha T-Max 530 - General Topic

U svakom slučaju, ovdje se jedno mora Yamahi priznati.
Ovoliko očekivan, a ne prikazan novitet, sve do krajnjeg službenog datuma , nismo imali baš prilike vidjeti u novijoj povijesti.
 
Tralalallaaaa  (y)

2012-Yamaha-T-MAX-ABS-EU-Competition-White-Studio-007_gal_full.jpg
 
Zavrt' ga rođo'

http://www.yamaha-motor.eu/eu/products/scooters/maxi/tmax.aspx?view=media&mode=vr360
 
O ukusima se ne raspravlja, ali ovi zadnji kraj (štop i žmigavci) je po meni korak nazad.
:palacdolje:

Druga stvar... krajnji prijenos je?
Aha ubra san, sve ok.  (y)
 
Meni izgleda prejebeno.I u svakom slucaju je korak unaprid u svakom segmentu jer da nije nebi ga ni izbacili.A sta se dizajna tice meni osobno super izgleda iako virujen da ce mi s vrimenom bit jos lipsi.Tako je uvik s novim modelima triba vrimena da ti legne dizajn i da se ljudi naviknu.Tesko da ce za po godine ikome bit lipsi stari model od ovog novog.A sta se tice motora,ciklistike i svega ostalog virujen da je veliki korak naprid.
 
http://www.emoto.com/actualites/machine/yamaha-lance-son-nouveau-t-max-530-a-milan-7513.php
Evo jos slika...
 
vuki8888 said:
Meni izgleda prejebeno.I u svakom slucaju je korak unaprid u svakom segmentu jer da nije nebi ga ni izbacili.A sta se dizajna tice meni osobno super izgleda iako virujen da ce mi s vrimenom bit jos lipsi.Tako je uvik s novim modelima triba vrimena da ti legne dizajn i da se ljudi naviknu.Tesko da ce za po godine ikome bit lipsi stari model od ovog novog.A sta se tice motora,ciklistike i svega ostalog virujen da je veliki korak naprid.
Potpis...
www.motoblog.it/galleria/yamaha-tmax-500-my-2012-01/18
 
Budućnost...danas.  :cool:

www.motoblog.it/galleria/yamaha-tmax-500-my-2012-01/18
 
Nije puno izmjenjen, sitnice na prvi pogled, mogli su si dati malo vise maste na volju. :mrgreen:
 
U svakom slucaju izgled redizajn,ocekivao sam vise, ali jako dobar redizajn, kako je prije spomenuto legnut ce na prvu jer nema velikih promjena,sad ocekujemo teh.podatke i prve testove........ (y)
 
Nije mi "lega", ali triba vidit uživo. :misli:
 
evo jutros san pogleda dosta slika od novog maxa i ovako iz prve...ako ste za integru govorili ovo i ono pa šta bi onda trebali reči za ovo :misli: pogledaje samo retrovizore na ovoj gore sklici :mrgreen: cili redizajn mi je bezveze, jedino mi se sviđaju oni satovi...
što se tiće poboljšanja tehnike to je ok, nije loše