Zadrani, ajmo u đir...

Nesto me interesira,naime...citao sam neke putopise,pa me interesira kad ides na neki Djir dalje.npr.do Ohrida pa ukrug...dali je pametno ici sam,kao Vuk-samotnjak... ili je ipak bolje i sigurnije imati suputnicu...suputnika...ili jos bolje ici u drustvu sa jos jednim,dva...motora...sto meni izgleda bolje,ipak moraš nešto pričati...kako šutiti par dana...a ope i da se dogodi kakav kvar,bolje je imati drustvo... ovo kad ides sam,vise mi lici na proletiti od tocke A-do tocke-B...,ipak bi to trebao biti Djir neka vrsta uzivancije...turizma...
"Dobro" drustvo je pozeljno, ako ne onda je bolje sam
 
Planiram krajem 5.mj. neki djiric...prva stanica Makarska,dan-dva nocenje...dalje priko Albanije do Ohrida,pa do Bitole...svratio bi u Skoplje-jer cuo sam price da su Cevapi u Skoplju bolji od Bosanskih te bi volio provjeriti...i to je to...e sad za nazad jos nisam rjesio...dali nazad priko srbije,pa malo do Vukovara...ili okrenuti priko Kosova nazad... jedino me to bocka...kuda nazad,nebi istim putem...al jos vidim situaciju...
 
Planiram krajem 5.mj. neki djiric...prva stanica Makarska,dan-dva nocenje...dalje priko Albanije do Ohrida,pa do Bitole...svratio bi u Skoplje-jer cuo sam price da su Cevapi u Skoplju bolji od Bosanskih te bi volio provjeriti...i to je to...e sad za nazad jos nisam rjesio...dali nazad priko srbije,pa malo do Vukovara...ili okrenuti priko Kosova nazad... jedino me to bocka...kuda nazad,nebi istim putem...al jos vidim situaciju...
Kako ces to kad covid napada.......
 
Kako ces to kad covid napada.......
Ja ga jos nisam vidio,godinu dana se vrti o tome...a nema di me nema...valjda nece Grom u Koprivu...a u subotu idem i na cijepljenje... sad cu ga valjda i zacimentirati sa tim cjepivom... baah...
 
  • Like
Reactions: Feis123
Danas lagana djirada locco...upekla Bonaca...Sukosan kaffaSlag...a danas koda se nesto djeli po zadru motora cudo...evo neka trojica poslje usput,oko 16.20 na relji...pa mozda se prepoznaju...
 

Attachments

  • 20210425_111949.jpg
    20210425_111949.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • 20210425_162150.jpg
    20210425_162150.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: sthooligan88
Na slici gore 2/3 voze bez tablice, sramote HV..
 
Last edited:
@ El Mravac: Paf-ova 2. slika: 2/3 voze bez tablica.. sramote HV..
Bas sam i to vidio,pa mi nisu jasna ta stroga pravila i briga o motorima sto pise onaj clanak...,bas cudno,a kao djelatnici HVa,trebalo bi to biti sve po PEeSU onda,al nije...maa...nek uzivaju momci pomalo...
 
Na slici gore 2/3 voze bez tablice, sramote HV..
Pise da kod njih vlada red, disciplina i stroga pravila sta se i vidi na sliki 🤣
 
Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce... ,a eto i za pocetnike jedan primjer,sta se sve more dogoditi...glava uvjek mora biti OK.,i pogled samo naprijed... :)
 
Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce... ,a eto i za pocetnike jedan primjer,sta se sve more dogoditi...glava uvjek mora biti OK.,i pogled samo naprijed... :)
Ima si super srecu
Iza Alfe se nikad ne vozi
Jer nikad neznas kad ce pustit ulje....
 
I da
Nije momak namjerno otvoria malo prozor
To je zapea i nije moga otvorit
Suvozaceva strana niti to
Reka mi je frend kad san se vozia u njegovoj Alfi 159 da slucajno ne otvaran prozor jer da je pitanje oce ga moc zatvorit
Da je par puta ostavia otvoreno(srica Alfu niko ne krade)
 
  • Haha
Reactions: Paf
Samo nek neko kaze da elektronika nije dobra...danas mali Djiric do Biograda,u povratku na ulazu u Sukosan,vozim ja iza neke Alfe...neznam jel se to dogodilo nekom... evo ... vozim ja iza njega...nekih 65 KM.,onaj zavoj na ulazu se smanjiva do 50 KM.,i tip izbaciva upaljac kroz prozor...ja priko njega...prvi tocak odeee Jaaaaaa...livoo-desno.,ispravi se...to je ipak Strom...popizdia u po sekunde.,i lipo,nemore lipse,crveno na semaforu u Sukosanu...,stanem ja kraj njega,unutra neki mulac i cura...smiju se...OTVOR PROZOR...vicem ja,on spusti 2 centimetra...a ja Sakom u prozor,e stvarno jak prozor,kad nije puka i nece,vice tip iznutra-IZVINITEEEE-,a meni pomalo Tlak pada,i vicem,jes ti normalan,u sekundi se skupilo 20 Ljudi bice...i pitaju sta je,treba li Policija...ma ne triba govorim ja...dodje zeleno i mulac pomalo ode...pratia sam ga do ulaska u Zadar,mozda se i usra u alfi,jer je vozia od tad normalno... i to je to...al posli mislim,kako on odjednom vice -izvinite-,znaci da je vidio sve na reterovizoru...ovo je jos jedna skola...,al mislim da je bila hebena situacija...,ipak Dunlop nove gume...elektronika...Strom...dobra kombinacija...i naravno Paf kojeg je nemoguce naljutit,al izgleda da je i to moguce... ,a eto i za pocetnike jedan primjer,sta se sve more dogoditi...glava uvjek mora biti OK.,i pogled samo naprijed... :)

Skoro RIP.