Yamaha XV950/R

Jedan sic, gume na vilici i ape....
I sasvim ok pila!
 
Old-Newbie said:
Oces rec da ce neko kupit ovog crnog, ali prefarbanog u zeleno?

Crni nema ABS, piggyback amortizere i sjedalo od jelenje kožice s muda. I boja se u mat maskirnu shemu.
 
..tvornički prototip, XV950 Caffe Racer  (y)

pic_001.jpg_650.jpg

 
jako lijep bike,
posebno za ljubitelje bobbera koji se dodatno mogu personalizirati,
a i za dio ekipe koja tek ulazi u svijet choppera (y)
 
..dakle, sjedio na prezentaciji na mat sivom, prodao prije koji tjedan zeleni R, jučer crni ABS, danas bijeli dobio za u salon,...paleta zaokružena  8)
 
joke said:
..dakle, sjedio na prezentaciji na mat sivom, prodao prije koji tjedan zeleni R, jučer crni ABS, danas bijeli dobio za u salon,...paleta zaokružena  8)

a neko je govorio da ce se samo jedan prodati na cijelom Balkanu  :evil:

Yamaha je Yamaha,ne zna ko ne proba  (y)
 
Ja vozim Yamahu 920 za američko tržište iz 1982 tako da me vesli novi model 950 jer je to replika mog motora
 
BOLT Café (Reference vehicle/prototype)
With the "BOLT's" slim and compact chassis and 950cc air-cooled V-twin engine as a base, the "BOLT Café" is a prototype showing an example of how owners can customize the bike to their own tastes. The BOLT's simplicity and high degree of freedom for many different styles of customization expands the boundaries of enjoyment to be found in garage modification.
 
pročitao test u motopulsu sasvim ok motorin i da živim u amerike ovo bi uzeo za po gradu, tamo košta 8500$
 
bubnjar said:
Ja vozim Yamahu 920 za američko tržište iz 1982 tako da me vesli novi model 950 jer je to replika mog motora

model koji imas mi je totalna nepoznanica,

moze neka slika,ako ti nije mrsko  (y)