LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Ma meni pod ceradom iz Lidla (ona debela crna)zna ostat po 10 i vise dana kad podjem na brod haha.
Jednom ga nisam pokrio,sav je bio od soli.
Sad ne znam.Vise ce mi ga sol spizdit nego kondenzacija ako ga ne pokrivam.Ne znam ni sam.
 
Ma meni pod ceradom iz Lidla (ona debela crna)zna ostat po 10 i vise dana kad podjem na brod haha.
Jednom ga nisam pokrio,sav je bio od soli.
Sad ne znam.Vise ce mi ga sol spizdit nego kondenzacija ako ga ne pokrivam.Ne znam ni sam.
Sad znaš čemu služe one kesice silica gela u ambalaži elektroničke opreme. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Volcabar
Ne znan za vas ali lancun mi je praktičniji jer se motor vozi cilu godinu,u dva poteza je doli za razliku od cerade 😎
 
stari skuter bio vani pod ceradom cijelu zimu i na proljece ko sretan
ne citam upute za puno ozbiljnije stvari a ne za ceradu :mrgreen:
 
Sad znaš čemu služe one kesice silica gela u ambalaži elektroničke opreme. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Imal kakvog pakovanja od kilu ? Hahah
Inace to koristim,sad ces se smijat, za foto opremu lol.
Nakon nekog vremena samo picnem na kratko u mikrovalnu i ko nove su..opet skupljaju vlagu. 😀
 
  • Like
Reactions: Shepa
Kupio sam navlaku/ceradu za motor u lidu kaže u uputama ne koristiti duže od 3 dana, planirao sam u garaži prekriti motor preko zime s tom ceradom, garaža je suha ali je hladno u njoj, ima tko iskustva s tim ceradama piše da se ne ostavlja dugo jer se stvara kondenzat i vlaga ispod nje
Ne znam koju si kupi,ja sam uzeo onu srebrenu iz Lidla i znao mi je motor biti i mjesec dana pod njom bez ikakve kondenzacije. Čekaš da se ohladi motor i pokriješ
 
  • Like
Reactions: thommy
A dovro opet..nije od secera..kad ga vozim po kisi,ne pita me jel mu smeta kondenzacija 😆
 
Nekad sam u ovoj temi naletio na neki link di je bio popis svih Lidl alata, rezervnih dijelova i sve to. Sad sam gledao unazad po temi ali nemrem naci.
Ima netko taj link da podjeli?
 
Da potražiš lidlove kataloge?
Neznan sta oce
Popis svih alata Parkside sta Lidl prodaje ili tjednu ponudu u katalogu
Ja pratin svski tjedan oce li se ukazat Parkside Performance(crni) ali nema
To izgleda nije za Balkance.Samo za zapadnoeuropski gospodu
Mada ima i ovako nelosih stvari….. i klasicni parkside aku busilica….onako za osobnu potribu