"Ženski"skuter....

Keewey Venus

2602365330_876abb9700.jpg
 
problem je kaj naši uvoznici nemaju te modele
tj.mogli bi se možda naručit
al onda cijena ode nebu pod oblake  :palacdolje:
 
Twin_Spark said:
Sym model neki, vidio ga u prolazu, bas kopam po netu, strasno fensi-šmensi, a i nije kinez...

symbanner.jpg
ma pusti sym vidi nju :shock: :shock:
 
Ako ti je dragi mehaničar, onda ni žuti kinez ne bi trebao biti preveliki problem  :mrgreen:
 
Ako ti je dragi mehaničar onda mu nemoj doma ni za živu glavu dofurati kineza jer smo nahebali svi tu na forumu  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Tromislawski said:
Ako ti je dragi mehaničar, onda ni žuti kinez ne bi trebao biti preveliki problem  :mrgreen:
veli da mu vjera brani šarafit meni kineski skuter a i vfr-ki bi xenoni škiljili ukoso da joj sparkam mao ce tunga uz bok  :lolcry: :rofl: šala mala  :LOL: :LOL:
 
Ha neznam, sve ovisi kaj ti se više svidja, ove Gilera-Aprilia-Piaggio kombinacije su sve pouzdanih masina i drze cijenu. Vidim prilicno nofci imas za pedeseticu. Stvarno Piaggio grupacija ima veliki izbor tih manjih skutera. Cisto onak .. na oko.. koji ti je veca fora...
 
AndreyA said:
veli da mu vjera brani šarafit meni kineski skuter a i vfr-ki bi xenoni škiljili ukoso da joj sparkam mao ce tunga uz bok  :lolcry: :rofl: šala mala  :LOL: :LOL:

Baš lijepo od njega  (y)

Moja se bolja polovica zapalila, što zapalila več sam doma dovuko Aprilliu D-Tech, ali svaki dan pogledam R.I.P na forumu pa umrla od stara i kupila bicikl  :LOL:
 
nadam se da nema ljutnje na ove moje komentare glede kineza,
jasno je meni da če nas sve jednog dana pojest i to s štapičima al do tad ču se ja odupirat vilicom i nožem utaknutim u mocarelu  :mrgreen: :mrgreen:
 
AndreyA said:
nadam se da nema ljutnje na ove moje komentare glede kineza,
jasno je meni da če nas sve jednog dana pojest i to s štapičima al do tad ču se ja odupirat vilicom i nožem utaknutim u mocarelu  :mrgreen: :mrgreen:
kako bi rekli stari-zuti ce zavladati svijetom :shock: :shock: :LOL:
 
Tromislawski said:
Baš lijepo od njega  (y)

Moja se bolja polovica zapalila, što zapalila več sam doma dovuko Aprilliu D-Tech, ali svaki dan pogledam R.I.P na forumu pa umrla od stara i kupila bicikl  :LOL:
pa di je problem,reci joj da vozi ko da je na biciklu i sve ok  (y)