Yamaha XT 700 Tenere

Tko je hejter? Pa nitko nista nije lose napisao, svi tostevi su pozitivni. Naravno da ima nedostataka.

Meni se cini da vecina ne zna citati i ne razumije...
 
EnduroLab said:
Tko je hejter? Pa nitko nista nije lose napisao, svi tostevi su pozitivni. Naravno da ima nedostataka.

Meni se cini da vecina ne zna citati i ne razumije...
 

Dragi Jazavce kaze se citati sa razumjevanjem  :jesus:
 
EnduroLab said:
Tko je hejter? Pa nitko nista nije lose napisao, svi tostevi su pozitivni. Naravno da ima nedostataka.

To se ja pojednostavljeno izražavam. Na kraju uvijek ispadne komliciranije.

Nego ti ne tipkaj dok voziš po terenu. I drži upravljač s dvije ruke.
 
AnteK said:
Pa valjda kužiš što je zajebancija a što ne. Reko sam da ću napisati neki svoj review nakon 2000 km, a toliko još nisam prešao.  :mrgreen:

svi mi znamo od čega je pol svake šege sastavljeno. review željno čekam  (y)
 
ne izvlači se nego napravi tih 100km još i primi se pisanja
 
Evo sad prova Yamahu (đir od po ure), motor vozljiv ka bicikla, puca od snage u odnosu na moju  Hondu.
Na Žnjanu po žalu nisan iša priko 70 (tuđi je motor) ali stabilan je i dobro drži pravac po takvom terenu.
Ne znan je li ga teško dignit kad se privneš, nisan ima priliku.

Ono šta ne valja: sic je visok u tri pizde materine pa nisan nigdi smija stat nego samo vozit.
 
Zog said:
Evo sad prova Yamahu (đir od po ure), motor vozljiv ka bicikla, puca od snage u odnosu na moju  Hondu.
Na Žnjanu po žalu nisan iša priko 70 (tuđi je motor) ali stabilan je i dobro drži pravac po takvom terenu.
Ne znan je li ga teško dignit kad se privneš, nisan ima priliku.

Ono šta ne valja: sic je visok u tri pizde materine pa nisan nigdi smija stat nego samo vozit.

Jel original ili rally sic?
 
AnteK said:
Jel original ili rally sic?

Neki visoki, biće rally :misli:, na tom motoru mi fali zvuk i vibra jednocilindraša, ali tehnologija ide naprid i to triba poštivat i prilagođavat se.
Da je ocjena od 1 do 10 po  pitanju kupovine tog motora, moja bi bila 8,5 ili možda 9. :misli:
 
Zog said:
Neki visoki, biće rally :misli:, na tom motoru mi fali zvuk i vibra jednocilindraša, ali tehnologija ide naprid i to triba poštivat i prilagođavat se.
Da je ocjena od 1 do 10 po  pitanju kupovine tog motora, moja bi bila 8,5 ili možda 9. :misli:

metar I cep si visok i onda ti je los sic?

motor 700cc i fali ti "vibra jednocilindrasa"?

ajde Zoze natoci jos jednu bevadnu  :LOL:
 
Branko-ST said:
metar I cep si visok i onda ti je los sic?

motor 700cc i fali ti "vibra jednocilindrasa"?

ajde Zoze natoci jos jednu bevadnu  :LOL:

Ovo je neki haker? :shock: :misli:

Sad kad si kakio ajde lipo na spavanje. :wc:
 
Zog said:
Ovo je neki haker? :shock: :misli:

Sad kad si kakio ajde lipo na spavanje. :wc:

Pa ti triba 45min za sastavit i ispravit  recenicu :LOL:
 
Bogu fala napokon neko pametan .... https://www.youtube.com/watch?v=onLafXMBoZk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3oA_9q-7ah2qNUUMU3mvuk4v7WoTEmg9GdCTa6GSzPcgEoC3O16AsE_xA
 
Onako na brzinu...

1. Pumpa je prrreviše izložena - after market?
2. Polugica mjenjača previše blizu fuzičima - za moj skromni 41 broj.
...
Odzada osim prtljage teško da ima mjesta za suputnika :(
 

Attachments

  • 71674265_23693.jpg
    71674265_23693.jpg
    246.1 KB · Views: 213
  • 71687921_23.jpg
    71687921_23.jpg
    397.9 KB · Views: 208