S1000XR

ma gledam na obe strane, nadajući se nekoj ponudi koja se ne smije odbiti, da imam izgovor za kupovinu :ROFLMAO:
Dosta se cijene drže, i ne padaju ispod 13,14 kod nas, a to mi se baš i ne sviđa

Malo si u tražilicu unio predobre podatke 2017 12E 10-15tkm :mrgreen:
Sretno da ga što prije kupiš (y)

Je li ovo bio neki usporedni test vizira ? :mrgreen:
Nema se šta testirati, vidi se iz priloženog, moj nije baš neki atleta :mrgreen: ali zato je stvarno funkcionalan i možeš isprobavati gornji spojler u raznim uvjetima.
Nemere i izgled i funkcionalnost :ROFLMAO::ROFLMAO:

Jednom sam bio na... pricest ili krstenje, nebitno... i dvije frendice su dosle u istim haljinama. Muskom oku je to uglavnom nezamjetno a i kad netko skrene paznju nije neki big deal. Ali... kako je njima bilo neugodno... Jedna je htjela pobjeci doma na presvlacenje. Kad se sve smirilo i kad su zaboravile dosao sam do njih i pitao cure, jel moze jedna fotka sa hostesama.😄 Ne znam zasto ali ova fotka me podsjetila na to.:mrgreen: Da imate Guzzije viknuo bih: Mirno!😂
Meni je baš fora kao da smo stvarno na nekom testu, jedino sve moramo sami platiti :ROFLMAO::ROFLMAO:
Imamo još jednog crvenog u ekipi da malo razbije monotoniju na fotkama ali sa njim se nikako dogovoriti, on je jučer bi u Karlobagu :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Zato njegov i je crven da se ne kuži dok se crveni :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: mate
Nema se šta testirati, vidi se iz priloženog, moj nije baš neki atleta :mrgreen: ali zato je stvarno funkcionalan i možeš isprobavati gornji spojler u raznim uvjetima.
Nemere i izgled i funkcionalnost :ROFLMAO::ROFLMAO:

Stavio sam i ja ovaj MRA sa spojlerom, ali nisam jos testirao. Cekam da prestane padati snijeg... :rolleyes: To mi je inace treci vizir, nadam se i posljednji :ROFLMAO:
Kako ide to sa spojlerom ? Sto vise ga izvuces = manje vjetra ili jednostavno moras eksperimentisati i traziti neki polozaj koji ti odgovara ?
 
  • Like
Reactions: triumf
Stavio sam i ja ovaj MRA sa spojlerom, ali nisam jos testirao. Cekam da prestane padati snijeg... :rolleyes: To mi je inace treci vizir, nadam se i posljednji :ROFLMAO:
Kako ide to sa spojlerom ? Sto vise ga izvuces = manje vjetra ili jednostavno moras eksperimentisati i traziti neki polozaj koji ti odgovara ?
Evo danas je i kod nas napadao.
U principu da ali opet sve ovisi kako puše vjetar. Sad dok je još uvijek hladnije podignem cijeli vizir u gornji položaj i mali spojler na "zub" manje od krajnjeg položaja i stvarno odlično šiti od hladnoče. Kad je toplo uglavnom je sve spušteno osim na kratkim izlazima na autoput.
 
  • Like
Reactions: esso_sa
Malo si u tražilicu unio predobre podatke 2017 12E 10-15tkm :mrgreen:
Sretno da ga što prije kupiš (y)
znam :ROFLMAO: Trenutno vozim Yamaha pokušaj Xr, a i kod nas se svi hvale kako su dobro prošli sa kupovinom, pa vridi probati :D
 
Last edited:
znam :ROFLMAO: Trenutno vozim Yamaha pokušaj Xr, a i kod nas se svi hvale kako su dobro prošli sa kupovinom, pa vridi probati :D
Samo smanji jednu godinu i nađeš ga bez problema. Zanimljivo je da je frend platio prije par dana davanja za 2016 oko 5400kn a prošle godine ovaj drugi isto za 2016 je platio 7200kn. Da u godinu dana može biti tolika razlika za isti motor mi nije jasno a kod istog špeditera su bili :unsure:
 
  • Wow
Reactions: leCo
Samo smanji jednu godinu i nađeš ga bez problema. Zanimljivo je da je frend platio prije par dana davanja za 2016 oko 5400kn a prošle godine ovaj drugi isto za 2016 je platio 7200kn. Da u godinu dana može biti tolika razlika za isti motor mi nije jasno a kod istog špeditera su bili :unsure:
pomalo i glupo ako su oba ista euro norma da je tolika razlika, iako ide po mjesecima starosti vozila prilikom uvoza.
Interesira me 121 kW. Ma nema priše, ako naleti koji kolega, čekam PP. (y)
 
Moj je 121kw ja sam prošle godine platio 4200kn
 
  • Like
Reactions: leCo
mislim da ce boj vlasnika XR-ova u neko skorije vrijeme dodatno povecati .......
 
  • Like
Reactions: leCo
XR mania je zahvatila Hrvatsku koliko god mi šutjeli o tome :ROFLMAO: :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Ljudi su skužili da za cijenu jednog motora dobiješ dva i da nema dalje od toga (a ni bolje) :p:p:mrgreen:
 

Kupio za SX verziju, nije jeftin s carinom, ali kvaliteta izrade i funkcionalnost opravdava cijenu. Praktički blindirano.
 
Meni je ovaj kineZki sasvim oke :geek:

Sofric-Studio-1855.jpg
 
Za stazu i magistralu vjerujem da je ok, pa čak i previše. Za desetak sati na autocesti po kiši, manje :D
Kod vizira vrijedi slična maksima kao kod agregata: "No replacement for displacement" :D