YAMAHA XJ6 DIVERSION GENERALNI TOPIC

a šta ču, čekam da MV Agusta izbaci mali brutale 675 sa 3 cilindra i onda prodajem brata i bubreg pa kupujem :mrgreen:
u toj klasi do ~50k kn bi uzeo ER6n ovaj novi za 2009
 
mv_agusta said:
a šta ču, čekam da MV Agusta izbaci mali brutale 675 sa 3 cilindra i onda prodajem brata i bubreg pa kupujem :mrgreen:
u toj klasi do ~50k kn bi uzeo ER6n ovaj novi za 2009

ja bi ipak rađe divesiona
nekako mi je "muškiji" dizajn
 
Lijep.Primamljiva cijena(ako su pretpostavke točne)...ja ga osobno ne bi uzeo radi "neuhranjenosti" al nekom tko ne želi neku extra snagu odličan motor. (y)
 
Dobar za osnovce,ovo ti može bit samo prvi motor i zaboravi na njega kasnije,samo brže i jače igra :mrgreen:
 
Kaj to nije malo previše varijanti na istu temu. Yamaha kao da ne osluškuje kak tržište diše. Mislim da je puno realnije da Yamaha napravi nasljednika TDM a u civilnoj i hard verziji, jer im konkurencija zadnjih godina otima dobar dio kolača u tom segmentu. V strom, Tiger, Stelvio, Varadero, BMW GS itd. Pretpostavka je da im treba jeftiniji motor za početnike u klasi CBF, ER6, GSF. Pa bolje da proda već aktualni agregat, kočnice i ovjes od FZ6, upakira u jeftiniju ramu i uvali na tržište tri komada dok bi novog Tuduma prodali jedan.
 
Ovako na slikama ne izgleda da se štedilo na motoru i ako cijena bude blizu najavljene lako bi mogao biti prodajni hit.  (y)
 
Neloše izgleda, čak dobro usudio bih se reći  (y)

Taman motor da se suvozačica sa FZ-a, prebaci na svoju pilu  :mrgreen:



Yamahu uspoređivati sa Šiverom  :misli:  :lolcry:
:jesus:

 
markookram said:
i zato je bolji za pocetnike ? bolji od cbf-a ?    :misli:

malo sam se krivo izrazio sa zarezom

za početnike su isti k. samo što je yamaha bolja dizajnom

 
pak said:
a ne znam ,meni ovo sve isto fz6,xj6 hornet.....


Prije 20 i vise godina motori su bili skoro isti izgledom a i performansama pa tako i sada i ne vidim gdje je tu problem  :misli:
Ako neki proizvodjac napravi nesta mimo klisea svi ga izonanisu a ako je u kliseu onda opet nevalja i to sve vecinom govore oni koji taj ili onaj motor nece nikad kupiti  :wink:
 
Kolko vidim, sastavljen je vecinom od istih dijelova kao i fz, cak i ybr ima neke dijelove od fz-a :)
kolko cemo cekat da japanci krenu stavljat hidraulicni kuplung, podesavanje fuzica, podesavajuci prednji ovjes itd...na manjim modelima, zasto nebi neki tdm ili fz napravili sa vise điđamiđa, znam da bi cijena porasla, ali ipak.
gledam ktm sta nudi na modelima 690 supermoto, radijalna kljesta, podesavanje ovjesa, jedan xt nebu nikad to imao, a ljudi koji vole yamahu bi bili sretni da tak nekaj dobe za manje para...
 
yamadado said:
Kolko vidim, sastavljen je vecinom od istih dijelova kao i fz, cak i ybr ima neke dijelove od fz-a :)
kolko cemo cekat da japanci krenu stavljat hidraulicni kuplung, podesavanje fuzica, podesavajuci prednji ovjes itd...na manjim modelima, zasto nebi neki tdm ili fz napravili sa vise điđamiđa, znam da bi cijena porasla, ali ipak.
gledam ktm sta nudi na modelima 690 supermoto, radijalna kljesta, podesavanje ovjesa, jedan xt nebu nikad to imao, a ljudi koji vole yamahu bi bili sretni da tak nekaj dobe za manje para...

ljudi bi htjeli
pa baš zato meni nije jasno zašto yamaha ne učini po pitanju toga nešto

i ponudi npr. XTX za 53.000 kn, a XTX za podesivom prednjom vilicom i još nekom dodatnom opremom za 55 ili 57 tkn
 
gorank said:
Hoce ici Fazer 600 na nizu cijenu sada kada je izasao Diversion???

Detaljno je objašnjeno isto u prvim postovima topica, čitaj od početka
 
liberty said:
ljudi bi htjeli
pa baš zato meni nije jasno zašto yamaha ne učini po pitanju toga nešto

i ponudi npr. XTX za 53.000 kn, a XTX za podesivom prednjom vilicom i još nekom dodatnom opremom za 55 ili 57 tkn


Onaj koji to zna i kome je potrebno nece kupiti XTX vec WR ako vec zeli  Yamahu dok vecina kupaca XTX-a nema potrebe niti zna nastelati prednu vilicu  :LOL:
 
Joke koliko realno prognoziraš cijenu XJ 600.

Je li moguće da je ispod 50 000 ? Lako , teško ?
 
Mocippaldi said:
Onaj koji to zna i kome je potrebno nece kupiti XTX vec WR ako vec zeli  Yamahu dok vecina kupaca XTX-a nema potrebe niti zna nastelati prednu vilicu  :LOL:

Točno to htjedoh napisati, s tim da sam pod WR mislio na verziju od 250 ccm.