Yamaha X-Max 400

Bude li preko 40K mislim da imamo novu kategoriju za Jelena godine.
Ne vidim ABS u opcijama. :misli:
 
gvo said:
Bude li preko 40K mislim da imamo novu kategoriju za Jelena godine.
Ne vidim ABS u opcijama. :misli:

Cijena je 50.000.
Previse.
Jos jedan motor koji ce se prodavati samo u Splitu, pomorcima koji dolaze punih djepova s brodova pa im je fora kupiti nekaj novo..
 
gvo said:
Bude li preko 40K mislim da imamo novu kategoriju za Jelena godine.
Ne vidim ABS u opcijama. :misli:
jelen godine sa 40tkn?? Da si rekao 55tkn ajde ali 40 košta stari Xmax250 :mrgreen:
 
ljacmi said:
Ma glupetaš gluposti .Kakav feedback iz prakse. Pa nisu ga oni složili jučer da čekaju šta će kupci reći. Pa napravili su bar milion km prije prodaje pa znaju sve , a ne da čekaju feedback s terena i prakse. Hočeš reć da su oni samo radili teoriju  (y)

Ne, previše ste opterečeni neznamsčim kad ovako reagirate na činjenice. Nepisano je pravilo da se takve stvari ne deklariraju, več se ćekaju neovisni testovi.
 
joke said:
Ako ti kažem da je Momo design izvedba 42000 hočeš li napustit temu  :misli:

Temu ću napustiti ako me moderatori upozore da sam prekršio pravila foruma, dotad mi je ovo jeftina zabava. :jesus:
 
Maestral said:
Cijena je 50.000.
Previse.
Jos jedan motor koji ce se prodavati samo u Splitu, pomorcima koji dolaze punih djepova s brodova pa im je fora kupiti nekaj novo..
Zato su i stavili prekrasan top,da oni kojima su već izvukli masu paru izvuku još malo za akrapa ili neki drugi top,pa onda malo pojačaš mašinu jer joj ni snaga nije nešto,pa ti je zadnji točak premali itd.uglavnom ima li nešto šta valja na ovom skuteru?Možda je ovjes hebeno dobar?Vidjet ćemo a! :LOL:
 
Alex33 said:
Zato su i stavili prekrasan top,da oni kojima su već izvukli masu paru izvuku još malo za akrapa ili neki drugi top,pa onda malo pojačaš mašinu jer joj ni snaga nije nešto,pa ti je zadnji točak premali itd.uglavnom ima li nešto šta valja na ovom skuteru?Možda je ovjes hebeno dobar?Vidjet ćemo a! :LOL:

Znači da rezimiramo, pošto više neznam gdje sam što napisao, visina stražnje gume je tolika da su opseg prednjeg 15'' i stražnjeg 13'' kotača isti.
 
Ma sve 5 Joke.Nemam ja ništa protiv Yame,i da si ti trgovac i tu ti je besplatna reklama i to znam,ali da proglašavaš Yamu super kvalitetnom, to baš i nije.Ista stvar kao i Piaggio grupacija,ili neki drugi japanac,samo se zove Yamaha.Dokazali su ti to i neki tip sa merđom i tip sa Jaguarom,i kinez sa Ferrarijem,da je industrijska proizvodnja danas više-manje ista.Pa čak i manufaktura može pogriješiti.Zato proglašavati Yamahu kvalitetnijom od nekog drugog brenda to ti baš nije neka tvrdnja koja drži vodu,i još da zbog toga može koštati više nego konkurencija?!
 
Alex33 said:
Ma sve 5 Joke.Nemam ja ništa protiv Yame,i da si ti trgovac i tu ti je besplatna reklama i to znam,ali da proglašavaš Yamu super kvalitetnom, to baš i nije.Ista stvar kao i Piaggio grupacija,ili neki drugi japanac,samo se zove Yamaha.Dokazali su ti to i neki tip sa merđom i tip sa Jaguarom,i kinez sa Ferrarijem,da je industrijska proizvodnja danas više-manje ista.Pa čak i manufaktura može pogriješiti.Zato proglašavati Yamahu kvalitetnijom od nekog drugog brenda to ti baš nije neka tvrdnja koja drži vodu,i još da zbog toga može koštati više nego konkurencija?!

Može itekako, ja znam, u dodiru smo sa svim brandovima, radimo staro za novo i dajemo garanciju za sve što prodajemo. Yamaha je iznad svih u Hrvatskoj.
 
+marek+ said:
A sve skupa u....?

Pa Francuska, tamo se sastavlja u cjelinu, otuda i povoljnija cijena koju očekujemo u odnosu na "cijelog" Japanca Majestya, koji je u izvedbi sa ABS sustavom danas točno  70000 kn.
 
Ako su provrt i hod klipa isti, jel razlika snage i momenta u Majestyjevu korist samo u mapi, i može li se prčkanjem po elektronici X-Max dovest na iste vrijednosti?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Ako su provrt i hod klipa isti, jel razlika snage i momenta u Majestyjevu korist samo u mapi, i može li se prčkanjem po elektronici X-Max dovest na iste vrijednosti?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Mislim da je cijela razlika u ispuhu, redovito novi modeli ispunjavaju strožije norme na istoj bazi agregata.

...zato sam i pripremio Akrapović za naš testni. Glede designa, bar ovako na slikama, original mi i ne izgleda loše.
 
joke said:
Može itekako, ja znam, u dodiru smo sa svim brandovima, radimo staro za novo i dajemo garanciju za sve što prodajemo. Yamaha je iznad svih u Hrvatskoj.
:LOL:
To je samo tvoje subjektivno mišljenje,ili možda vodiš statistiku o kvarovima svih brendova koje servisiraš (a možda ti je drugi brend Baotian  :jesus:).
Tako bi isto ja da prodajem Mercedes rekao da je on N°1 pa bi se zajebo jer ADAC izdaje svake godine statistike gdje se vidi da Mercedes to nije  :mrgreen:
 
izgledom mi je novi xmax jos i ljepsi nego tmax.ja koji sam u skupljanju para za novi si skuter definitivno sad više razmišljam o xmaxu .pogotovo ako mu cijena bude oko 50 000 što je dosta jeftinije nego T a opet meni sasvim dovoljno(snaga).onda bi njega uzeo možda odma sa akrapom i abs-om ako bude u ponudi
uglavnom jedva čekam.skupljam pare ko hrčak :D
 
milanche said:
jelen godine sa 40tkn?? Da si rekao 55tkn ajde ali 40 košta stari Xmax250 :mrgreen:
Maestral said:
Cijena je 50.000.
Previse.
Jos jedan motor koji ce se prodavati samo u Splitu, pomorcima koji dolaze punih djepova s brodova pa im je fora kupiti nekaj novo..
A moj milanche koliko bombasa :mrgreen:
X10 350 od koliko ono kuna nije jelen a xmax 400 od 50 iljada je :misli:
a ovi drugi mi je jos jaci.
da ce pomorci punih depova kupovat jednocilindricnog mrsavog majestija :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
pomorci kupuju remenka,burgiju 650 i BMW c600/c650 GT :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Boris87 said:
izgledom mi je novi xmax jos i ljepsi nego tmax.ja koji sam u skupljanju para za novi si skuter definitivno sad više razmišljam o xmaxu .pogotovo ako mu cijena bude oko 50 000 što je dosta jeftinije nego T a opet meni sasvim dovoljno(snaga).onda bi njega uzeo možda odma sa akrapom i abs-om ako bude u ponudi
uglavnom jedva čekam.skupljam pare ko hrčak :D

Za sada nemam info o abs.u ali s obzirom da je od 2014 obvezatan ne sumnjam da će bit u ponudi s njim slijedeče sezone
 
seki22 said:
X10 350 od koliko ono kuna nije jelen a xmax 400 od 50 iljada je :misli:

...e to upravo prićam, svi analiziraju cijenu najkvalitetnijeg proizvoda, a čušpajz po nešto nižoj cijeni im je ok  :LOL: