Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Ekipa jel zna ko ovaj motor iz stupnika?

 
Pomoć
Trebam kod boje, ili tko može prodati za ovo moje cudo, boja crvena orginal, pofarbao bi ove dodatke
Hvala unaprijed
 

Attachments

  • IMG_20230621_112853.jpg
    IMG_20230621_112853.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • IMG_20230926_115202.jpg
    IMG_20230926_115202.jpg
    5.6 MB · Views: 0
Pomoć
Trebam kod boje, ili tko može prodati za ovo moje cudo, boja crvena orginal, pofarbao bi ove dodatke
Hvala unaprijed
malo varijacije na temu, nije konačno još, a i felge su sad matblack ...a za crvenu se raspitaj kod autolakirera gdje miješaju boje, neke mješaone imaju tkz. skener za boju, pa može što toćnije valjda pogodit
750s.jpg
 
malo varijacije na temu, nije konačno još, a i felge su sad matblack ...a za crvenu se raspitaj kod autolakirera gdje miješaju boje, neke mješaone imaju tkz. skener za boju, pa može što toćnije valjda pogoditView attachment 769915
Nema šanse da skine tvorničku,ja san po kodu miša za Horneta i opet to nema veze s tvorničkom ...
 
Nema šanse da skine tvorničku,ja san po kodu miša za Horneta i opet to nema veze s tvorničkom ...
da teško, neznači im ništa kod boje ak nemaju (a nemaju pretežno) kartice po kojima miješaju boju za taj kod. Može nešt slično tražit ili skenerom.
A i opet upitno baš ovisi dal imaju znanja i volje zajebavat s tim, ovo bi možda mogli pogodit jer je mislim obična nemetalik efekt. I ta stara boja možda izgubila nijansu vremenom pa nabaviš orginal, opet smola, nije isto. Opiturat cijeli nanovo sve, najbolje, ili samo te djelove u neku drugu boju
 
da teško, neznači im ništa kod boje ak nemaju (a nemaju pretežno) kartice po kojima miješaju boju za taj kod. Može nešt slično tražit ili skenerom.
A i opet upitno baš ovisi dal imaju znanja i volje zajebavat s tim, ovo bi možda mogli pogodit jer je mislim obična nemetalik efekt. I ta stara boja možda izgubila nijansu vremenom pa nabaviš orginal, opet smola, nije isto. Opiturat cijeli nanovo sve, najbolje, ili samo te djelove u neku drugu boju
Tvornicka boja je kao nova, motor je garaziran cijelo vrijeme, nitko nema kod boje, uzas
 
Nema šanse da skine tvorničku,ja san po kodu miša za Horneta i opet to nema veze s tvorničkom ...


Da, neke boje su gotovo nemoguce za smiksat, pada mi na pamet narandzasta boja na Z750 iz 2008. godine: prilicno kompleksan je sastav koji ju cini.

Pa ipak, vani postoje vec pripremljene boje za koje ljudi kazu da su odlicne, ne znam gdje, ne znam po kojoj cijeni, nikad mi nije trebalo, ali, postoji i samo je pitanje trazenja i cijene.

Za razliku od auta, na motorima je to tako, jebiga, zato i OEM plastike kostaju toliko koliko kostaju, inace bi bila poplava zamjenskih nelakiranih pa bi svi dali lakirat. Ali ponavljam, iako nije garancija, mnoge te boje su "desifrirane" i ima ponuda na netu za njih. Samo, nebi me cudilo da cijena + dostava pojede razliku u cijeni, ali, eto, kome treba, nek gugla pa vidi jel mu se isplati.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: cadjo
Pomoć
Trebam kod boje, ili tko može prodati za ovo moje cudo, boja crvena orginal, pofarbao bi ove dodatke
Hvala unaprijed
Ako će ti šta pomoći ovdje piše da je boja Pearl Magma Red (724)


a i ovdje kad zumiraš je ista ta boja

 
Ako će ti šta pomoći ovdje piše da je boja Pearl Magma Red (724)


a i ovdje kad zumiraš je ista ta boja

uglavnom danas obisao 3 dućana sa bojom i nista,skenirali i 70 posto samo..uzas