YAMAHA XT660Z Tenere 2008

Ne osuđujem bez dokaza, ali imajući u vidu više činjenica ovo je dno dna!

Bolje reči i priznati kupcu sve činjenice o motoru tj. km satu (nećeš puno izgubiti eu) nego se zajebavati i prodavati. Možeš se gadno zajebati popušiti kaznenu prijavu kod dorh-a i privatnu tužbu ako se kupac zainati :LOL: a onda si tek najebao :yikes:

 
da se vratimo na temu  :021: tenerke ,malo skočio do Sljemena i mogu reći da sa promjenama koje su stavljene na motor makadam je gušt za vozit jer više ne treba stalno mijenjat viša niža,sad nakon prve može ko kod dizla odma druga pa razvuci kolko ide pa treća onako lagano prede !! eto da se zna da se apdejt isplati  (y)
 
Napravio voznjicu oko 700km i malo sam se vise nego inace oslanjao na volan i u jednom trenu pocelo je nesto skripati i drmati se sa lijeve strane volana,to je onaj prihvat koji je zasarafljen za trokut odozdola i koji steze sipku volana.Da li da  zasarafim donje matice ili nesto drugo  :misli:
 
markoe said:
Napravio voznjicu oko 700km i malo sam se vise nego inace oslanjao na volan i u jednom trenu pocelo je nesto skripati i drmati se sa lijeve strane volana,to je onaj prihvat koji je zasarafljen za trokut odozdola i koji steze sipku volana.Da li da  zasarafim donje matice ili nesto drugo  :misli:

vidi prvo poprecnu sipkicu volana,nju otpusti pa stegni
 
Pitanjce  :D tenerka ima 282mm dupli disk a R-ima jednostruki 298 ,znam da imaju drugacije plocice u celjustima R ima vece ali mi nije jasno kako su im diskovi istih dimenzija?
U moju tenerku stane disk i od Ra i od tenerke!?
Da li R ima neki prsten koji povisuje celjust ali opet i disk bi trebao biti veci !?
 
Trenutno dilema rijesena moj Ten 2009 ima 298 diskove :)
Problem 2da li pase prednja plocica iz celjusti R u Ten ?5mm mi je rub na drugom paru kotaca pa pitam !
Drugi par je sa Ra jedan disk i sve radi ok ali veca plocica znaci i veci stisal pa bi probao staviti u tenerkinu celjust!
 
markoe said:
Trenutno dilema rijesena moj Ten 2009 ima 298 diskove :)
Problem 2da li pase prednja plocica iz celjusti R u Ten ?5mm mi je rub na drugom paru kotaca pa pitam !
Drugi par je sa Ra jedan disk i sve radi ok ali veca plocica znaci i veci stisal pa bi probao staviti u tenerkinu celjust!

Ako je isti narudžbeni broj da, ako nije vrlo vjerovatno ne. Pa imaš slike pa usporedi... :mrgreen: (y)
 
Hm po slikicama ne pase al tako se i razlikuju diskovi kod R i Tena pa ja imam iste :)
 
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=251624.0

Ako kome treba...

395 kn sve skupa! Bagatela!

(y)
 
Dojmio me se ovaj video XTZ ambulante. Više s tim što vozim xtx 660 a i biti ću tehničar na hitnoj "sutra dan"  :mrgreen:

Ali ovo ipak ne bih volio, jedno je ići 140 na magistrali kada nema prometa, ali ovo  :shocked: Ići toliko izmeđju dvije tramvajske trake u gradu, ljudi lete na sve strane, fak that, stvarno djeluje previše rizično. Pitam se po koliko takvih je poslana kombi ambulanta.

Možda je lik u videu moj poljski/ruski (OK'LEN god da je snimak) izgubljeni brat, s više muda od mene, može vjerovatno popit i više pive, i bolje šarafi po motoru od mene...