Yamaha T-Max 530 - General Topic

joke said:
Za 63 sam prodao nekidan obični 2014, naravno da je povoljno. Za one koji znaju, naravno.


u Africi sa strujon ide samo kvaliteta (y)

jos da pise na tom skuteru Honda, di bi kraj bio


Srki
 
joke said:
Sad ... iman jednog Bronze sa viziron i tablicon ... 20000 taman napravljen veliki servis. 55000 kn

Nista to, najpovoljnija igra je Kralj... cujem da Seki kupuje GS-a, pa mozda bude K na prodaju hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Srki said:
u Africi sa strujon ide samo kvaliteta (y)

jos da pise na tom skuteru Honda, di bi kraj bio


Srki

Blago vama, vi imate Bandica.

A mi struju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
daj ako budes ima jos koji javi mi...ima oglas 70k 530  iron mac 2015 godina akrapoic

jel to previse?

ma nije mi bitna godina. jel ko sta preporuca dok imam kesh, pusti ove penaske splitske price
 
tbroks said:
daj ako budes ima jos koji javi mi...ima oglas 70k 530  iron mac 2015 godina akrapoic

jel to previse?

ma nije mi bitna godina. jel ko sta preporuca dok imam kesh, pusti ove penaske splitske price


Koliko km? Ako je do 10-15tisuca po meni nije puno...
 
25k ima haha...oke ugl iman a2 i trazin za nju motorin i t mac mi je izgledom supp..i daj samo mi kazi koju godinu i km da gledam kod kupnje ak nije problm
 
Gledaj stanje, kilometri su apstraktan pojam. :misli:
 
Getriba said:
Nista to, najpovoljnija igra je Kralj... cujem da Seki kupuje GS-a, pa mozda bude K na prodaju hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa ne mislin prodavat Kralja.nisan posempja....
Ono vozis neki putni enduro mrcina i tako to a po gradu se vozit na poluproizvodima sa jednim cilindrom.....ili jos gore vozit se sa tim putnim endurima po gradu.....ili najgore po gradu se vozit u autu.
To ti na kraju ispadne mozda i ista godisnja kikometraza na mrcini i skutercicu ali vremenski si jedno 90% na poluproizvodu i ktome jos po gradu di je glava u torbi svakodnevno


Sent from my internet mobile device
 
Za polovno vozilo tako skromne specifikacije, sve preko 25-26 000 kn je previše, neovisno o godištu i kilometraži.
 
tbroks said:
daj ako budes ima jos koji javi mi...ima oglas 70k 530  iron mac 2015 godina akrapoic

jel to previse?

ma nije mi bitna godina. jel ko sta preporuca dok imam kesh, pusti ove penaske splitske price

Za 70 ti imam 2017 najnoviji model sa samo 6000 km, sport vjetrobranom i tablicom.
Za 75 malo ogreban 2017 sa opremom kao i ovaj gore + full alu podnice + variomat + akrap, sa 12000 km.
 
daj ako ima koja slika kako to cudo izgleda, al bas bi tia arapovica uzet i onako 2012 2016 mi izgledaju najbolji modeli onako s onim mrgim spicastim ocima naprid
 
tbroks said:
daj ako ima koja slika kako to cudo izgleda, al bas bi tia arapovica uzet i onako 2012 2016 mi izgledaju najbolji modeli onako s onim mrgim spicastim ocima naprid

Nikad nije bila veća razliku između dva modela nego između aktualnog i tog koji ti je najlipši(nije najbolji sigurno).

70886799_2336740506587032_6402329910731341824_o.jpg


Ovu naljepnicu od klavira zanemari ... to se skine za 5 minuta.
70729405_2336740419920374_7207728049297555456_o.jpg
 
tbroks said:
daj ako ima koja slika kako to cudo izgleda, al bas bi tia arapovica uzet i onako 2012 2016 mi izgledaju najbolji modeli onako s onim mrgim spicastim ocima naprid

ja bi tebe najprije pita odakle si ti al ok to san samo ja,
čovik ima 70,000kn za bajk a pita okolo slike za kupovinu hmmmm  :cool:
 
DA-IM said:
ja bi tebe najprije pita odakle si ti al ok to san samo ja,
čovik ima 70,000kn za bajk a pita okolo slike za kuovinu hmmmm  :cool:

Ja sam odavno naučio (i tako se i ponašam) da je moderna komunikacija gotovo nerazumljiva, te da je sintaksa nekad nejasna.
I ja sam promislio što i ti ali vjerujem da se krivo izrazio i samo je htio vidit slike upravo tih motora o kojima prićamo.
 
ma sve ok ali spominje ozbiljne cifre a vodi neozbiljan diskurs,
ja dogodine iman namjeru uzimati nešta za lipu lovu te obiđen sve joke iz gušta i bez pr,  :cool: