Gran Premio Red Bull de Espana - Jerez 30/4 - 02/05

Mislio sam nula pobjeda za Ducatti, ali eto, čudna sezona opet....
Ali Paco je na vrhu, nadam se da će i ostati.
Rins se nije dogovotio sa glavom.
Mir alibi vozač, Fabio će iskopirati prošlu sezonu.
Paco favorit!!!
 
Čudno je to. Kad sam vidioi dva dukca prva i druga srcve nekako zaigralo. jbg. čovjek već zaboravi da je crveni u srcu 😁
Znači Fabiu sve ok s motorom i gumama? Rame jebada?
 
Čudno je to. Kad sam vidioi dva dukca prva i druga srcve nekako zaigralo. jbg. čovjek već zaboravi da je crveni u srcu 😁
Znači Fabiu sve ok s motorom i gumama? Rame jebada?
Meni se cini da njega mozak jebe ako nije sve 110% on ne funkcionira. Vidjeli prosle godine vise puta.
 
Umislio je bol u ruci i propo u trci. Ova "nova škola" vozača niko mi ne djeluje da bi mogo pobjedit dve trke zaredom namjerno, to se sve na čunjeve vozi i pobjeđuje, ovaj uzme win ako mu konkurent prso u glavu i ispustio zicer 2 minute prednosti ili tako nešto, niko ne dobije na svoje mišiće i samopouzdanje svi nešto na foru šlepanje oću neću katastrofa.

Jedino Peko ostavlja dojam stamenog vozača ali neću ga puno hvaliti jer bi se mogao dogoditi Šejkspirijanski obrat - sjećam se da smo svi klicali u zanosu za Maverika i kao - on je slijedeći on je slijedeći! - pa se ispostavilo da je on samo slijedeća propalica. Istu priču sada piše Fabio.
 
Ovo dorna ima neke kontrole nad motorima pa samo stisne botun svaki put kod drugog . Daljinsko upravljanje pobjedom
 
Nego jel ono el grande Che vozi jos uvijek na new factory motoretu a Morbidni na staroj kanti :poop:
Ogavni Frtaljko uprokos Excuses excuses.... zavrsi utrku ispred... 👩‍🦳 :mrgreen:
 
Pa jel moguće da ovaj fabio stalno kmeči...dobije kmeči izgubi kmeči stalno neki k kmeči...neman ništa protiv muških suza npr miller danas lipo je čovika vidit da plače ima nešto u njegovin suzama...
 
  • Like
Reactions: Nero
Nisu se vozači toliko raspekmezili koliko su sad vremena druga.
Acosta je izuzetak...
 
Nisu se vozači toliko raspekmezili

Daj molim te e.

q5yrcTy.jpg


Ovo šta danas izvode je na granici nerealnog, šta misliš koliko je selfija oaplio na svom mobiću prije nego je odabrao baš ovaj za ovu tužnu dirljivu priču o današnjoj trčici? Dal je ovo realno, jel ovo normalno?

Odgovori na ova pitanja su redom "da" i "ne".
 
Daj molim te e.

q5yrcTy.jpg


Ovo šta danas izvode je na granici nerealnog, šta misliš koliko je selfija oaplio na svom mobiću prije nego je odabrao baš ovaj za ovu tužnu dirljivu priču o današnjoj trčici? Dal je ovo realno, jel ovo normalno?

Odgovori na ova pitanja su redom "da" i "ne".
Nisam nikada bio u ni izbliza slicnoj situaciji, ali kao gledatelj moto utrka zadnjih 25+ godina, svakako moram priznati da imam osjecaj strasne promjene u impresijama vozaca na publiku. Namjestaljka JLo-u sa Lamborghinijem i ovakve srcedrapajuce "zalite me molim vas" objave su miljama daleko od necega kao npr. https://www.motorsportmagazine.com/articles/motorcycles/motogp/motogps-greatest-comeback
 
Ne ne ona krađa Lamborđinija je legitimna Lore je čak dobro izreagirao nije bio toliko bjesan šta je razumljivo obzirom da mu je u garaži osto GTE tako da je gubitak onog Aventadora mogao nekako pregrmiti.

Ali shvaćam šta hoćeš reći.
 
Ako dosad Fenati nije napravio nista nece ni sada koliko dogo vec vozi moto3 i jednom bio drugi na kraju sezone.
Ma nema ni veze da budem iskren. Meni je show koliko on mora imati psihicke snage, nakon svega se vratiti i voziti sasvim solidno sa potpuno novim generacijama. U mojoj knjizi ima like!
 
1. Bagnaia
2. Morbideli
3. A. Espargaro
4. Miller
5. Binder
A kad me nitko nece usporediti sa vidovitim Milanom, onda da se bar sam potapsam po ramenu :mrgreen:

1619991795094.png


Sijem ga za bar felge od Lamborghinija. Ako ga netko ima na nekoj socijalnoj mrezi, neka mu javi di ma prave prognoze :ROFLMAO: bin i ja, ali mi vjera ne dopusta 😅


Stvarno steta za Apriliu. Sve je bilo dobro dok AE nije morao prestic sjekiru koja tone. Tu mu je ocito doslo do hard reseta mozga i dok se posavjetovao sa svim svojim psiholoskim profilima, prodje baba sa kolacima :sick: Mislim da ima dosta juniora i njihvih managera koji si sada jedu sesire, jer neko svjeze ludo i mlado lice bi tu moglo raditi show sa takvim materijalom.

Sad jos samo 10ak puta ovako i samo Forza DUCATI !!! 💪💪💪
 
  • Like
Reactions: Riker
A kad me nitko nece usporediti sa vidovitim Milanom, onda da se bar sam potapsam po ramenu :mrgreen:

View attachment 731201

Sijem ga za bar felge od Lamborghinija. Ako ga netko ima na nekoj socijalnoj mrezi, neka mu javi di ma prave prognoze :ROFLMAO: bin i ja, ali mi vjera ne dopusta 😅


Stvarno steta za Apriliu. Sve je bilo dobro dok AE nije morao prestic sjekiru koja tone. Tu mu je ocito doslo do hard reseta mozga i dok se posavjetovao sa svim svojim psiholoskim profilima, prodje baba sa kolacima :sick: Mislim da ima dosta juniora i njihvih managera koji si sada jedu sesire, jer neko svjeze ludo i mlado lice bi tu moglo raditi show sa takvim materijalom.

Sad jos samo 10ak puta ovako i samo Forza DUCATI !!! 💪💪💪
Točno to. Imali su 4. mjesto.

Al Lore je pogodio 2. mjesto :eek: