Zagreb - početnici

tibor_zg said:
eto vidiš, da se znaš popeljati mogli ste fino Nero i ti zajedno guštati do Grobnika, ovako nam samo kvariš prolazno vrijeme :LOL: :mrgreen:

A zakaj ti misliš da se ja neznam popeljati? Zato kaj nemam 5895830029 postova na forumu?
 
Medic said:
A zakaj ti misliš da se ja neznam popeljati? Zato kaj nemam 5895830029 postova na forumu?

na, nego zato jer se voziš 90 i pišeš o tome ko da je nekakva warp 10 brzina :LOL:

još Nero i ja gledamo gopro snimku i smijemo se; kaj je lik podigel šator u zavoju pa kampira il kaj, a kad ono ti :mrgreen:
 
Ne kvarite temu ekipi početnika koja bi se vozila. Ili im pokažite na finjaka ili odjebite jer ću vas sve skinut.  :jesus:
 
tibor_zg said:
to je najgora stvar koju spori vozač može napraviti

drži ti bajo svoj smjer i brzinu, a ja ću te preć s koje god strane procjenim da mogu

jbt s 90 na večini cesta smetaš i prosječnom autu, a kamoli motoru :? pogotovo ako ga pegla kompleksaš divljak poput solinskog princa :mrgreen:
Slažem se s tobom,ovo s retrovizorom sam napisao ne da stalno gleda nego ono baci oko pa ako nekog vidi neće ga preplašiti kao kad mu iznenada doleti  (y)
 
tibor_zg said:
to je najgora stvar koju spori vozač može napraviti

drži ti bajo svoj smjer i brzinu, a ja ću te preć s koje god strane procjenim da mogu


(y)

Bez promjene putanje. On je za tebe voda (ne ona na cesti, vec kao nebitan).

Na grobniku samo vozim svoj dzir, a letaci oko mene (cesto jedan s unutrasnje, drugi s vanjske). Isto na cesti, tko god moze/hoce, nek prolazi.

 
Dene said:
Slažem se s tobom,ovo s retrovizorom sam napisao ne da stalno gleda nego ono baci oko pa ako nekog vidi neće ga preplašiti kao kad mu iznenada doleti  (y)

(y)
 
tibor_zg said:
na, nego zato jer se voziš 90 i pišeš o tome ko da je nekakva warp 10 brzina :LOL:

Ti očito nisi nikad pao s motora sa 90kmh a kamoli s više. Kad ti se desi napiši nam dojmove ak preživiš (y)
 
Medic said:
Ti očito nisi nikad pao s motora sa 90kmh a kamoli s više. Kad ti se desi napiši nam dojmove ak preživiš (y)

pa normalno da nisam kad se znam vozit :mrgreen:

mate said:
Ne kvarite temu ekipi početnika koja bi se vozila. Ili im pokažite na finjaka ili odjebite jer ću vas sve skinut.  :jesus:

budemo na finjaka (y) nismo baRRakaši pa da strašimo ljude po staroj riječkoj :jesus:
 
tibor_zg said:
pa normalno da nisam kad se znam vozit :mrgreen:

Aha........al me nasmija (y) Ok....javi svejedno kak je kad ostavis pokoju kost i kvadraturu kože na asfaltu ak bus u stanju kad te doceka neki
traktor, kolona ili nedaj boze pjesak ili neki spori motorist ko ja u nekom zavoju a ti juris puno previse. Ja znam kak je.....recimo da sam u zadnje 23 god kolko sam na kojekakvim motorima svasta prosao.

Nero: Ak si to stvarno bio ti, napuši se k...a i daj snimku da vidimo :LOL:
 
Skripter said:
Eto, i dođosmo do zaključka da nije kriva cesta, ni divljaci nego se cura boji (y)

Tak je......ja sam uz to jos i zakljucio da si ti pravi sretnik (skupa s ostalim genijalcima) sto se nisi u brazilu rodio jer bi se vjerojatno zvao retardinjo (y)
 
Medic said:
Ti očito nisi nikad pao s motora sa 90kmh a kamoli s više. Kad ti se desi napiši nam dojmove ak preživiš (y)

stari, opali smo svi vise manje koji smo na R-ovima

ako se vozis 90, bolje se NEMOJ vozit

pogotovo ne na cesti za koju ZNAS di se i kak vozi

tih 90 si ostavi za tam neke selske puteve na tim kramam koje su dorasle tim izazovima
ovak bus najebo i ti i netko iskusniji

tibor  (y)
 
Vidim ima još kandidata za brazil.....fino, barem niste usamljeni.

Kaj se iskustva tiče......gorskim kotarom i općenito cestom kojom ide promet juri jedino budaletina a ne iskusan vozač jer iskusan vozač motora, auta ili bilo čega drugog zna kaj se sve može desit a budala pošto je glup naravno ne kuži jadan ništa. Znaš onu......kad umreš tebi nije teško, teško je drugima oko tebe, isto je i kad si glup. Tolko od mene
 
Ja na žalost (još) nemam motor s kojim bih se mogao voziti puno brže od 90, a ni potrebno iskustvo da se vozim tako... no sa raznim autima  imam preko 300 tkm u rukama, nogama i glavi... uz to sam i profesionalni vozač. I slažem se da jurcanjem kroz naselje raznim ležaljkama nema mjesta... Imate Grobnik pa jurcajte do mile volje...
 
samo ću reći , školovat će vas cesta  :mrgreen:

Mladjo2003 said:
imam preko 300 tkm u rukama, nogama i glavi... uz to sam i profesionalni vozač.
nije ti to puno ;)
 
Pozdravljam post. Ja sam također ovogodišnji vozač sa za sada 4500km što po Zg-u što u dva puta na more. Pratim post i probati ću se organizirati kada će biti nekakva vožnjica.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk