Yamaha X-Max & X-City - General Topic

Iskreno, meni je jasno da ako je remen identičnih dimenzija "u bocu" da ne može biti on kriv. Ali, ako je netko uzeo XYZ remen, (a ne "Yamaha Xmax 250 kataloški zamjenski") pa ga premjerio prema starom - postojećem ( a neznam s čim ga točno može uopće izmjeriti!) - a onda je kriv remen koji nema iste dimenzije.
Kod originala je sigurno da kupuješ prave dimenzije!
 
strasilo said:
Potpuno razumijem tvoje komercijalno ekonomske razloge za guranje originalnih dijelova i tu nema ništa loše ...  (y)

ali shvati da ti takve stvari još i prolaze kod mušterija koje ti dolaze uživo i još ako su internetski nepismeni, tvojoj sreći nema kraja ..... ali ovdje na forumu ljudi to davno ne puše više ...  (y)

Lako je pričati gluposti kad za njih ne trebaš odgovarat. Obrnuto je puno kompleksnije.
 
joke said:
Najčešći uzrok pada performansi je zamjenski remen.....globalno, pa ti sad pričaj kajgot

Cista demagogija , i meni je drago prodat originalni remen ali ni Yamaha , Kymco i svi ostali ne proizvode pojedine komponente svojih vozila vec ih kupuju od provjerenih proizvodjaca .
Tako i remen ako je Micuba , Micubosi ili Bando u kesici od Yamahe , Kymca ili x y nema nikakve razlike osim kesice .
 
straško zna najbolje i triba mu virovat ....eeeee da su oni vidili tvoju suzu onako rasutu i ponovo sklopljenu
al bolje je tamo kod selje nego tu jel tako pa ću ti tamo poslat na pp neka pitanja
 
joke said:
Lako je pričati gluposti kad za njih ne trebaš odgovarat. Obrnuto je puno kompleksnije.

e moj joke ... ja sam bio ovlašteni za yamahu dok si ti još skupljao bodove da ti daju piaggio zastavu da s njom trčiš po selu ... a istovremeno sam i za talijane bio ovlašteni ...  :LOL:

na prste jedne ruke radnika na pilani možeš nabrojati ljude koji su od mene otišli nezadovoljni i takvi ostali ... ;)

ali i dalje stojim iza napisanog ....  8)

murphy2 said:
straško zna najbolje i triba mu virovat ....eeeee da su oni vidili tvoju suzu onako rasutu i ponovo sklopljenu
al bolje je tamo kod selje nego tu jel tako pa ću ti tamo poslat na pp neka pitanja

ej starino ... samo daj ..  (y)
 
strasilo said:
e moj joke ... ja sam bio ovlašteni za yamahu dok si ti još skupljao bodove da ti daju piaggio zastavu da s njom trčiš po selu ... a istovremeno sam i za talijane bio ovlašteni ...  :LOL:

na prste jedne ruke radnika na pilani možeš nabrojati ljude koji su od mene otišli nezadovoljni i takvi ostali ... ;)

ali i dalje stojim iza napisanog ....  8)

ej starino ... samo daj ..  (y)

U mom "selu" vozi se i proda najviše motora i skutera u HR tako da su brojevi na mojoj strani.
Glede te zastave, da te pamčenje služi kako spada sjetio bi se da je to bilo testiranje plastičnog nosača zastave za korištenje na HNL utakmici. Naravno da sam se ja toga sjetio i realizirao, i na kraju krajeva i slikao(Nike)
 
Jel nosac prošao test za nošenje zastave?! Kako nije pukao pod 120g teškom zastavom :LOL: :jesus:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Jel nosac prošao test za nošenje zastave?! Kako nije pukao pod 120g teškom zastavom :LOL: :jesus:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Zastave su nosile hostese na skuterima, u vožnji, bilo je veća sila u svakom slučaju.....a policija nije dala krute nosače več flexibilne pa smo gledali hoće li se previše savit.
 
joke said:
Zastave su nosile hostese na skuterima, u vožnji, bilo je veća sila u svakom slučaju.....a policija nije dala krute nosače več flexibilne pa smo gledali hoće li se previše savit.
E to je onda ok, hostese u ruci držale palice sa nosačima, nadam se da nisu pukli uslijed naprezanja :mrgreen:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
zanima me realna cijena x-maxa 250 2008 , registriran pola godine , dobro održavan , prešao 12000 km (navodno istina).
 
Bruno1 said:
2008 i je redizajn a vjerovatno si mislia na ovu generaciju posli
mislija na  modele s ovom instrument tablom , od koje godine ovo ide?
yamaha-x-max-250-250-cm3-slika-7351117.jpg
 
Imam x-max 2013 i on ima takavu tablu. Uglavnom od 2010.

Eto malo za pročitati i pogledati.
https://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/about-bikes/scooters/index.aspx?view=article&id=463422&segment=&archive=false&page=2
 
Samo ubaci i ako ne pokazuje ništa onda zavrni, mora nešto pokazat pa da ga jebeš.

using  tapatapa