Yamaha T-Max 530 - General Topic

hvala joke za slike i trud isao sam viditi taj model. ali taj je meni osobno ruzan. bas trazim tetku sa arapovicem 2015 2013 god crnu onako..pa evo ako ko zna koga da prodaje ..ima proviziju .
ja sam iz okolice splita ak te zanimalo..i pitam kojeg mi preporucate jer ne znam
 
Pozdrav

Ima netko iskustva sa malossi variomatom na tmax-u 2018g?
Na mom nema jos 6000 km a roline su vec za zamjenu!

 
joke, koji osobno preporucas tmac
i ako budes ima koji od 2012-15' il znas nekog ko prodaje
javite hvala
 
tbroks said:
joke, koji osobno preporucas tmac
i ako budes ima koji od 2012-15' il znas nekog ko prodaje
javite hvala
Zasto ne puno bolji i legendarni model 2008-2011
Najbolji skuter ikad napravljen.pinnacle skuter revolucije
Nakon njega sve islo u kua....kineski dizajn i điđe miđe ka bozicno drvce preuzea sve.......


Sent from my internet mobile device
 
Laštu81 said:
Pozdrav

Ima netko iskustva sa malossi variomatom na tmax-u 2018g?
Na mom nema jos 6000 km a roline su vec za zamjenu!

... ako misliš prilikom svakog paljenja isključivat tcs stavi ga...  :mrgreen:
... nema šanse da si valjci otišli u 6000km, ajde vidi u servis, moguće da ti proklizava remen i da ćeš na garanciju dobit kompletni novi prijenos... u italiji je bilo problema s tim pa su se na kraju minjale sve komponente prijenosa na garanciju...
 
tbroks said:
hvala joke za slike i trud isao sam viditi taj model. ali taj je meni osobno ruzan. bas trazim tetku sa arapovicem 2015 2013 god crnu onako..pa evo ako ko zna koga da prodaje ..ima proviziju .
ja sam iz okolice splita ak te zanimalo..i pitam kojeg mi preporucate jer ne znam

... 2015-2016... redizajn, a ono najbitnije, prednja svitla od te godine i imaju funkciju... sad ti je pravo vrime za naći takav neki motor, iako su cijene na njuškalu smiješne, tipa traže 10000€ za ironmaxa 2015 sa 10000km, i još drugi vlasnik, a realno vridi jedva 8000€..  :LOL: ... ako imaš cash i nije ti hitno smanji im cijenu, ima ih more sad na oglasima...
 
e bravo,legendice hvala vam na odgovorima  .
seki pogledat cu i te opcije
boxer  tnx na info to me.zanimalo
 
tbroks said:
e bravo,legendice hvala vam na odgovorima  .
seki pogledat cu i te opcije
boxer  tnx na info to me.zanimalo
Tmax Kralj 2008-2011 je najbolja kupnja.legendarni stroj za smijesne pare
Nakon toga zadnji model remenka prije dvoguznog(oni sa USD vilicon) i to je to...
Sve ostalo pisi propalo....
Mada i kod toga remenka tribas odma minjat nosac tablice jer je original katastrofa...... i podnice i tako to(iste boljke ka i kod originalnog remenka)


Sent from my internet mobile device
 
... smiješne pare ?... traže cca 5000-5500€ za tmaxa 500 u 2019. godini... pa ja sam svog proda 2015. za malo više od toga i to je bio kao iz dućana i prvi sam vlasnik... a danas prodaju ramine od 3-4 vlasnika u nikakvom stanju za malo manje od toga...
 
Boxer_st said:
... smiješne pare ?... traže cca 5000-5500€ za tmaxa 500 u 2019. godini... pa ja sam svog proda 2015. za malo više od toga i to je bio kao iz dućana i prvi sam vlasnik... a danas prodaju ramine od 3-4 vlasnika u nikakvom stanju za malo manje od toga...
Pa al ti ne znas s kim ti pricas :LOL:
 
Boxer_st said:
... smiješne pare ?... traže cca 5000-5500€ za tmaxa 500 u 2019. godini... pa ja sam svog proda 2015. za malo više od toga i to je bio kao iz dućana i prvi sam vlasnik... a danas prodaju ramine od 3-4 vlasnika u nikakvom stanju za malo manje od toga...
Ja svoga u mint stanju servisiranog proda za 5 iljada 2016 godine i to jedva a bia najjeftiniji.Nije crtice ima 25 iljada kilometara.
 
ROMANISTA said:
Pa al ti ne znas s kim ti pricas :LOL:

:mrgreen:

Bruno1 said:
Ja svoga u mint stanju servisiranog proda za 5 iljada 2016 godine i to jedva a bia najjeftiniji.Nije crtice ima 25 iljada kilometara.

... e, a da si čeka još 3 godine moga si dobit 6000€...  :LOL:
 
Boxer_st said:
... smiješne pare ?... traže cca 5000-5500€ za tmaxa 500 u 2019. godini... pa ja sam svog proda 2015. za malo više od toga i to je bio kao iz dućana i prvi sam vlasnik... a danas prodaju ramine od 3-4 vlasnika u nikakvom stanju za malo manje od toga...

za te pare Maja Suput pjeva ti na svadbi, a broj vlasnika joj se ne zna

temaks iz 2009 je isto to, samo sa manje vlasnika, dakle vridi

ako ne vjerujes pitaj Jokuta :mrgreen:



Srki
 
Bruno1 said:
Ja svoga u mint stanju servisiranog proda za 5 iljada 2016 godine i to jedva a bia najjeftiniji.Nije crtice ima 25 iljada kilometara.


s obzirom šta se sve prodaje i u kakvom stanju ti si stvarno malo dobio  :cool:


 
Manite se čorava posla ... sve što se proda po cijeni cijenu zavrijeđuje koliko god vi raspravljali o tome ... a koliko ja vidim prodaju se. Oduvijek je broj pogleda bio "majka" kod izbora rabljenih i procjene cijene

NegA talijani šuškaju za 2020.  https://www.motoblog.it/post/975160/yamaha-tmax-motore-560-per-la-nuova-generazione?fbclid=IwAR3TvzUTX0PA-mElx3amHMuAw-i17U4UHLBvcuwZm0-W2bz0fIesMB1D8E4
 
DA-IM said:
s obzirom šta se sve prodaje i u kakvom stanju ti si stvarno malo dobio  :cool:
Došla jesen,a puno ozbiljnih kupaca trošilo je moje dragocjeno vrijeme :mrgreen: ,čega san se sve nasluša to je ajme

joke said:
Manite se čorava posla ... sve što se proda po cijeni cijenu zavrijeđuje koliko god vi raspravljali o tome ... a koliko ja vidim prodaju se. Oduvijek je broj pogleda bio "majka" kod izbora rabljenih i procjene cijene

NegA talijani šuškaju za 2020.  https://www.motoblog.it/post/975160/yamaha-tmax-motore-560-per-la-nuova-generazione?fbclid=IwAR3TvzUTX0PA-mElx3amHMuAw-i17U4UHLBvcuwZm0-W2bz0fIesMB1D8E4
3 konja više,auspuh i katalizator navodno još teži zbog normi
 
5000 eura za Kralja iz 2011 god sa 11 iliada km i ka ispod cekica ne da je smijesna lova nego presmjesna........

Romanista uozbilji se.....ne budi glupan


Sent from my internet mobile device
 
Bruno1 said:
Došla jesen,a puno ozbiljnih kupaca trošilo je moje dragocjeno vrijeme :mrgreen: ,čega san se sve nasluša to je ajme
3 konja više,auspuh i katalizator navodno još teži zbog normi

Ja bi to ovako preveo ipa ... 3 konja jači i 4 kg teži .. još uvijek u okvirima A2 kategorije