Zagreb - početnici

Riker said:
Retardinho bi bilo, ja mislim. Nemaju oni nj tamo.
:LOL: :LOL:

Ontopic:Trebalo bi na par dionica ceste propisat (troznamenkastu)minimalnu brzinu da ostala vozila ne smetaju kad pošten narod oće propuvat sebe i motor :mrgreen:
 
dev said:
Evo sutra ujutro vozim ovu rutu o kojoj smo pričali, pa ako si zainteresiran :)
Zainteresiran jesam ali se još nisam vratio sa mora. Tako da sljedećom prilikom.  ;)

Sretno sutra.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

 
lijepo napišeš u toliko i toliko je čvenk, tu i tu , pa ako netko ima volje doći će ;)
 
u sedam sam još u krevetu  :LOL:
sad si me sjetio , još jedna stvar koju početnici trebaju uzet u obzir
kreće hladnije vrijeme, samim tim i hladniji asvalt , treba više kilometara da se guma zagrije, pogotovo ako se vozi polako i rano ujutro  ;)
 
Volim rano ujutro jer je svjeze i nema prometa. Za gume znam, ne forsiram ih ni hladne ni tople, hvala na napomeni. Inace, o koliko km govorimo kad je cca 15°C? 5-6 dovoljno?

Uglavnom, magla jaka prema KA, sve ostalo super. Policija na 2 mjesta mjerila brzinu.
215km ukupno.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
E, da, manje sam se umorio nego zadnju voznju od 120km, valjda sam bio preukocen. Navikavam se.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
dev said:
Volim rano ujutro jer je svjeze i nema prometa. Za gume znam, ne forsiram ih ni hladne ni tople, hvala na napomeni. Inace, o koliko km govorimo kad je cca 15°C? 5-6 dovoljno?
..
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Nema formule za zagrijavanje guma, puno je faktora u igri i uvijek su drugačiji. Ako ne osjetiš da nije zagrijana - onda nije zagrijana :mrgreen:
 
bricksrheavy said:
Nema formule za zagrijavanje guma, puno je faktora u igri i uvijek su drugačiji. Ako ne osjetiš da nije zagrijana - onda nije zagrijana :mrgreen:
Nije zagrijana ako proklizava, zar ne? S obzirom da ne vozim brzo jos nisam osjetio da proklizava, sto ne znaci nista zapravo. Neka tako i ostane :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
Teško je objasniti, ali osjetiš kao da je malo omekšala kad se zagrije. Probaj LAGANO cik-cak tek kad kreneš, pa onda par kilometara poslije, i opet par km poslije toga, trebao bi osjetiti razliku (y)
 
Probat cu sljedeci put, hvala na savjetu. Logicno je da je guma plasticnija na hladnijim temperaturama, stvar je u vozacu koji jos ne raspoznaje feedback ;)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 
dev said:
Probat cu sljedeci put, hvala na savjetu. Logicno je da je guma plasticnija na hladnijim temperaturama, stvar je u vozacu koji jos ne raspoznaje feedback ;)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Dal si išao sam ili vas je išlo više?
 
Sam, nitko se nije javio da bi isao. Zašto pitaš?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
dev said:
Sam, nitko se nije javio da bi isao. Zašto pitaš?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Bez veze,pratio sam malo temu i vidio da se dogovarate za đir pa me zanimalo dal ste se uspjeli vas više skupiti
 
S jedne strane mi je cak ok sam jer nema pritiska, vozim kako mi pase,sto je cesto sporije. Ne znam kako je u drustvu, nisam jos probao, ovisi valjda s kim.. Vidit cemo
 
dev said:
S jedne strane mi je cak ok sam jer nema pritiska, vozim kako mi pase,sto je cesto sporije. Ne znam kako je u drustvu, nisam jos probao, ovisi valjda s kim.. Vidit cemo
Bolje je sam u početku dok se malo ne oslobodiš  (y)
 
dev said:
S jedne strane mi je cak ok sam jer nema pritiska, vozim kako mi pase,sto je cesto sporije. Ne znam kako je u drustvu, nisam jos probao, ovisi valjda s kim.. Vidit cemo


ja sam se djiro sam i s frendom i sad zadnje s frendom i njegovom ekipom..

uglavnom s ekipom je fora jer onda popijete, zajebancija i sve.. al oni su debeli brzi od mene i vjerojatno im je dopizdilo svaki tolko me cekat.. tak da uvijek ima taj pritisak.. al sam si ga stvoris, ak je prava ekipa, znate kam idete, il vozite svi sporo il svak kak oce, bitno da se nadjete tam..

a drugi frend s kojim sa se vozil par puta me stalno jebe nek se nagnem.. a jebate ko da se nebi nagnul da supak ne radi  :mrgreen: :mrgreen: on mi vise presinga nabije neg ova velka ekipa s kojom sam bil..

solo je uvijek fora, al moras znat kaj i kako ak se nedaj Boze nekaj desi, dal tebi il motoru.. al si slobodan, skrenes ljevo desno, nije bitno, nadjes novu cestu, glavno da okvirno znas di ces ispast i kak se vratit.. jedino zajebano s lutanjem je potrosnja i ak ne rade pumpe po nekim pustopoljinama

meni zasad najveci djir 250km
 
Ima tko raspoložen za voznju ove subote?  :mrgreen: Planirao sam mozda otic do Bleda, Bohinj pa nazad doma laganini ili ako ima ko kakvu drugu slicnu rutu zainteresiran sam samo da se vozi  8)