Zg ekipa:-)

dodes vidis , imamo i curku  koja se  ljepo vozi , a ima i divljaka ali ak je zajednicka voznja onda je zajednicka bez obzira na tko kako vozi. :021: :021: :biker:  :biker: :021: :021:
 
pix-001 said:
dodes vidis , imamo i curku  koja se  ljepo vozi , a ima i divljaka ali ak je zajednicka voznja onda je zajednicka bez obzira na tko kako vozi. :021: :021: :biker:  :biker: :021: :021:

a šta si se ti raspisao...dođe komad u temu a ti odmah romane pišeš...gosp. dostojevski... :mrgreen:
eh...i još da suzuki voziiiiiiiiiiiiiiii..... :mrgreen: :LOL: :jesus:
 
samo nemojte ko prošlu sezonu  :LOL:
 
DiAbLeRo said:
Ako vam nije ispod časti družiti se sa skuterašima  :mrgreen:, zagrebački ogranak Tmax kluba Hrvatska, nas barem trojica ili četvorica imamo okvirni plan oko te ure u subotu krenuti preko Donje Bistre za Oroslavje, pa na pizzu u Oro Goro, a onda preko Sljemena za ZG.

Svi su dobrodošli  (y)

I skutraši i curke, čak i lory  :mrgreen:

A igra i Oro Goro  :wink:
 
lunjo said:
samo nemojte ko prošlu sezonu  :LOL:

misliš na one niske starteve...eee...nadamo se da je to apsolvirano...ja i bobi smo pobrali petake iz zalaganja i sad je dosta...
meni je još malo prerano za neke đireve, a vama ekipa želim dobar provod... (y)
 
Super Jura said:
Svi su dobrodošli  (y)

I skutraši i curke, ČAK I LORY  :mrgreen:

A igra i Oro Goro  :wink:
oooo metuzalemicu moj... :)
tako dakle, priklonio si se masi aaaa?! fino.
 
(y) ok! pratim daljnje dogovore.... a jel to sam vi vikendom prašite ili ima i preko tjedna ( kad dođe sezona, ja zasad privatnik pa nemam radnog vremena - kad uhvatim cajta gibam...)
:0648:
(y) za oro-goro... bila, probala, pojela... :p :grin:
 
ma vozimo se kak stignemo...i vikendom i radnim danom ako smo slobodni...puknemo dogovor ovdje ili na mob i gas...niš ne brini...uvijek se nađe netko za đir...samo da još malo zatopli i da krene sezona...a planova već ima poprilično...
 
hoćeš reći kak tko može...ono...godine, zdravlje, mogućnosti i slično... :mrgreen:

perverznjak... :mrgreen:
 
spori_lori said:
vuk mjenja dlaku! ja vas znam bar 5 ludih 8)

ti isto svašta pišeš  8)





:mrgreen: