Yamaha XV950/R

:mrgreen:

680345_10200662927198828_543861796_o.jpg
 
da nije i ova bila razbijena ko onaj suzuki iz kastela :LOL:
 
..dojam iz servisne vožnje, zaboravite na skroz kratke hlače u vožnji ovog modela, glava stražnjeg cilindra ima zaštitu, ali ne za golu nogu  :mrgreen:

1150823_538687406199347_473500065_n.jpg


EDIT: Ovo se samo meni može desit, naletia dvometraš u kratkim hlačama i ja mu govorim da pazi na cilindar, kad ono, njemu se tu uopće noga ne dira  :shock:

Ispravak netočnog navoda dakle, samo kratkonogi nek zaborave na vožnju u vrućim hlačicama  :?

1385224_563942530340501_31459576_n.jpg
 
ovaj razmak od 7cm izmedju sjedista i rezervoara jel to namjerno ostavljeno da se vidi hajtek jednocjevna rama od kineskog zeljeza ili je to dizajnerski zajeb :mrgreen:
 
gastajbarter said:
ovaj razmak od 7cm izmedju sjedista i rezervoara jel to namjerno ostavljeno da se vidi hajtek jednocjevna rama od kineskog zeljeza ili je to dizajnerski zajeb :mrgreen:

To su vidjeli da je tak na Harley-u pa su i oni tak napravili  :wink:

176188d1301584175-my-sportster-48-pics-img_0085.jpg
 
gledan taj motor jučer i nikak se otet dojmu da je Yamaha opet napravila drek :mrgreen:

ono kaj su dizajnerski i tehnički ukrali od drugih, to je skroz ok.

al onaj dio koji su odradili na svoju ruku je tipično Yamaha, loše, ružno i rezultat loših odluka neukih ekonomista iz financija i marketinga.


felge- čipijanerska varijanta
digitalni pokazivač nečega sa velkim al istovremena nečitkim brojkama- 3 baksa u Kini
stražnja LED lampa- za to bi harakiri bil najmanje kaj bi trebalo očekivat
R varijanta sa tim amortizerima iza- valjda su htjeli dašak R1 dodat, čuli da sponzoruše u HR vole R1


ostalo kao paket nije ni loše, iako je cijena debelo prenapuhana za mali motorić za početnike koji sanjaju HD



Srki
 
Srki said:
gledan taj motor jučer i nikak se otet dojmu da je Yamaha opet napravila drek :mrgreen:

ono kaj su dizajnerski i tehnički ukrali od drugih, to je skroz ok.

al onaj dio koji su odradili na svoju ruku je tipično Yamaha, loše, ružno i rezultat loših odluka neukih ekonomista iz financija i marketinga.


felge- čipijanerska varijanta
digitalni pokazivač nečega sa velkim al istovremena nečitkim brojkama- 3 baksa u Kini
stražnja LED lampa- za to bi harakiri bil najmanje kaj bi trebalo očekivat
R varijanta sa tim amortizerima iza- valjda su htjeli dašak R1 dodat, čuli da sponzoruše u HR vole R1


ostalo kao paket nije ni loše, iako je cijena debelo prenapuhana za mali motorić za početnike koji sanjaju HD



Srki

pa skoro bi se moga složit s kolegom (y)
u ovom slučaju kopija skoro bolja od orginala :mrgreen:
 
Ako vec pricamo o izgledu, koji je pobran od hd-a, onda nije od ovog gore . slija koju je kolega forumas stavio

Yamaha je radena na sliku i priliku hd iron 883, i on spada u obitelj sportster, ali ne ovoga na sliji.

Motor je ok, sidio, mali dir napravio  cijena je cca 10000 kn manja od spomunetog hd -a 

Tko voli taj dir, a ne placa mu se ime( hd), ovo je super motor  meni je na izgled super, sic mu je ok, zavrsna obrada palac gore  Mene kod ovih motora jebe voznost, odnosno ne voznost  lip primjerak za one koji preferiraju ovaj tip motora 

Meni je lip jer nije po izgledu pravi coper,Copere ne volin, a volin po izgledu stare motore, npr triumph boneville ili truxon  Sad i kawa ima , mislim wn 800  dasak starih dana spojenih u modernom izdanju
 
ma daj pa do prije godinu svi su pljuvali hd na forumu i to pola istih koja ga sada hvali, dok se nije u zg otvorio hd salon niko nije ni gledao hd... kada usporeduju ovo sa hd-om onda je hd kralj, a kada netko kaze da je hd jaci od ducatija, suze, honde, onda se oplete kako je hd kvarljiv... treba pratiti forum i skuziti idiote koji nemaju pojma o onome sto pisu, a nisu ni vozili, 99 posto ovdje hd je vidjelo sam u moto pulsu, kao i ovu yamahu koju najbolji magazini ocjenjuju vrhom u klasi
 
