Zagorje

- Sepra -

Active member
Namjeravam ubit jedan dan vožnjama po hrvatskom Zagorju pa me zanima gdje se zaista dobro jede?

Također primam i sugestiju za sam put odnosno rutu, bitnija mi je vožnja neg razledavanje znamenitosti

Hvala unapred
 
stubicka slatina - dvije fontane
oroslavje- oro goro

.
.
.
 
Vuglec breg u Krapinskim Toplicama, dobro domace vino, dobra klopa, mozes prespavat kod njih u autenticnoj zagorskoj hiži, samo so cijena nije bas mala.
 
evo jedan update, hrana i vino samo rijeci hvale i moze se iznajmit soba (y)

http://www.klet-kozjak.hr/

Preporucam (y)
 
voznja do kumrovca, razgledavanje sela i rucak u Staroj vuri... "Jožekov blagdanski obed" ili preobilni (mogu dvoje) "Titov nedjeljni ručak".


http://www.staravura-kumrovec.hr/ponuda/joz_blg.php


ima i poslije tuheljskih kad se vozis za kumrovec na uzvisini restoran vidikovac s desne strane... terasa i prekrasan pogled, a cijena :LOL: :LOL:
 
gresna gorica-desinic...nasuprot velikog tabora....klopa dobra, nije preskupo, krajolik prekrasan....
zabok, kod zeljeznicke stanice,neznam tocno kako se zove (zna ekipa iz rotten ridersa), hamburger za 10  (y)
 
Obavezno usput stani u restoranu PURGA na cesti Zlatar Bistrica-Konjščina, na zagorsku juhu...  (y)
 
Mandrake said:
gresna gorica-desinic...nasuprot velikog tabora....klopa dobra, nije preskupo, krajolik prekrasan....
zabok, kod zeljeznicke stanice,neznam tocno kako se zove (zna ekipa iz rotten ridersa), hamburger za 10  (y)
to je bil Golubek ,ali sada je nazalost zatvoren...
 
ak budete u Stubakima ,posjetite obavezno
praf pravi zagoRRski štih!

http://www.hotel-mgubec.com/hr/gastro.html
 
Restoran-picerija Grašo u Gubaševu kraj Zaboka uz sam rotor na cesti prema Kumrovcu.Ove dane su uselili u novi prostor pa neće više biti gužve.Cijene su normalne a porcije ogromne.Npr.jedan Zagrebački Grašo (kojeg preporučujem probati),2x pomfrit,2x zelena salata,2x Zlatni Pan oko 140 kuna.Jučer smo sa suprugom pojeli jednu  malu (ta mala je veća kao nedgdje normalna pica) miješanu picu i dva Pan piva i najeli se do sita za 62kune.Također roštilj je poseban i miris i okus je fantastičan.
Što god naručili nemožete pogriješiti  jer im je hrana izvrsna i daleko najbolja u onom kraju.
Ovo nije reklama nego bajkerska preporuka.
 
fazerkr said:
Restoran-picerija Grašo u Gubaševu kraj Zaboka uz sam rotor na cesti prema Kumrovcu.Ove dane su uselili u novi prostor pa neće više biti gužve.Cijene su normalne a porcije ogromne.Npr.jedan Zagrebački Grašo (kojeg preporučujem probati),2x pomfrit,2x zelena salata,2x Zlatni Pan oko 140 kuna.Jučer smo sa suprugom pojeli jednu  malu (ta mala je veća kao nedgdje normalna pica) miješanu picu i dva Pan piva i najeli se do sita za 62kune.Također roštilj je poseban i miris i okus je fantastičan.
Što god naručili nemožete pogriješiti  jer im je hrana izvrsna i daleko najbolja u onom kraju.
Ovo nije reklama nego bajkerska preporuka.

potpis  (y) (y)
 
fazerkr said:
Restoran-picerija Grašo u Gubaševu kraj Zaboka uz sam rotor na cesti prema Kumrovcu.Ove dane su uselili u novi prostor pa neće više biti gužve.Cijene su normalne a porcije ogromne.Npr.jedan Zagrebački Grašo (kojeg preporučujem probati),2x pomfrit,2x zelena salata,2x Zlatni Pan oko 140 kuna.Jučer smo sa suprugom pojeli jednu  malu (ta mala je veća kao nedgdje normalna pica) miješanu picu i dva Pan piva i najeli se do sita za 62kune.Također roštilj je poseban i miris i okus je fantastičan.
Što god naručili nemožete pogriješiti  jer im je hrana izvrsna i daleko najbolja u onom kraju.
Ovo nije reklama nego bajkerska preporuka.

cijene su im zagrebacke :?
 
kober said:
cijene su im zagrebacke :?
Ali su porcije ogromne i hrana je izuzetno ukusna,a probao sam puno toga  :grin:
Eto, moja preporuka ako budete u ovim krajevima navratite tamo na roštilj samo za probu  :tongue:

Ako Slovenci masovno dolaze onda znate da se puno dobije za ono koliko se plati  :LOL:
 
cobRRa said:
voznja do kumrovca, razgledavanje sela i rucak u Staroj vuri... "Jožekov blagdanski obed" ili preobilni (mogu dvoje) "Titov nedjeljni ručak".


http://www.staravura-kumrovec.hr/ponuda/joz_blg.php


ima i poslije tuheljskih kad se vozis za kumrovec na uzvisini restoran vidikovac s desne strane... terasa i prekrasan pogled, a cijena :LOL: :LOL:
I Zagorski Vidikovac i Stara Vura u Kumrovcu su u međuvremenu zatvoreni.
 
kober said:
cijene su im zagrebacke :?

:misli:
3 pizze,pivo,sok i kava 150 kn..meni se čini OK

E da,ovih 150 je sa tringletom