Yamaha XMax300 2017

Boxer_st said:
... new word... lajk...  :mrgreen:
... normalno da ce ti se svi vratit kad u splitu mos kupit yamahu, i cekaj da razmislim, mmmm yamahu... tribas imas muda do poda za pokusat kupit ista drugo.... :mrgreen:

Jedino se kriminalističkom terminologijom može objasnit takvo suludo ponašanje punoljetnih osoba. :mrgreen:
 
joke said:
Naravno....kod nas je veliko kolo out, već odavno

A evo ovi bev300 sa abson....ovoliko mista ispod ti npr. govori da je i cijena tamo bitna za popizdit, zato je i agilna kineska kmica u vrhu...i zato je TMax Kralj, jer uz visoku cijenu ima i visoko 1. mjesto u segmentu.

A i dodatak npr. Italia iza Honde kod modela SH ti govori da se radi o bitnom(specifilnom) modelu isključivo za njihovo tržište, rađenom kod njih, za njih.

SH 300 je takođe i najprodavaniji model u Vietnamu i u večini Azijskih država gdje je skuter prevozno i teretno vozilo ;)

joke said:
Glede ZG-a, ljudima treba pokazat i dokazat da postoji i bolje, a zato treba uložit i financije i trud, ali onda se to vrati i dobiješ vjerne kupce ...recidiviste. A to je teško, i pogotovo teško bilo kome.

Glede 300...on nije 400 ni zamjena za 400...on je novi 250, pa jel' to teško shvatit poslije nekoliko ponavljanja na svakoj stanici topica.

Tako je, čak i Yamaha razmišlja da kupuje od Honde skutere od 50ccm  :jesus:
 
i teretno je sh, to je dobro
a dobro je i da je najbrže u toj klasi, mislin ono od točke A do B
znan o čemu govorin jer san se vozija pored sh300 sa čovikon koji ga tira do granica ludila...jednom riječju to je nevjerojatan skut i garantiran da mu ništa u toj klasi 300 nije blizuu.
 
aprilliaaa said:
i teretno je sh, to je dobro
a dobro je i da je najbrže u toj klasi, mislin ono od točke A do B
znan o čemu govorin jer san se vozija pored sh300 sa čovikon koji ga tira do granica ludila...jednom riječju to je nevjerojatan skut i garantiran da mu ništa u toj klasi 300 nije blizuu.
Samo je gadan za popizdit
 
Kralj je car, sve ostalo nije vridno spomena.

using  tapatapa

 
Nije bez razloga XMax300 ovako napucan opremom.....izgleda da i konkurencija sa njemačkim znakovima dolazi  :mrgreen:
 
Zog said:
Kralj je car, sve ostalo nije vridno spomena.

using  tapatapa

Ipak je vrijedno....skuter je odličan, puno bliže TMax-u nego stari (y)

15085620_1763830243878064_8914154456641357320_n.jpg
 
dovla said:
Top!

Mijenjam x10 500 executive za max 300, kljuc za kljuc. :mrgreen:

Nebi baš flotu formirao :mrgreen: http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-x10-350-330-cm3-oglas-20782623
 
Ajde uzmi mi ovaj 500 ko bombon je. 
Svježe servisiran, stavljen malossi vario prije 500 km.
Bijeli.  :mrgreen:
 
dovla said:
Ajde uzmi mi ovaj 500 ko bombon je. 
Svježe servisiran, stavljen malossi vario prije 500 km.
Bijeli.  :mrgreen:

300 dolazi u 4. mjesec......možda se do tada i dogovorimo  (y)
 
skuter je uživo fantastičan
perla bijela boja bi bila moj izbor
vrlo skladno oblikovan serijski auspuh ide uz liniju skutera (za razliku od dimnjaka na xmaxu 400)
prednje i zadnje svjetlo su super dizajnirani
od svih izloženmih skutera na sajmu, xmax 300 me najviše impresionirao
(y)
 
Jel i ovaj ima tri filtera zraka ili su dodali jos jednod...ono da bas ne kupujes tri komada.boze sacuvaj..samo za filtere zraka potrosis100 eura...
 
retriver said:
Jel i ovaj ima tri filtera zraka ili su dodali jos jednod...ono da bas ne kupujes tri komada.boze sacuvaj..samo za filtere zraka potrosis100 eura...
3 zraka, a nijedan ulja :mrgreen:
 
Mislim da je najbitnije da apsolutno nemaju tehničkih problema. Inaće, glede agregata, ovo je BlueCore, sa varijabilnom bregastom, i poprilično je različit od 250-ice
 
kakav je sada servisni interval za X 300 ? Što duže gledam ovaj skuter više mi se sviđa, za razliku od velikog brata. Izgled bolji od prethodnika, motor bolji od prethodnika, ako ne pretjeraju sa cijenom biti će pun pogodak, i zato ne mogu shvatiti kad su ovdje imali recept što to isto nisu napravili sa T max-om??? :misli:
 
crni konjanik said:
kakav je sada servisni interval za X 300 ? Što duže gledam ovaj skuter više mi se sviđa, za razliku od velikog brata. Izgled bolji od prethodnika, motor bolji od prethodnika, ako ne pretjeraju sa cijenom biti će pun pogodak, i zato ne mogu shvatiti kad su ovdje imali recept što to isto nisu napravili sa T max-om??? :misli:

I napravili su .... TMax je bliže konceptu XMax. Jedna je referentna mjera snage, a to je omjer težine i snage TMax-a još od prije 10 godina. Sad sa večim prtljažnim prostorom i više mjesta za vozača i suvozača, u čak i kračoj šasiji, napravili su upravo to što pitaš.