ZELINA - winter party

Added to Calendar: 16-12-06

Faber said:
:( nije mi se niko javio osim Banita?  :(
a u klinac sad moram sam ić....

Jbg, ja došao doma prije sat vremena...sad mi se više i nejde. :(
 
e tako....našo sam se sa LINZOM u Arie..popio kavu ošli po prijatelja Pintu(a čovjek je u prošlom broju baš pisao o Hondi  1100xx)...negdje na benzinskoj..natanko..i piči autoputom....
magla se mogla rezat nožom  :shock: :shock: :x vizir mi se toliko maglio da sam morao otvorenim vizirom vozit :shock:
dakle došli smo u Zelinu..prsti su mi ozebli unatoč tomu što sam uzeo od Linze pod rukavice...nisam mogao ni kočnicu stisnit,,,,,ozebo sam ko prase...
Zatim smo ušli unutra...par ljudi bilo...taman su pripremali valjda za koncert....pozdravio se sa Bobom,Barbie i suprugom od Boba! i tako..popričo sa mojom legicom ssssss
imam čak jednu fotku lol Pinta,Linza,sssss i ja  8)  valjda će sssss imt više fotki pa kad ođe doma će staviti..stvarno nisam imao što slikat jer sam došao taman u međuvremenu....



Linza Pinta i ja smo na kraju pošli u 1.hrv moto klub..bile neke dodjele pehara medalja priznanica...najo se prasetine....i piva...i sad sam smrznut došao doma..
eto...to je bilo to  :LOL:
 
Evo prezivjeli smo i 1.Winter party, hvala svima koji su dosli i zabavljali se sa nama,a posebno hvala i Senki koja nas je ljepo izreklamirala na ovom forumu a i pocastila nas sa  svojim dolaskom!!!!  (y)
 
Ma jebo zimu... smrzo sam se ko pi... Samo sam se prevezo kroz centar... bilo par motora... Crveni Rox na zadnjem.... da to sam bio ja...  :mrgreen:
 
evo i nekih slikica  :LOL: :LOL: :LOL:
 
pozdrav svima ja evo taman stiga doma (y)

dobro je bilo a naravno dogodine još bolje (y)
 
kober said:
Evo prezivjeli smo i 1.Winter party, hvala svima koji su dosli i zabavljali se sa nama,a posebno hvala i Senki koja nas je ljepo izreklamirala na ovom forumu a i pocastila nas sa  svojim dolaskom!!!!  (y)

Hvala vama što ste nas tako lijepo ugostili....  :mrgreen:  Bilo je odlično, kad uhvatim malo više vremena, stavit ću i koju slikicu....  :wink:
 
Svaka čast Gugi i ekipi stvarno je bilo dobro. Malo smo zakasnili, ali smo zato guštali do jutra. Kad je "živa" muzika otišla, postalo je još bolje s izvrsnim DJ-em koji je pogodio muziku za dobro raspoloženje. Šteta što nismo znali za susjednu prostoriju iza zavjese mogli smo donjeti vreće za spavanje i sve bi bilo ok. Ne bi maltretirali Gugu! Pozdrav svima iz Splita.
 
evo da napokon i ja ubacim par slikica iz Zeline....  :mrgreen:

1. na samom dolasku....

3. uz moto mraza uvijek ide i teta mraz.... :mrgreen:  naravno, na dostojnom ''sobu''.... :wink:
 
i za kraj....  :mrgreen:

2. Kum Neno i u uglu naš forum kolega libero koji je pokušavao pobjeći iz kadra.... :wink:

3. da..... pilo se.... :mrgreen:
 
.... a moram još i njih staviti....  :mrgreen:

1. Tonči - Kaštela.... :mrgreen:

2. Amigo i ostala ekipa iz Fjaka, Split, također su došli.... :mrgreen:

3. šećer za kraj: Natalija - Samobor.... žena za 10!!! (y)
 
a šz si ljepo ispala ko slika.baš je bilo dobro.
 
sssss said:
evo da napokon i ja ubacim par slikica iz Zeline....  :mrgreen:

1. na samom dolasku....

2. kakav mraz???? moto mraz!!!!!  original!!!! (y)

3. uz moto mraza uvijek ide i teta mraz.... :mrgreen:  naravno, na dostojnom ''sobu''.... :wink:
ode djed mraz ako baka mraz vidi ovu sliku :mrgreen:
 
jolly the roger said:
ode djed mraz ako baka mraz vidi ovu sliku :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:ak več nije otišo  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: