Plominka!!!

Bio i ja po Istri... senj - plomin - labin - rovinj...

ne los djir 😁

28B22911-3F01-499D-8F74-96D6683101B1.jpeg

2194EAD7-6148-4E2F-9F58-3EF1F17CFFF2.jpeg

1686644F-CD17-4C0E-8B65-6CA6EDE140CB.jpeg
 
Lijepe su sve fotografije #karadolo46, a fotka u Raklju ispod Starog grada je super (nadam se da nisam fulao lokaciju)... vidi se i staza Stjepana Hausera... stvarno prekrasan đir, tura je vrhunska.
 
Da nije bilo kiše najavljene za danas prespavao bi negdje, ali morali smo jučer stic bar do Karlovca dok je dana radi tamnog vizira i tako je i bilo.
U povratku je bilo ili cvilit pa vozit lijeno ili ga obarat koliko ide pa ce brze proc vrijeme.
Izabrao sam ovo drugo i bome ko da sam se poceo punit energijom, nije bilo ni prometa tako da smo za cas presli od RI-KA, frenda je slomilo pa smo ga malo pricekali, maznuli Gyros i u krevet sa upalama na raznim mjestima.
Sto se tice pizze ova sa pistacijom mi nije sjela, nisam ni fan mortadele uz to, ova druga sa pršutom mi je bila puno bolja, ali te talijanske su mi više za neku večericu, NO.1 je definitivno u Sincu,po tijestu između talijanske i slavonske, nije debelo nije pretanko, a okus i kvaliteta sastojaka je sami vrh.
Oko 520km napravljeno, motorista je bilo ko u prici, stvarno prekrasan dan.
 
Last edited:
Da nije bilo kiše najavljene za danas prespavao bi negdje, ali morali smo jučer stic bar do Karlovca dok je dana radi tamnog vizira i tako je i bilo.
U povratku je bilo ili cvilit pa vozit lijeno ili ga obarat koliko ide pa ce brze proc vrijeme.
Izabrao sam ovo drugo i bome ko da sam se poceo punit energijom, nije bilo ni prometa tako da smo za cas presli od RI-KA, frenda je slomilo pa smo ga malo pricekali, maznuli Gyros i u krevet sa upalama na raznim mjestima.
Sto se tice pizze ova sa pistacijom mi nije sjela, nisam ni fan mortadele uz to, ova druga sa pršutom mi je bila puno bolja, ali te talijanske su mi više za neku večericu, NO.1 je definitivno u Sincu,po tijestu između talijanske i slavonske, nije debelo nije prerano, a okus i kvaliteta sastojaka je sami vrh.
Oko 520km napravljeno, motorista je bilo ko u prici, stvarno prekrasan dan.
Znaci moramo đir do Sinca na picu 👍