Author said:
ma daj pa do prije godinu svi su pljuvali hd na forumu i to pola istih koja ga sada hvali, dok se nije u zg otvorio hd salon niko nije ni gledao hd... kada usporeduju ovo sa hd-om onda je hd kralj, a kada netko kaze da je hd jaci od ducatija, suze, honde, onda se oplete kako je hd kvarljiv... treba pratiti forum i skuziti idiote koji nemaju pojma o onome sto pisu, a nisu ni vozili, 99 posto ovdje hd je vidjelo sam u moto pulsu, kao i ovu yamahu koju najbolji magazini ocjenjuju vrhom u klasi

pokušavam skužit kaj ti tu pričaš, tri puta čito al mi ni fakultet nije pomogao

da rezimiramo: HD je kanta, novi, stari, jeftini, skuplji...kanta. vozio nekoliko komada zadnjih 6 mjeseci, zaključak...kanta.

kad Yamaha kopira kantu, onda napravi još goru kantu. konta, ak ima raja para za HD, pa možemo i im mi maznut 10-tak % tržišta sa ovakvim delancem kak je ovaj XV.

aj majke ti reci KOME je namijenjen taj tu XV? 10 soma jeftiniji od HD-a, pa čovjek fakat mora bit debil da želi HD-a a kupi ovo umjesto toga, kao jer je 10 soma jeftiniji?!?!?

ak se proda 2 komada u cijeloj Jugi, to bu jebeni rekord



Srki
 
Srki said:
pokušavam skužit kaj ti tu pričaš, tri puta čito al mi ni fakultet nije pomogao

da rezimiramo: HD je kanta, novi, stari, jeftini, skuplji...kanta. vozio nekoliko komada zadnjih 6 mjeseci, zaključak...kanta.

kad Yamaha kopira kantu, onda napravi još goru kantu. konta, ak ima raja para za HD, pa možemo i im mi maznut 10-tak % tržišta sa ovakvim delancem kak je ovaj XV.

aj majke ti reci KOME je namijenjen taj tu XV? 10 soma jeftiniji od HD-a, pa čovjek fakat mora bit debil da želi HD-a a kupi ovo umjesto toga, kao jer je 10 soma jeftiniji?!?!?

ak se proda 2 komada u cijeloj Jugi, to bu jebeni rekord



Srki

ovo nema veze sa kopijom hd, žali bože ako si ih vozio

i mogu reci da onda bu rekord srušen brzo, srećom pa ti sa faksom ne radiš u prodaji, možda se i ti boriš sa računanjem u beli kao i neki koji naglašavaju faks  (y)

namijenjen? onima koji gledaju midnight star, w800, vn 900, honda shadow, suza m800, c800 kojekaki hd itd itd...
 
Author said:
ovo nema veze sa kopijom hd, žali bože ako si ih vozio

i mogu reci da onda bu rekord srušen brzo, srećom pa ti sa faksom ne radiš u prodaji, možda se i ti boriš sa računanjem u beli kao i neki koji naglašavaju faks  (y)

namijenjen? onima koji gledaju midnight star, w800, vn 900, honda shadow, suza m800, c800 kojekaki hd itd itd...

:LOL:

pretpostavka je majka zajeba

vratimo se malo na Yamahin promašaj, kolko budu prodali toga XV nečega? :LOL:


Srki
 
Srđane kako mi je promaklo da si vozio te Harleye zadnjih mjeseci,a redovit sam ti u kvartu u izvidnici :LOL: 
Ova Yamaha je vrh ,plus jedan cijena odlična



 
Ako se ne varam... svojedobno su japanci pomeli američko tržište customa, kad su se pojavili Vulcani, Intruderi, Shadowi i ostalo iz te klase... jeftinije, a daleko kvalitetnije od američkih HD traktora.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
svaki amer koji drzi imalo do sebe nece nikad kupit japanera dokle god ijedan HD ima ispravan..isto tako sportseri i ostalo ispod 1300ccm ne drzi vodu :mrgreen:..e sad u svakom zitu ima i kukolja normalno :mrgreen:

 
E

A jel samo meni auspuh isti onaj na xmaxu 250  :misli: