YAMAHA XJ6 DIVERSION GENERALNI TOPIC

Icek said:
Joke koliko realno prognoziraš cijenu XJ 600.

Je li moguće da je ispod 50 000 ? Lako , teško ?

Ja sam mislio da če biti preko 50, ali ozbiljno sam zamišljen s obzirom da je u italiji najvaljeno cijena od nekih 42-43000 kn :shock:
 
jel se može i ova mašina lako tehnički odblokirat kao ona na "starom" fazeru?
jesu iste mašine uopće? :misli:
 
Stršljen said:
jel se može i ova mašina lako tehnički odblokirat kao ona na "starom" fazeru?
jesu iste mašine uopće? :misli:

Ne, ova je drugačijeg designa, drugačija je glava i elektronika, sa naglaskom na največi moguči okretni moment u nižim i srednjim okretajima(stara ga nije "tamo" imala). Nikakve blokade na agregatu nema

Evo i novih videa

http://www.yamaha-motor-europe.com/products/motorcycles/xj_series/xj6-abs.jsp?view=explorer&subview=video

http://www.yamaha-motor-europe.com/products/motorcycles/xj_series/xj6-abs.jsp?view=explorer&subview=video&source=nlkv9ydg
 
hm op op eo i mene,slazem se s vecinom,pljunuta shiver,zato me i odbija,razocarah se u shivericu :(
 
Motorin izgleda odlično kej se tiče dizajna, ali nisam siguran da bi ga mijenjal za svoj tek razrađen fz6ns2. :misli:
 
Mocippaldi said:
Onaj koji to zna i kome je potrebno nece kupiti XTX vec WR ako vec zeli  Yamahu dok vecina kupaca XTX-a nema potrebe niti zna nastelati prednu vilicu  :LOL:
brkaš dva pojma motora kao prvo
kao drugo mislis da su kupci xtx iskljucivo kreteni ?  sve da sami neznaju postoji service zar ne
i kao zadnje ako vec naprave tu nepodesivu vilicu neka je naprave kako spada a ne da se 90% ljudi zali na nju
 
markookram said:
brkaš dva pojma motora kao prvo
kao drugo mislis da su kupci xtx iskljucivo kreteni ?  sve da sami neznaju postoji service zar ne
i kao zadnje ako vec naprave tu nepodesivu vilicu neka je naprave kako spada a ne da se 90% ljudi zali na nju
kaj ovaj tvoj iz avatara sve ima za rihtanje i kolko je kostal?
 
bikerica_sb said:
hm op op eo i mene,slazem se s vecinom,pljunuta shiver,zato me i odbija,razocarah se u shivericu :(

shvier je motor više klase i puno više cijene, diversion serija če biti svojevrsni motor za "ulazak u svijet motora", sa baznom tehnikom i baznom cijenom
 
Pa ovaj XJ6 naked ili Diversion N ili Diversion Naked, kako se vec zove.... to je jednostavno odgovor na kawasakijev er6-n i er6-f koji je uzeo podostva velik dio trzista...

znaci motor za početnike i za pichke ( curice ) ...  (y)
 
kad bi stavili sve podesive komponente na xtx-a cijena bi mu skocila i opet bi bio nekonkurentan na trzistu a pogotovo kad u toj klasi ima ktm-a za konkurenta, i ne nisu debili vozaci koji voze xt nego nemaju svi para za ktm-a :mrgreen:
 
joke said:
shvier je motor više klase i puno više cijene, diversion serija če biti svojevrsni motor za "ulazak u svijet motora", sa baznom tehnikom i baznom cijenom

mislim da yamaha ima previse tih "pocetnickih" modela :palacdolje:
 
brunost said:
mislim da yamaha ima previse tih "pocetnickih" modela :palacdolje:

Yamaha radi motore za svakodnevno korištenje, a ne stajanje u garaži, iako ima i takvih modela, to bi bio trebao biti palac gore, a ne palac dole :misli:
 
brunost said:
kad bi stavili sve podesive komponente na xtx-a cijena bi mu skocila i opet bi bio nekonkurentan na trzistu a pogotovo kad u toj klasi ima ktm-a za konkurenta, i ne nisu debili vozaci koji voze xt nego nemaju svi para za ktm-a :mrgreen:

Krenula je priča krivim smjerom :?

Ali ja nebi bio ja kad nebi nešto odgovorio. Nekidan jedan čovjek sjeo na novu Teneru i nešto razgledava. Ja mu dobacim"Što to gledaš, vjerovatno te podsječa na tvog KTM-a?", a on mi odgovara "Da, u pravom smislu rječi, več ga odavno nisam vidio, u servisu je".
 
joke said:
Yamaha radi motore za svakodnevno korištenje, a ne stajanje u garaži, iako ima i takvih modela, to bi bio trebao biti palac gore, a ne palac dole :misli:

neznam na sta ciljas ali nekima je i R6 i R1 za svakodnevno koristenje... (y)
 
pa cujes ja bi radje 20 dana u god vozio ktm-a nego xt-a cilu god, jbg nije bolest sve sta boli :wink:
 
brunost said:
pa cujes ja bi radje 20 dana u god vozio ktm-a nego xt-a cilu god, jbg nije bolest sve sta boli :wink:

ma dajte ljudi ne pricajte gluposti... nema goreg od toga da ti je motor neupotrebljiv....  :palacdolje:
 
Nemojte dalje u off, otvorite temu iskoristivost motora, pa idemo dalje, ovdje je to teški off :palacdolje:
 
Po meni će to biti best buy u početničkih ozbiljnijih motora.
Ako cijena bude ok, bit će primamljiviji od CBF 600,ER6 a čak i bandita.
 
meni to izgleda fucking dobro. da kupujem motor te klase definitivno moj izbor (naravno i da je cijena kao u klasi).