ZELINA - winter party

Added to Calendar: 16-12-06

:mrgreen: koliko  ja  znam , sve  sto  se desava  u  Zelini  bude  *ebeno  dobro  (y)
 
jel ima kakvih slikica sa tog wintera????? :misli: :D
 
RSV TUONO said:
jel ima kakvih slikica sa tog wintera????? :misli: :D

a kako bi moglo biti slikica s tog wintera kad će se on tek održati iduću subotu???  :misli: :mrgreen:
 
sssss said:
a kako bi moglo biti slikica s tog wintera kad će se on tek održati iduću subotu???  :misli: :mrgreen:

Pa jel nema nitko na forumu da putuje kroz vrijeme :misli:




:mrgreen: :mrgreen:
 
Pivi said:
Lance na gume!  :mrgreen:

prognoza je zadovoljavajuca.
eto nas iz paga da probamo kuhano vino i voznju po blatu :mrgreen: :mrgreen: :konjic:
 
Samo da se ne ponovi marunda u Zelini od zadnji put. Sve je bilo odlično ali onaj uspon u brijeg dobio sam sijede od njega, kad smo se vratili motorima na asfalt zaustvio sam aute i poljubio ga doslovce. Motor mi je baš bio off road, nadam se samo da je za winter sve beton.
 
DVOGLAVI ORAO said:
Samo da se ne ponovi marunda u Zelini od zadnji put. Sve je bilo odlično ali onaj uspon u brijeg dobio sam sijede od njega, kad smo se vratili motorima na asfalt zaustvio sam aute i poljubio ga doslovce. Motor mi je baš bio off road, nadam se samo da je za winter sve beton.

tvoje nade su uslišene.... winter se održava u centru Zeline, i nema off road puteva....  :mrgreen:
 
Ajde ljudi dodite nam u sto vecem broju,da  malo protulumarimo u ovo blagdansko vrijeme,a i da motorima malo rastegnete noge !!!  (y)
 
kober said:
Ajde ljudi dodite nam u sto vecem broju,da  malo protulumarimo u ovo blagdansko vrijeme,a i da motorima malo rastegnete noge !!!   (y)

kakvo je stanje sa smjestajem(sobe, hoteli...) za 3-4 osobe?
 
BAKS said:
kakvo je stanje sa smjestajem(sobe, hoteli...) za 3-4 osobe?

Ima soba za iznajmiti, to je nekih 2 km od samog centra i mislim da je dvokrevetna soba oko 100-120 kn...
 
sssss said:
Ima soba za iznajmiti, to je nekih 2 km od samog centra i mislim da je dvokrevetna soba oko 100-120 kn...
nasao sam neka 2 pansiona (http://www.tzzz.hr/hrvatski/smjestaj.asp) pa pokusavam skuzit koji je blize mjestu dogadjaja.

jesi mislila na njih ili je neka druga opcija?
 
BAKS said:
nasao sam neka 2 pansiona (http://www.tzzz.hr/hrvatski/smjestaj.asp) pa pokusavam skuzit koji je blize mjestu dogadjaja.

jesi mislila na njih ili je neka druga opcija?

imaš gore kontakt broj: Guga .... Nazovi ga i objasnit će ti najbolje, a ako je 100% sigurno da bi uzeo sobu, mogao bi ti rezervirati unaprijed.... :wink:

p.s. nisam ja iz Zeline tako da ti ne mogu pomoći oko toga gdje točno što je....
 
najblizi smjestaj se moze naci u restoran-pansionu "Milenij", Filipovići, tel. 2067 713, ili u restoran-pansionu "Šumski dvor, Hrastje, tel. 2067 592, 2067 302. to je nekih 5-minuta voznje od centra, a smjestaj je oko 100-150 kuna.
 
sssss said:
imaš gore kontakt broj: Guga .... Nazovi ga i objasnit će ti najbolje, a ako je 100% sigurno da bi uzeo sobu, mogao bi ti rezervirati unaprijed.... :wink:
thnx (y)
nebi tija maltretirat ljude s obzirom da nije 100 % da stizemo.

2 kober  (y)
 
jel ostalo što maruna oliti kestena od zadnjeg puta. Dolazimo i mi iz Splita da posjetimo ekipu i vidimo se s prijateljem Gugom.