"Ženski"skuter....

Evo ga.. zove se MIO, kako milozvučno  :mrgreen:, to imaš u Zagrebu za kupiti

http://www.symscooters.co.uk/mio.htm

sym-mio3.jpg


sym-mio4.jpg
 
AndreyA said:
pa di je problem,reci joj da vozi ko da je na biciklu i sve ok  (y)

Ma luda zagorka, polomila Tomosa po bregima tisuću puta a tu se boji  :D
 
Twin_Spark said:
Evo ga.. zove se MIO, kako milozvučno  :mrgreen:, to imaš u Zagrebu za kupiti

http://www.symscooters.co.uk/mio.htm

sym-mio3.jpg


sym-mio4.jpg
samo ti stavljaj slike ima nekih zanimljivosti na njma :D
 
Bas citam sajt... nije bas za Zagreb...  :mrgreen: :mrgreen:

This small city scooter combines good looks with great performance. While its smooth 4 stroke engine gives you great fuel economy, its cheeky styling means you will look good whether you’re riding in Manchester or Milan.
 
Twin_Spark said:
Bas citam sajt... nije bas za Zagreb...  :mrgreen: :mrgreen:

This small city scooter combines good looks with great performance. While its smooth 4 stroke engine gives you great fuel economy, its cheeky styling means you will look good whether you’re riding in Manchester or Milan.
ma snimila sam da ima zastupnik za sloveniju, srbiju i crnu goru
 
Evo što "buduća" skuterašica napravi na forumu, postavi pitanje a mi mulci odmah napišemo 3 stranice i to u ponoć  (y)
 
nakon osnovne, srednje i faksa - daj si jos samo malo truda i položi A a onda se skini sa ovih samoubojitih 49cm3 !

.:.
 
fuoco said:
nakon osnovne, srednje i faksa - daj si jos samo malo truda i položi A a onda se skini sa ovih samoubojitih 49cm3 !

.:.

Potpisujem, moraš biti brža od auta, pogotovo u ZG  :D
 
fuoco said:
nakon osnovne, srednje i faksa - daj si jos samo malo truda i položi A a onda se skini sa ovih samoubojitih 49cm3 !

.:.
nemam afiniteta za nešto jaće jer kad se zaželim brzine sjednem se iza dragog   :yes:
ovo mi treba za na posao i do grada jer radim u 1.zoni naplate parkinga i već sad je frka traženja parkinga,a i radim noćne.
a kaj se samoubojitosti tiće i tramvaj il luster mi može doći glave ak se nađem u krivo vrijeme na krivom mjestu