ZELINA - winter party

Added to Calendar: 16-12-06

evo ja več krećem za jedno 2 sata (y)

prvo idemo ( ja i KK s ženama ) do siska kod frenda pa sutra do LOUISa
pa se vidimo na pivi u zelini (y) 8)
 
dida said:
Ako ti dođeš motorom iz Dubrovnika ja te častim pićem i pivom :piva:
ma ja sam iz Dubrovnika došo u ZG i osto...tako da sam u Zagrebu  :mrgreen: :wink:
nadam se da se vidimo..ko kreće iz Zagreba i kad da neidem sam..jer ne poznam ovu okolicu..nit je moja Slavonija..a nit je moj Dubrovnik  :D :wink: :?

li cura mi u subotu radi cijeli dan..kako ću nju ostavit da se muči a ja svinja muška da se zabavljam..i pijem  :? :(
 
Faber said:
ma ja sam iz Dubrovnika došo u ZG i osto...tako da sam u Zagrebu  :mrgreen: :wink:
nadam se da se vidimo..ko kreće iz Zagreba i kad da neidem sam..jer ne poznam ovu okolicu..nit je moja Slavonija..a nit je moj Dubrovnik  :D :wink: :?

li cura mi u subotu radi cijeli dan..kako ću nju ostavit da se muči a ja svinja muška da se zabavljam..i pijem  :? :(

ej kolega, daj se ti javi kad dodes tamo, ja sam doma u zelini  (y)
 
Fanatic said:
ej kolega, daj se ti javi kad dodes tamo, ja sam doma u zelini  (y)
:shock: Fanatiče!!!! pa daaa ti tamo živiš zaboravio sam.....
e čuj javim ti se mobom ako budem dolazio...jer kao što sam reko..žao mi je penny ostavljat samu da radi a ja da se opijam  :( :shock: :misli: i ne pitaj me koji mi je kurac
 
sssss said:
Vidimo se sutra.... :hello:

biti  ce  mi  zadovoljstvo  :mrgreen:

lozinka  je  VAZDUH  TREPERI  KAO  DA  NEBO  GORI ,

a  odgovor  SPREMA  SE  OLUJA  :rofl: :rofl:
 
je li..ko ide iz Zagreba..??da pođemo skupa?! Penny mi neće moć ić....al ja idem sam....možda Đolia povedem
 
Faber said:
je li..ko ide iz Zagreba..??da pođemo skupa?! Penny mi neće moć ić....al ja idem sam....možda Đolia povedem
u zamjenu za Penny...  (y)
 
Faber said:
je li..ko ide iz Zagreba..??da pođemo skupa?! Penny mi neće moć ić....al ja idem sam....možda Đolia povedem

ja bi išel oko podneva, ili malo kasnije. Ali moram do 19 biti natrag u ZG. Pa ak vam se ide...
 
Faber said:
:shock: Fanatiče!!!! pa daaa ti tamo živiš zaboravio sam.....
e čuj javim ti se mobom ako budem dolazio...jer kao što sam reko..žao mi je penny ostavljat samu da radi a ja da se opijam  :( :shock: :misli: i ne pitaj me koji mi je kurac

ja oko 18 sati planiram stici tamo ako me nece ovo sranje od skutera iznevjerit putem  :mrgreen: ..radim pa necu moc prije...bumo se vidli nadam se  (y)
 
Bandit said:
ja bi išel oko podneva, ili malo kasnije. Ali moram do 19 biti natrag u ZG. Pa ak vam se ide...
aj pa zvrcni ka budeš išo pa da vidiš jesam se ustao uopće  (y)
 
sukladno prognozi za nedjelju mi odustajemo. :palacdolje:
zelim vam svima dobru zabavu (y)