Yamaha X-Max & X-City - General Topic

Zog said:
Samo ubaci i ako ne pokazuje ništa onda zavrni, mora nešto pokazat pa da ga jebeš.

using  tapatapa


Ma ne govorim to, nego koje je mjerenje preciznije, kad samo ubacim pokaze mi milimetar iznad minimuma, a kad zavrnem bude negdi po sredini sipke...
 
Ovako..ako zavrnes do kraja ulje ti treba biti na maximumu...ako samo stavis bez zavrtanja ulje treba biti na polovici (y) provjereno u yamahi
 
kako se sada kreću realne cijene rabljenih Xmax-a od 2010 pa mlađe?
 
...ja 2 prodao ovaj zaleđeni tjedan kad se saznalo da će novi bit min 8000 kn skuplji. To što ne mogu doć do Dalmacije već 6 dana to je drugi par postola  :?
 
biker4life said:
preskupo, kao i sve na njuškalu :mrgreen
:

(y)
Čast izuzetcima, ali na njuškalu su skuteri stvarno fino precijenjeni..A Beverlyi su posebna kategorija.  :mrgreen:

u biti nakon seanse na njuškalu isplati se uzeti novog na akciji... :wink:
Ne znam baš, i cijene novih skutera su po meni pretjerane.


Inače gledam polovne XMaxove i Xcitye, ali pretjerane cijene, definitivno.
 
marac_zg said:
:

(y)
Čast izuzetcima, ali na njuškalu su skuteri stvarno fino precijenjeni..A Beverlyi su posebna kategorija.  :mrgreen:
Ne znam baš, i cijene novih skutera su po meni pretjerane.


Inače gledam polovne XMaxove i Xcitye, ali pretjerane cijene, definitivno.

Stvarno bi volio znati da li se po tim cijenam išta proda, 90% oglasa ima cijenu 10-15% iznad realnosti. :misli:
 
Mislim da se ništa od toga ne proda. Ja kako sam kupio svoga skoro svaki dan bacim oko da vidim kakve su cijene. I stalno vidim jedne te iste na njušci. Jednostavno proda se ono što je realne cijene i to ode odmah. A pratim cijene od proljeća prošle godine.

Poslano sa mog SM-N910F

 
Dokaz kvalitete,a i lako se zvrcne i proba spustit cijena.Pa i tmaxovi 2011 godina se prodaju za 7,5 po njuškalu  :grin:
 
Pozdrav, jeli itko zna mozda kako namjestit da se kratko svjetlo ne ugasi kad se dugo upali, trenutno kad upalim dugo mi se ugasi kratko?
Ili jos bolje kome se obratiti u Splitu i okolici za to ako znate?

Unaprijed hvala...
 
marac_zg said:
:

(y)
Čast izuzetcima, ali na njuškalu su skuteri stvarno fino precijenjeni..A Beverlyi su posebna kategorija.  :mrgreen:
Ne znam baš, i cijene novih skutera su po meni pretjerane.


Inače gledam polovne XMaxove i Xcitye, ali pretjerane cijene, definitivno.
koliko po tebi vrijedi 2013 x city ..apoteka stanje..cisto me zanima da vidim dal ja prodajem preskupo :misli:  jednog sam prodao ali imam jos jednog
 
crni konjanik said:
5000 kn previše, skuter od 250 ccm sa 46000 km je kao auto sa 200.000 km, ide ali neće još dugo...
nisi u pravu..yamaha radi bez problema min..80000km..imao 2 komada sa tom km..tako da.nedrzi vodu (y)