Yamaha XT 700 Tenere

Joke...daj meni odma dva komada...pa neka je tesko koliko je tesko! ja sam glup i nemam pojma koliko je 200Kg!
 
delbi said:
Joke...daj meni odma dva komada...pa neka je tesko koliko je tesko! ja sam glup i nemam pojma koliko je 200Kg!

Delbi, čekaj reda, znaš da je već rezerviran prvi brod !!  :mrgreen:
 
joke said:
Znan ja da je kila, ali čijih ... ti ne pratiš

Izliza ti se celofan i ofucala masna  :LOL:
 
Iz pouzdanog, privatnog izvora s terena u Maroku, saznajem da će težiti manje od 200 kg.


 

Attachments

  • _20180511_025621.JPG
    _20180511_025621.JPG
    238.6 KB · Views: 163
NOroad said:
Iz pouzdanog, privatnog izvora s terena u Maroku, saznajem da će težiti manje od 200 kg.
A di još da suha težina bude preko dvista...  :neznam:
 
Kad se raspitujem o težini motocikla, uvijek me zanima podatak sa punim spremnikom goriva i na to sam mislio.

Živi bili, pa..
 
Suhe su ovde spominjane samo kao reference razlike u klasi SM/Adventure kod XT660 serije, odnosno Tracer/Tenere u ovom slučaju s obzirom da je službeno poznata ova od "cestovne" izvedbe. I ta je definirana kao mokra naravno.

Da ponovimo ... 196 kg
 
90b1b9b8eacdc69a0b6d36d183484bfb.jpg



Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Oprezni su da ne sjebu nepotrebno cijenom, i izgledom ..... uvijek mogu stavit bojler ka na novoj Suzi R i da problem bude rješiv slip-on sustavom.
 
Dok izađe ja stignem napravit 20tkm sa 701, prodam i budem među prvima na isporuci u hrvata.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
cosmic said:
Dok izađe ja stignem napravit 20tkm sa 701, prodam i budem među prvima na isporuci u hrvata.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Govoris ka iz libri  :mrgreen:
 
cosmic said:
Dok izađe ja stignem napravit 20tkm sa 701, prodam i budem među prvima na isporuci u hrvata.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Sjor Cosmo. Sta je to 701, za nas neupucene?
 
jolly the roger said:
omaknuo ti se zatipak - piše se "neuke" a ne "neupućene" :mrgreen:
Husqvarna 701 :wink:
Opet pises pizdarije. Neuk znaci jedno, neupucen drugo. Uvik pizdis bez veze. Bajdvej tnx na info za hus
 
ROMANISTA said:
Opet pises pizdarije. Neuk znaci jedno, neupucen drugo. Uvik pizdis bez veze. Bajdvej tnx na info za hus

Brijem da nije pogriješio, nego smatra da je poznavanje svih Husinih modela stvar opće kulture.
Tamo negdje između padeža i kosog hica.
Napominjem da se ne slažem s tim.
 
dovla said:
A jbg treba znat oznaku najboljeg big singla ikad proizvedenog.. :cool:

XR 650R?
Mi smo u grupi imali XR 650R supermoto preuredjena od Strutzenberger, marsirala je 200 km/h i bila je bullet proof.