Yamaha XMax300 2017

Ovo mi stvarno nije jasno?????Kymco je izbacio Downtowna 300 2010 godine , 7 godina kasnije sve to isto izbacuje Yamaha u ovom modelu , Kymco je izbacio 2016 model po svemu superioran u klasi do 350 euro 4 Downtown 350i cijenom 44.100,00 kn za gotovinu (tu se negdje vrti cijena XMax-a 300) ako ne više.
Po sljedu događaja 2024 Yamaha bi trebala izbaciti ono što Kymco ima od 2016 i to če biti vidljivi napredak..... :misli:Jesam li u pravu ???
 
retriver said:
Ovo mi stvarno nije jasno?????Kymco je izbacio Downtowna 300 2010 godine , 7 godina kasnije sve to isto izbacuje Yamaha u ovom modelu , Kymco je izbacio 2016 model po svemu superioran u klasi do 350 euro 4 Downtown 350i cijenom 44.100,00 kn za gotovinu (tu se negdje vrti cijena XMax-a 300) ako ne više.
Po sljedu događaja 2024 Yamaha bi trebala izbaciti ono što Kymco ima od 2016 i to če biti vidljivi napredak..... :misli:Jesam li u pravu ???

Naravno da nisi
 
joke said:
Akrapovič XMax300

15044722_1766975693557126_694536422_o.jpg

Bokte, pa kome smeta slika Akrapovič auspuha u temi  :misli:
 
retriver said:
Ovo mi stvarno nije jasno?????Kymco je izbacio Downtowna 300 2010 godine , 7 godina kasnije sve to isto izbacuje Yamaha u ovom modelu , Kymco je izbacio 2016 model po svemu superioran u klasi do 350 euro 4 Downtown 350i cijenom 44.100,00 kn za gotovinu (tu se negdje vrti cijena XMax-a 300) ako ne više.
Po sljedu događaja 2024 Yamaha bi trebala izbaciti ono što Kymco ima od 2016 i to če biti vidljivi napredak..... :misli:Jesam li u pravu ???
Stari Yamaha je izbacila 300ccm još dok si ti punio pelene, nemoj da sad slike i forenzicke dokaze joke krene stavljati... :jesus:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Stari Yamaha je izbacila 300ccm još dok si ti punio pelene, nemoj da sad slike i forenzicke dokaze joke krene stavljati... :jesus:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

...što je samo jedan od razloga zbog kojeg nije u pravu
 
aprilliaaa said:
joke je prodavatelj yamahe, to je prvo što se treba imat na umu kad nešto napiše

Inaće je to jebena tajna. U nju su upućeni samo odabrani. A to što 20 godina prati kretanja tržišta i vodi največe prodavoanice motora i skutera u Hrvata, to je nebitno.
 
Na ljubavlju spram (trenutnog) brenda bi mu pozavidio i legendarni Vlado Citroen.  :mrgreen:
 
joke said:
Inaće je to jebena tajna. U nju su upućeni samo odabrani. A to što 20 godina prati kretanja tržišta i vodi največe prodavoanice motora i skutera u Hrvata, to je nebitno.
Najveće?!? Koliko kvadrata ima ta prodavaonica tvoja??

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Najveće?!? Koliko kvadrata ima ta prodavaonica tvoja??

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Največih, najjačih, najluđih....po prodaji, ne po kvadratima
 
joke said:
Največih, najjačih, najluđih....po prodaji, ne po kvadratima
.Čudi me da to nisu primjetili ovi iz Yamahe pa da ti dodjele onu karticu za brzi prolaz u Yamahine boxeve i za barem Milanski sajam da se ne guraš vikendom... :mrgreen:
 
retriver said:
.Čudi me da to nisu primjetili ovi iz Yamahe pa da ti dodjele onu karticu za brzi prolaz u Yamahine boxeve i za barem Milanski sajam da se ne guraš vikendom... :mrgreen:

Mene ne čudi da ne znaš, ali direktor Yamahe EU je u Split ima bit nabasa čistom slučajnošču
 
joke said:
Mene ne čudi da ne znaš, ali direktor Yamahe EU je u Split ima bit nabasa čistom slučajnošču
..Joke nitko ne osporava tvoje zasluge i kolega u ajmo reči odličnom rezultau u Splitu ali budi iskren i priznaj da je velikim dijelom to i rezultat katastrofalnog PVG-a u Splitu , nedefiniranih Honde i Kymca , da imaš podršku od TM-a kakvu nitko nema.Sjeti se svih onih iz PVG.a di su bili,s kim su sjedili i pili a di su sada , a sve do prije godinu-dvije...